NC5 2021 Årungen 04.09.2021 - 05.09.2021
  • 1
    Lør FM
    08:30
    U14
    6
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Osen  Einar
    • Grotheer  Jorunn Kristin
    • Helgesen  Kesia
    • owe  maximilian
    2007
    2007
    2008
    2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Malvik
    Malvik IL
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    51:29
    2
    • Ellingsen  Hans-Petter
    • Haaland  Morten
    • Berge  Tuva
    • Bjelland  Madeleine
    2008
    2008
    2008
    2008
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    51:30
    3
    • Nyiredy  Sebastian
    • Sandaker Wehn  Edvard
    • Parvizi  Kiana
    • Totland  Olea
    2007
    2008
    2008
    2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    54:17
    4
    • Osen  Trine
    • Hetlevik-Lerhaugen  Aurora
    • Nesje  Elias
    • Solvik  Martin
    2008
    2007
    2008
    2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    58:31
    5
    • Markussen  Daniel
    • Høibo  Fillip Alexander
    • Gissinger  Marit
    • Næss  Vebjørn
    2008
    2008
    2007
    2009
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    Malvik
    Malvik IL
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    58:92
    6
    • Fjeldheim  Emma
    • Oelschlägel  Emil
    • Sharoki  Nicholas
    • Øvland  Lerke
    2008
    2008
    2008
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:02:49
  • 2
    Lør FM
    08:45
    U12
    4
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Næss  Vebjørn
    • Karlsen  Ulrik
    • Parvizi  Elina
    • Lidemark Gausdal  Oskar
    2009
    2011
    2010
    2010
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:03:12
    2
    • Vatland  Sverre
    • Virak  Thea
    • Solli  Oliver
    • Parvizi  Kiana
    2009
    2009
    2009
    2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:04:36
    3
    • Osen  Jørgen
    • Pottmeyer Sneddon  Oliver
    • Hetlevik-Lerhaugen  Ariana
    • Vollesfjord  Live
    2009
    2009
    2009
    2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:06:68
    4
    • Dyrhol  Noah
    • Haddeland  Hedda
    • Vatland  Severin
    • Nyiredy  Sebastian
    2009
    2010
    2011
    2007
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:11:64
  • 3
    Lør FM
    08:50
    U16
    9
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Haaland  Hans-Petter
    FA-5 2006
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    43:38
    2
    • Schmidt  Thomas
    FA-7 2005
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    45:22
    3
    • Siljan  Siver
    SF-5 2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    46:36
    4
    • Bjørgan  Marcus
    SF-7 2006
    Strand
    Strand Kajakklubb
    47:64
    5
    • Meling  Daniel
    SF-2 2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    48:56
    6
    • Nedland  Sebastian
    FB 2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    52:95
    7
    • Svendsen  Nicolai
    FB 2005
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:08:55
    8
    • Sørsveen  Ferdinand
    2005
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    DNS
    9
    • Fjeldheim  Emil
    2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    DSQ
  • 4
    Lør FM
    08:55
    U16
    8
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Helgesen  Kjerand
    FA-6 2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    42:74
    2
    • Totland  Mikal
    FA-3 2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    43:14
    3
    • Palucha  Lars
    SF-6 2005
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    45:26
    4
    • Worren  Magnus
    SF-3 2005
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    45:30
    5
    • Butenschøn  Helge
    SF-9 2005
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    46:76
    6
    • Meling  Michael
    FB 2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    50:07
    7
    • Helleren  Jonas
    FB 2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    52:84
    8
    • Markussen  Simen
    FB 2005
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    53:43
  • 5
    Lør FM
    09:00
    U16
    8
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Straume  Simen
    FA-4 2005
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    42:53
    2
    • Osen  Johan
    FA-8 2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    44:78
    3
    • Hammarqvist  Trygve
    SF-4 2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    46:65
    4
    • Solvik  Kristian
    SF-8 2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    48:61
    5
    • Vollesfjord  Petter A.
    SF-1 2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    49:36
    6
    • Juul  Aleksander
    FB 2006
    Strand
    Strand Kajakklubb
    55:03
    7
    • Farzelayev  Dastin
    FB 2006
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    56:41
    8
    • Kjelvei  Odin
    FB 2006
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    58:15
  • 6
    Lør FM
    09:05
    Senior
    0
  • 7
    Lør FM
    09:10
    Senior
    0
  • 8
    Lør FM
    09:15
    U18
    7
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Røsten  Lucas
    FA-5 2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    41:38
    2
    • Ivarsen  Lars
    FA-7 2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    43:03
    3
    • Sevaldsen  Niklas
    FA-3 2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    43:84
    4
    • Sjursen  Mikkel
    FA-9 2004
    Strand
    Strand Kajakklubb
    44:93
    5
    • Ruus Qvale  Jens-Ulrik
    FA-1/FB-5 2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    48:01
    6
    • Vangsnes  Jarand
    FB-6 2004
    Strand
    Strand Kajakklubb
    48:09
    7
    • Haugeto  Arne
    FB-3 2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    49:12
  • 9
    Lør FM
    09:20
    U18
    6
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Karlsen  Niclas
    FA-6 2003
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    41:75
    2
    • Saksvik  Syver
    FA-4 2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    42:17
    3
    • Staupe  Gudmund
    FA-8 2004
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    43:37
    4
    • Hafstad  Håkon
    FA-2 2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    43:51
    5
    • Falck  Filip Nicolai
    FA-1/FB-5 2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    44:90
    6
    • Seljelid  Joachim
    FB-4 2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    47:29
  • 10
    Lør FM
    09:25
    U14
    7
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Storhaug  Elisabeth
    2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:02:38
    2
    • Totland  Olea
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:04:55
    3
    • Fjeldheim  Emma
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:10:69
    4
    • Siljan  Sara
    2007
    Strand
    Strand Kajakklubb
    DNS
    5
    • Øvland  Lerke
    2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    DNS
    6
    • Haugaard  Cornelia
    2008
    Strand
    Strand Kajakklubb
    DNS
    7
    • Grotheer  Jorunn Kristin
    2007
    Malvik
    Malvik IL
    DNS
  • 11
    Lør FM
    09:30
    U14
    7
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Helgesen  Kesia
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    59:93
    2
    • Gissinger  Marit
    2007
    Malvik
    Malvik IL
    1:02:30
    3
    • Bjelland  Madeleine
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:04:48
    4
    • Parvizi  Kiana
    2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:08:55
    5
    • Hetlevik-Lerhaugen  Aurora
    2007
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:09:03
    6
    • Berge  Tuva
    2008
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    1:10:33
    7
    • Osen  Trine
    2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    DNS
  • 12
    Lør FM
    09:35
    U14
    9
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Osen  Einar
    2007
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    49:70
    2
    • Haaland  Morten
    2008
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    50:76
    3
    • Frengstad  Brage
    2007
    Strand
    Strand Kajakklubb
    55:97
    4
    • Sandaker Wehn  Edvard
    2008
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    58:25
    5
    • Greben  Johan
    2008
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    59:47
    6
    • Nyiredy  Sebastian
    2007
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:03:09
    7
    • Oelschlägel  Emil
    2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:03:58
    8
    • Røer-Amundsen  Alexander
    2007
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:03:90
    9
    • Sharoki  Nicholas
    2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:09:66
  • 13
    Lør FM
    09:40
    U14
    8
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Solvik  Martin
    2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    53:17
    2
    • Ellingsen  Hans-Petter
    2008
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    57:47
    3
    • Kroepelien  Laurian
    2007
    Strand
    Strand Kajakklubb
    58:10
    4
    • Høibo  Fillip Alexander
    2008
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    1:04:37
    5
    • Nesje  Elias
    2008
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    1:06:57
    6
    • Kvalnes  William
    2008
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:07:48
    7
    • owe  maximilian
    2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:08:13
    8
    • Markussen  Daniel
    2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:16:15
  • 14
    Lør FM
    09:45
    U12
    9
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Holm Wigaard  Fredrik
    2009
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:00:68
    2
    • Vatnar  Endre
    2009
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:08:38
    3
    • Sending  Aksel
    2009
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:12:99
    4
    • Pottmeyer Sneddon  Oliver
    2009
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:15:99
    5
    • Dørum  Emil Andreas
    2009
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:17:98
    6
    • Fostad  Zacharias
    2009
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:20:37
    7
    • Aschim  Lucas
    2009
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:21:23
    8
    • Solli  Oliver
    2009
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:22:04
    9
    • Vatland  Severin
    2011
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:39:42
  • 15
    Lør FM
    09:50
    U12
    8
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Osen  Jørgen
    2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:06:96
    2
    • Karlsen  Ulrik
    2011
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:09:88
    3
    • Næss  Vebjørn
    2009
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:11:26
    4
    • Dyrhol  Noah
    2009
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    1:12:24
    5
    • Lidemark Gausdal  Oskar
    2010
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:21:15
    6
    • Vatland  Sverre
    2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:21:55
    7
    • Wigaard  Fredrik
    2009
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    DNS
    8
    • Aarbakke  Peter
    2009
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    DNS
  • 16
    Lør FM
    09:55
    U12
    0
  • 17
    Lør FM
    10:00
    U16
    9
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Palucha  Lars
    FA-2 2005
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    44:94
    2
    • Hammarqvist  Trygve
    FA-9 2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    45:52
    3
    • Worren  Magnus
    FA-1 2005
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    45:71
    4
    • Siljan  Siver
    FB-5 2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    45:81
    5
    • Meling  Daniel
    FB-4 2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    46:39
    6
    • Solvik  Kristian
    FB-6 2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    46:57
    7
    • Vollesfjord  Petter A.
    FB-3 2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    46:63
    8
    • Bjørgan  Marcus
    FB-7 2006
    Strand
    Strand Kajakklubb
    47:24
    9
    • Butenschøn  Helge
    FB-2 2005
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    47:34
  • 18
    Lør FM
    10:05
    U12
    6
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Vollesfjord  Live
    2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:13:61
    2
    • Hetlevik-Lerhaugen  Ariana
    2009
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:13:64
    3
    • Virak  Thea
    2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:17:57
    4
    • Haddeland  Hedda
    2010
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:20:57
    5
    • Kroepelien  Fredrikke
    2011
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:26:92
    6
    • Parvizi  Elina
    2010
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:35:65
  • 19
    Lør FM
    10:10
    Senior
    0
  • 20
    Lør FM
    10:15
    U18
    3
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Stensholt  Elsa-Marie
    2003
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    47:84
    2
    • Siemens  Josefine
    2004
    Strand
    Strand Kajakklubb
    47:86
    3
    • Langballe  Tuva
    2003
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    53:06
  • 21
    Lør FM
    10:20
    U16
    7
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Egge  Stine
    2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    51:99
    2
    • Berge  Sofie
    2005
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    52:74
    3
    • Lannem Rasch-Olsen  Linde
    2006
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    53:31
    4
    • Storhaug  Elisabeth
    2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    53:93
    5
    • Rossebø  Mari
    2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    54:24
    6
    • Helgesen  Kesia
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    56:30
    7
    • Egge  Mathilde
    2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:12:97
    • PREMIEUTDELING 200 m Damer Senior, U18 og U16 (UM)

  • 22
    Lør FM
    10:40
    Senior
    0
  • 23
    Lør FM
    10:45
    Senior
    7
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Markussen  Vetle
    2000
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    39:38
    2
    • Helgesen  Leander
    2002
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    39:82
    3
    • Usland-Gade  Eirik
    2002
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    40:48
    4
    • Jensen  Aslak
    2002
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    40:61
    5
    • Moi  Kristjan
    2002
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    40:81
    6
    • Hauge  Joakim
    2002
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    44:00
    7
    • Løver  Joakim
    1988
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    49:91
  • 24
    Lør FM
    10:50
    U18
    4
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Seljelid  Joachim
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    45:38
    2
    • Vangsnes  Jarand
    2004
    Strand
    Strand Kajakklubb
    45:55
    3
    • Haugeto  Arne
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    46:19
    4
    • Ruus Qvale  Jens-Ulrik
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    46:70
  • 25
    Lør FM
    10:55
    U18
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Røsten  Lucas
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    40:44
    2
    • Saksvik  Syver
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    41:09
    3
    • Karlsen  Niclas
    2003
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    41:37
    4
    • Ivarsen  Lars
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    41:78
    5
    • Hafstad  Håkon
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    42:21
    6
    • Sevaldsen  Niklas
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    42:68
    7
    • Staupe  Gudmund
    2004
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    43:40
    8
    • Sjursen  Mikkel
    2004
    Strand
    Strand Kajakklubb
    44:65
    9
    • Falck  Filip Nicolai
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    44:90
    • PREMIEUTDELING 200m Herrer Senior og U18

    • KLUBBENE KAN HENTE LUNSJ I KAFETERIAEN FRA KL. 11.00

  • 26
    Lør FM
    11:10
    U16
    5
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Markussen  Simen
    2005
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    53:92
    2
    • Juul  Aleksander
    2006
    Strand
    Strand Kajakklubb
    53:96
    3
    • Kjelvei  Odin
    2006
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    56:27
    4
    • Farzelayev  Dastin
    2006
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:00:10
    5
    • Svendsen  Nicolai
    2005
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:04:91
  • 27
    Lør FM
    11:15
    U16
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Solvik  Kristian
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    46:80
    2
    • Butenschøn  Helge
    2005
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    47:30
    3
    • Siljan  Siver
    2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    47:49
    4
    • Meling  Daniel
    2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    47:96
    5
    • Bjørgan  Marcus
    2006
    Strand
    Strand Kajakklubb
    48:06
    6
    • Vollesfjord  Petter A.
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    48:94
    7
    • Meling  Michael
    2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    51:49
    8
    • Helleren  Jonas
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    53:96
    9
    • Nedland  Sebastian
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    54:95
  • 28
    Lør FM
    11:20
    U16
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Straume  Simen
    2005
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    41:44
    2
    • Totland  Mikal
    2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    42:34
    3
    • Helgesen  Kjerand
    2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    42:95
    4
    • Haaland  Hans-Petter
    2006
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    43:33
    5
    • Schmidt  Thomas
    2005
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    44:10
    6
    • Osen  Johan
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    44:36
    7
    • Palucha  Lars
    2005
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    46:27
    8
    • Worren  Magnus
    2005
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    46:64
    9
    • Hammarqvist  Trygve
    2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    47:29
    • Premieutdeling 200 m Herrer U16 (UM)

  • 29
    Lør FM
    11:30
    U14
    5
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Siljan  Sara
    2007
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:00:93
    2
    • Haugaard  Cornelia
    2008
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:02:64
    3
    • Grotheer  Jorunn Kristin
    2007
    Malvik
    Malvik IL
    1:05:24
    4
    • Osen  Trine
    2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:17:30
    5
    • Øvland  Lerke
    2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:21:48
  • 30
    Lør FM
    11:35
    U14
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Storhaug  Elisabeth
    2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    54:80
    2
    • Helgesen  Kesia
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    56:86
    3
    • Totland  Olea
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    57:55
    4
    • Gissinger  Marit
    2007
    Malvik
    Malvik IL
    59:93
    5
    • Bjelland  Madeleine
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:00:86
    6
    • Fjeldheim  Emma
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:07:32
    7
    • Parvizi  Kiana
    2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:08:28
    8
    • Hetlevik-Lerhaugen  Aurora
    2007
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:08:79
    9
    • Berge  Tuva
    2008
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    1:08:96
  • 31
    Lør FM
    11:40
    U14
    8
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Høibo  Fillip Alexander
    2008
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    59:75
    2
    • Røer-Amundsen  Alexander
    2007
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    59:84
    3
    • Oelschlägel  Emil
    2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:00:27
    4
    • Nesje  Elias
    2008
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    1:03:05
    5
    • Kvalnes  William
    2008
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:04:26
    6
    • Sharoki  Nicholas
    2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:07:72
    7
    • owe  maximilian
    2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:08:89
    8
    • Markussen  Daniel
    2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:12:85
  • 32
    Lør FM
    11:45
    U14
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Osen  Einar
    2007
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    45:33
    2
    • Haaland  Morten
    2008
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    47:43
    3
    • Solvik  Martin
    2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    48:95
    4
    • Frengstad  Brage
    2007
    Strand
    Strand Kajakklubb
    53:17
    5
    • Ellingsen  Hans-Petter
    2008
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    54:52
    6
    • Kroepelien  Laurian
    2007
    Strand
    Strand Kajakklubb
    55:49
    7
    • Sandaker Wehn  Edvard
    2008
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    56:73
    8
    • Greben  Johan
    2008
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    57:27
    9
    • Nyiredy  Sebastian
    2007
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    59:31
  • 33
    Lør FM
    11:50
    U12
    0
  • 34
    Lør FM
    11:55
    U12
    6
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Lidemark Gausdal  Oskar
    2010
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:12:79
    2
    • Vatland  Sverre
    2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:14:56
    3
    • Fostad  Zacharias
    2009
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:14:67
    4
    • Solli  Oliver
    2009
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:16:71
    5
    • Aschim  Lucas
    2009
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:18:52
    6
    • Vatland  Severin
    2011
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:29:89
  • 35
    Lør FM
    12:00
    U12
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Holm Wigaard  Fredrik
    2009
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    58:33
    2
    • Osen  Jørgen
    2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:02:86
    3
    • Karlsen  Ulrik
    2011
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:04:01
    4
    • Næss  Vebjørn
    2009
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:04:04
    5
    • Vatnar  Endre
    2009
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:04:09
    6
    • Sending  Aksel
    2009
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:09:13
    7
    • Dyrhol  Noah
    2009
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    1:09:63
    8
    • Dørum  Emil Andreas
    2009
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:13:75
    9
    • Pottmeyer Sneddon  Oliver
    2009
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:14:17
    • PREMIEUTDELING 200 m for PG Mix U12, PGMix U14, Piker U14, Piker U12, Gutter U14 og Gutter U12

  • 36
    Lør EM
    12:40
    U18
    0
  • 37
    Lør EM
    12:50
    U18
    0
  • 38
    Lør EM
    13:00
    Senior
    0
  • 39
    Lør EM
    13:10
    U18
    3
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Stensholt  Elsa-Marie
    2003
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    4:32:41
    2
    • Siemens  Josefine
    2004
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:33:63
    3
    • Langballe  Tuva
    2003
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    4:54:03
  • 40
    Lør EM
    13:20
    Senior
    7
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Markussen  Vetle
    2000
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    3:56:78
    2
    • Jensen  Aslak
    2002
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    3:58:69
    3
    • Helgesen  Leander
    2002
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    4:01:82
    4
    • Usland-Gade  Eirik
    2002
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    4:08:28
    5
    • Hauge  Joakim
    2002
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    4:18:03
    6
    • Bache-Wiig  Thor
    1965
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    4:22:62
    7
    • Løver  Joakim
    1988
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    DNS
    • PREMIEUTDELING 1000 m for Herrer Senior og Damer junior og senior

  • 41
    Lør EM
    13:35
    U14
    13
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Storhaug  Elisabeth
    2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    10:11:11
    2
    • Helgesen  Kesia
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    10:19:92
    3
    • Totland  Olea
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    10:32:86
    4
    • Gissinger  Marit
    2007
    Malvik
    Malvik IL
    10:42:57
    5
    • Bjelland  Madeleine
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    11:06:92
    6
    • Siljan  Sara
    2007
    Strand
    Strand Kajakklubb
    11:13:83
    7
    • Haugaard  Cornelia
    2008
    Strand
    Strand Kajakklubb
    11:19:71
    8
    • Grotheer  Jorunn Kristin
    2007
    Malvik
    Malvik IL
    11:50:09
    9
    • Parvizi  Kiana
    2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    12:16:00
    10
    • Hetlevik-Lerhaugen  Aurora
    2007
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    12:17:14
    11
    • Osen  Trine
    2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    13:58:84
    12
    • Øvland  Lerke
    2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    14:10:29
    13
    • Berge  Tuva
    2008
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    DNS
  • 42
    Lør EM
    13:55
    U12
    5
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Vollesfjord  Live
    2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    6:18:07
    2
    • Hetlevik-Lerhaugen  Ariana
    2009
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    6:29:84
    3
    • Haddeland  Hedda
    2010
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    6:38:78
    4
    • Virak  Thea
    2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    6:56:37
    5
    • Parvizi  Elina
    2010
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    7:56:05
  • 43
    Lør EM
    14:20
    U14
    17
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Osen  Einar
    2007
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    9:05:67
    2
    • Solvik  Martin
    2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    9:09:99
    3
    • Haaland  Morten
    2008
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    9:30:93
    4
    • Ellingsen  Hans-Petter
    2008
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    10:14:80
    5
    • Frengstad  Brage
    2007
    Strand
    Strand Kajakklubb
    10:18:96
    6
    • Greben  Johan
    2008
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    10:48:55
    7
    • Nyiredy  Sebastian
    2007
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    10:58:75
    8
    • Røer-Amundsen  Alexander
    2007
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    11:03:07
    9
    • Høibo  Fillip Alexander
    2008
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    11:08:21
    10
    • Sandaker Wehn  Edvard
    2008
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    11:17:35
    11
    • Nesje  Elias
    2008
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    11:35:69
    12
    • Sharoki  Nicholas
    2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    11:36:62
    13
    • Kvalnes  William
    2008
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    11:50:05
    14
    • Oelschlägel  Emil
    2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    11:51:37
    15
    • owe  maximilian
    2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    12:20:36
    16
    • Markussen  Daniel
    2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    DNS
    17
    • Kroepelien  Laurian
    2007
    Strand
    Strand Kajakklubb
    DNS
  • 44
    Lør EM
    14:45
    U12
    17
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Wigaard  Fredrik
    2009
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    5:14:91
    2
    • Osen  Jørgen
    2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    5:29:37
    3
    • Karlsen  Ulrik
    2011
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    5:31:65
    4
    • Næss  Vebjørn
    2009
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    5:32:45
    5
    • Vatnar  Endre
    2009
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    5:42:80
    6
    • Sending  Aksel
    2009
    Strand
    Strand Kajakklubb
    6:09:84
    7
    • Dyrhol  Noah
    2009
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    6:10:11
    8
    • Lidemark Gausdal  Oskar
    2010
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    6:17:75
    9
    • Dørum  Emil Andreas
    2009
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    6:24:60
    10
    • Vatland  Severin
    2011
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    6:49:62
    11
    • Solli  Oliver
    2009
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    6:53:91
    12
    • Aschim  Lucas
    2009
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    7:17:95
    13
    • Vatland  Sverre
    2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    7:40:95
    14
    • Fostad  Zacharias
    2009
    Strand
    Strand Kajakklubb
    9:02:40
    15
    • Pottmeyer Sneddon  Oliver
    2009
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    10:25:44
    16
    • Aarbakke  Peter
    2009
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    DNS
    17
    • Holm Wigaard  Fredrik
    2009
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    DNS
    • Premieutdeling langløp for Piker U12 og U14 og Gutter U12 og U14.

  • 45
    Lør EM
    15:00
    U18
    0
  • 46
    Lør EM
    15:10
    U18
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Ivarsen  Lars
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    3:51:66
    2
    • Saksvik  Syver
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    3:54:22
    3
    • Røsten  Lucas
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    3:59:49
    4
    • Hafstad  Håkon
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    4:01:92
    5
    • Staupe  Gudmund
    2004
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    4:02:67
    6
    • Sjursen  Mikkel
    2004
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:08:97
    7
    • Ruus Qvale  Jens-Ulrik
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    4:13:38
    8
    • Falck  Filip Nicolai
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    4:14:00
    9
    • Haugeto  Arne
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:27:48
    • Premieutdeling 1000 m Herrer U18

  • 47
    Lør EM
    15:25
    U16
    6
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Egge  Stine
    2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    14:43:11
    2
    • Lannem Rasch-Olsen  Linde
    2006
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    14:45:73
    3
    • Storhaug  Elisabeth
    2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    15:07:03
    4
    • Rossebø  Mari
    2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    15:11:00
    5
    • Berge  Sofie
    2005
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    15:41:97
    6
    • Egge  Mathilde
    2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    18:04:85
  • 48
    Lør EM
    15:45
    U16
    25
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Fjeldheim  Emil
    2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    12:31:34
    2
    • Haaland  Hans-Petter
    2006
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    12:34:82
    3
    • Osen  Johan
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    12:50:03
    4
    • Straume  Simen
    2005
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    13:03:88
    5
    • Solvik  Kristian
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    13:05:14
    6
    • Helgesen  Kjerand
    2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    13:15:62
    7
    • Schmidt  Thomas
    2005
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    13:21:94
    8
    • Worren  Magnus
    2005
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    13:27:74
    9
    • Hammarqvist  Trygve
    2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    13:31:49
    10
    • Palucha  Lars
    2005
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    13:33:06
    11
    • Meling  Daniel
    2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    13:51:95
    12
    • Bjørgan  Marcus
    2006
    Strand
    Strand Kajakklubb
    13:52:99
    13
    • Totland  Mikal
    2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    14:02:77
    14
    • Vollesfjord  Petter A.
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    14:09:02
    15
    • Butenschøn  Helge
    2005
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    14:14:19
    16
    • Helleren  Jonas
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    14:27:54
    17
    • Siljan  Siver
    2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    14:28:10
    18
    • Nedland  Sebastian
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    14:42:59
    19
    • Juul  Aleksander
    2006
    Strand
    Strand Kajakklubb
    15:58:48
    20
    • Markussen  Simen
    2005
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    16:00:92
    21
    • Kjelvei  Odin
    2006
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    16:25:72
    22
    • Farzelayev  Dastin
    2006
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    17:55:45
    23
    • Svendsen  Nicolai
    2005
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    18:42:60
    24
    • Meling  Michael
    2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    DNS
    25
    • Sørsveen  Ferdinand
    2005
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    DNS
    • Premieutdeling langløp Damer og Herrer U16 (Ungdomsmesterskap)

    • TAKK FOR I DAG!

  • 49
    Søn FM
    08:30
    U14
    6
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Osen  Einar
    • Grotheer  Jorunn Kristin
    • Helgesen  Kesia
    • owe  maximilian
    2007
    2007
    2008
    2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Malvik
    Malvik IL
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    2:09:17
    2
    • Ellingsen  Hans-Petter
    • Haaland  Morten
    • Berge  Tuva
    • Bjelland  Madeleine
    2008
    2008
    2008
    2008
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    2:10:03
    3
    • Nyiredy  Sebastian
    • Sandaker Wehn  Edvard
    • Parvizi  Kiana
    • Totland  Olea
    2007
    2008
    2008
    2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    2:13:30
    4
    • Osen  Trine
    • Hetlevik-Lerhaugen  Aurora
    • Kristiansen  Brage
    • Karlsen  Ulrik
    2008
    2007
    2007
    2011
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    2:22:60
    5
    • Høibo  Fillip Alexander
    • Gissinger  Marit
    • Næss  Vebjørn
    • Pottmeyer Sneddon  Oliver
    2008
    2007
    2009
    2009
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    Malvik
    Malvik IL
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    2:23:15
    6
    • Fjeldheim  Emma
    • Oelschlägel  Emil
    • Sharoki  Nicholas
    • Øvland  Lerke
    2008
    2008
    2008
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    2:26:68
  • 50
    Søn FM
    08:50
    U12
    4
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Næss  Vebjørn
    • Karlsen  Ulrik
    • Parvizi  Elina
    • Lidemark Gausdal  Oskar
    2009
    2011
    2010
    2010
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    2:34:79
    2
    • Vatland  Sverre
    • Virak  Thea
    • Solli  Oliver
    • Parvizi  Kiana
    2009
    2009
    2009
    2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    2:39:05
    3
    • Dyrhol  Noah
    • Haddeland  Hedda
    • Vatland  Severin
    • Sharoki  Nicholas
    2009
    2010
    2011
    2008
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    2:40:85
    4
    • Osen  Jørgen
    • Pottmeyer Sneddon  Oliver
    • Hetlevik-Lerhaugen  Ariana
    • Vollesfjord  Live
    2009
    2009
    2009
    2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    2:49:40
  • 51
    Søn FM
    08:55
    U16
    9
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Fjeldheim  Emil
    FA-5 2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:56:31
    2
    • Osen  Johan
    FA-7 2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:59:59
    3
    • Meling  Daniel
    SF-5 2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    2:09:59
    4
    • Vollesfjord  Petter A.
    SF-7 2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    2:17:03
    5
    • Jensen  Jacob
    SF-2 2006
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    2:28:56
    6
    • Farzelayev  Dastin
    FB 2006
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    2:35:97
    7
    • Svendsen  Nicolai
    FB 2005
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    2:51:00
    8
    • Schmidt  Thomas
    2005
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    DNS
    9
    • Bjørgan  Marcus
    2006
    Strand
    Strand Kajakklubb
    DNS
  • 52
    Søn FM
    09:00
    U16
    9
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Straume  Simen
    FA-6 2005
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    1:55:44
    2
    • Haaland  Hans-Petter
    FA-3 2006
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:59:61
    3
    • Palucha  Lars
    SF-6 2005
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    2:04:24
    4
    • Worren  Magnus
    SF-3 2005
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    2:05:41
    5
    • Meling  Michael
    SF-9 2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    2:14:68
    6
    • Nedland  Sebastian
    FB 2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    2:18:16
    7
    • Markussen  Simen
    FB 2005
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    2:22:89
    8
    • Kjelvei  Odin
    FB 2006
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    2:32:45
    9
    • Butenschøn  Helge
    2005
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    DNS
  • 53
    Søn FM
    09:05
    U16
    8
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Totland  Mikal
    FA-4 2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    2:01:59
    2
    • Helgesen  Kjerand
    FA-8 2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    2:02:93
    3
    • Hammarqvist  Trygve
    SF-4 2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    2:09:06
    4
    • Siljan  Siver
    SF-8 2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    2:10:96
    5
    • Osen  Einar
    SF-1 2007
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    2:22:64
    6
    • Helleren  Jonas
    FB 2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    2:23:53
    7
    • Juul  Aleksander
    FB 2006
    Strand
    Strand Kajakklubb
    2:28:61
    8
    • Sørsveen  Ferdinand
    2005
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    DNS
  • 54
    Søn FM
    09:10
    Senior
    0
  • 55
    Søn FM
    09:15
    Senior
    0
  • 56
    Søn FM
    09:20
    U18
    7
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Ivarsen  Lars
    FA-5 2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    1:50:84
    2
    • Røsten  Lucas
    FA-7 2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:52:25
    3
    • Staupe  Gudmund
    FA-3 2004
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:58:40
    4
    • Ruus Qvale  Jens-Ulrik
    FA-9 2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    2:00:80
    5
    • Haugeto  Arne
    FA-1/FB-5 2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    2:04:40
    6
    • Vangsnes  Jarand
    FB-6 2004
    Strand
    Strand Kajakklubb
    2:07:43
    7
    • Sevaldsen  Niklas
    FB-3 2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    2:14:41
  • 57
    Søn FM
    09:25
    U18
    6
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Saksvik  Syver
    FA-6 2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:52:37
    2
    • Hafstad  Håkon
    FA-4 2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:56:57
    3
    • Sjursen  Mikkel
    FA-8 2004
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:57:12
    4
    • Karlsen  Niclas
    FA-2 2003
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:57:37
    5
    • Falck  Filip Nicolai
    FA-1/FB-5 2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    1:59:31
    6
    • Seljelid  Joachim
    FB-4 2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    2:10:09
  • 58
    Søn FM
    09:30
    U14
    7
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Storhaug  Elisabeth
    2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    2:35:50
    2
    • Helgesen  Kesia
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    2:40:28
    3
    • Gissinger  Marit
    2007
    Malvik
    Malvik IL
    2:41:45
    4
    • Siljan  Sara
    2007
    Strand
    Strand Kajakklubb
    2:42:32
    5
    • Berge  Tuva
    2008
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    2:59:18
    6
    • Hetlevik-Lerhaugen  Aurora
    2007
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    3:00:37
    7
    • Parvizi  Kiana
    2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    3:01:67
  • 59
    Søn FM
    09:35
    U14
    7
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Totland  Olea
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    2:42:33
    2
    • Haugaard  Cornelia
    2008
    Strand
    Strand Kajakklubb
    2:44:82
    3
    • Bjelland  Madeleine
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    2:45:18
    4
    • Grotheer  Jorunn Kristin
    2007
    Malvik
    Malvik IL
    2:55:16
    5
    • Fjeldheim  Emma
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    2:59:64
    6
    • Osen  Trine
    2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    3:25:93
    7
    • Øvland  Lerke
    2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    3:34:38
  • 60
    Søn FM
    09:40
    U14
    9
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Kristiansen  Brage
    2007
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    2:14:92
    2
    • Osen  Einar
    2007
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    2:27:72
    3
    • Kroepelien  Laurian
    2007
    Strand
    Strand Kajakklubb
    2:32:65
    4
    • Sandaker Wehn  Edvard
    2008
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    2:35:68
    5
    • Greben  Johan
    2008
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    2:36:99
    6
    • Røer-Amundsen  Alexander
    2007
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    2:37:42
    7
    • Kvalnes  William
    2008
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    2:51:98
    8
    • owe  maximilian
    2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    2:55:30
    9
    • Markussen  Daniel
    2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    DNS
  • 61
    Søn FM
    09:45
    U14
    8
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Haaland  Morten
    2008
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    2:19:15
    2
    • Frengstad  Brage
    2007
    Strand
    Strand Kajakklubb
    2:23:83
    3
    • Ellingsen  Hans-Petter
    2008
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    2:32:99
    4
    • Høibo  Fillip Alexander
    2008
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    2:38:18
    5
    • Oelschlägel  Emil
    2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    2:38:34
    6
    • Nyiredy  Sebastian
    2007
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    2:38:91
    7
    • Sharoki  Nicholas
    2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    2:56:99
    8
    • Nesje  Elias
    2008
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    DNS
  • 62
    Søn FM
    09:50
    U12
    9
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Osen  Jørgen
    2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    2:49:23
    2
    • Næss  Vebjørn
    2009
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    2:50:03
    3
    • Karlsen  Ulrik
    2011
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    2:55:96
    4
    • Dyrhol  Noah
    2009
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    3:06:67
    5
    • Lidemark Gausdal  Oskar
    2010
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    3:16:29
    6
    • Pottmeyer Sneddon  Oliver
    2009
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    3:17:88
    7
    • Vatland  Sverre
    2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    3:27:02
    8
    • Solli  Oliver
    2009
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    3:28:61
    9
    • Aarbakke  Peter
    2009
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    DNS
  • 63
    Søn FM
    09:55
    U12
    8
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Wigaard  Fredrik
    2009
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    2:38:53
    2
    • Vatnar  Endre
    2009
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    2:56:00
    3
    • Sending  Aksel
    2009
    Strand
    Strand Kajakklubb
    3:06:31
    4
    • Dørum  Emil Andreas
    2009
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    3:09:52
    5
    • Fostad  Zacharias
    2009
    Strand
    Strand Kajakklubb
    3:21:05
    6
    • Aschim  Lucas
    2009
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    3:31:80
    7
    • Vatland  Severin
    2011
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    3:36:12
    8
    • Holm Wigaard  Fredrik
    2009
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    DNS
  • 64
    Søn FM
    10:00
    U12
    0
  • 65
    Søn FM
    10:05
    U16
    9
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Palucha  Lars
    FA-2 2005
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    2:00:46
    2
    • Hammarqvist  Trygve
    FA-9 2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    2:01:34
    3
    • Worren  Magnus
    FA-1 2005
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    2:01:69
    4
    • Siljan  Siver
    FB-5 2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    2:03:84
    5
    • Osen  Einar
    FB-4 2007
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    2:04:84
    6
    • Meling  Daniel
    FB-6 2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    2:07:65
    7
    • Vollesfjord  Petter A.
    FB-3 2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    2:10:37
    8
    • Meling  Michael
    FB-7 2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    2:17:90
    9
    • Jensen  Jacob
    FB-2 2006
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    2:27:45
  • 66
    Søn FM
    10:10
    Senior
    0
  • 67
    Søn FM
    10:15
    U18
    4
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Siemens  Josefine
    2004
    Strand
    Strand Kajakklubb
    2:06:81
    2
    • Stensholt  Elsa-Marie
    2003
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    2:08:23
    3
    • Juul  Caroline
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    2:17:46
    4
    • Langballe  Tuva
    2003
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    2:18:67
  • 68
    Søn FM
    10:20
    U16
    7
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Egge  Stine
    2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    2:19:33
    2
    • Lannem Rasch-Olsen  Linde
    2006
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    2:20:51
    3
    • Storhaug  Elisabeth
    2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    2:21:92
    4
    • Berge  Sofie
    2005
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    2:23:93
    5
    • Rossebø  Mari
    2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    2:24:04
    6
    • Helgesen  Kesia
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    2:36:35
    7
    • Egge  Mathilde
    2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    3:03:93
    • PREMIEUTDELING 500 m Damer Senior, U18 og U16 (UM)

  • 69
    Søn FM
    10:40
    Senior
    0
  • 70
    Søn FM
    10:45
    Senior
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Markussen  Vetle
    2000
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:47:46
    2
    • Helgesen  Leander
    2002
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:49:59
    3
    • Jensen  Aslak
    2002
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:51:49
    4
    • Usland-Gade  Eirik
    2002
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:52:76
    5
    • Hauge  Joakim
    2002
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:55:36
    6
    • Moi  Kristjan
    2002
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:57:63
    7
    • Bache-Wiig  Thor
    1965
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    2:01:54
    8
    • Løver  Joakim
    1988
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    DNS
    9
    • Lothe  Thomas
    1998
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    DNS
  • 71
    Søn FM
    10:50
    U18
    4
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Sevaldsen  Niklas
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:58:89
    2
    • Vangsnes  Jarand
    2004
    Strand
    Strand Kajakklubb
    2:05:07
    3
    • Haugeto  Arne
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    2:05:43
    4
    • Seljelid  Joachim
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    2:11:44
  • 72
    Søn FM
    10:55
    U18
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1