Nordisk Mesterskap 2021 Risør/Lyngør 18.09.2021 - 19.09.2021
  • 1
    Lør FM
    10:00
    Senior
    13
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Levemyr  Emma
    1977
    SWE
    Sverige
    1:6:59:00
    2
    • Larsson  Jenny
    1981
    SWE
    Sverige
    1:11:30:00
    3
    • Ohrås  Elsa
    2000
    SWE
    Sverige
    1:25:30:00
    4
    • Westberg  Maria
    1981
    SWE
    Sverige
    1:29:26:00
    5
    • Solberg  Bente
    1973
    BSI
    BSI - Padlegruppen
    1:33:15:00
    6
    • Nauta  Chloe
    1992
    SWE
    Sverige
    1:34:20:00
    7
    • Gunnarsson  Tove
    1974
    Malmö
    Malmö Kanotklubb
    1:37:09:00
    8
    • syse  Astri
    1972
    Asker
    Asker Skiklubb - Kajakk
    1:49:01:00
    9
    • Lien  Marianne
    1973
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    1:51:32:00
    10
    • Victor  Merete
    1977
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:51:33:00
    11
    • Asp  Hanna
    1985
    SWE
    Sverige
    1:52:16:00
    12
    • Fosli  Jin
    1984
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    DNF
    13
    • Persson  Camilla
    1970
    SWE
    Sverige
    DNS
  • 2
    Lør FM
    10:00
    Senior
    23
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Kruger  David
    1992
    SWE
    Sverige
    1:2:15:00
    2
    • Greben  Gleb
    1975
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:3:48:00
    3
    • vikander karls  nils
    1994
    SWE
    Sverige
    1:5:40:00
    4
    • Kristiansen  Anders
    1978
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    1:6:30:00
    5
    • Haglund  Axel
    2002
    SWE
    Sverige
    1:6:56:00
    6
    • Bakke  Bent-i
    1976
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    1:8:57:00
    7
    • Scavenius  Erik
    1980
    Larvik
    Larvik Padleklubb
    1:12:57:00
    8
    • Bottieri  Davide
    1998
    FIN
    Finland
    1:19:32:00
    9
    • Nygaard  Søren
    1986
    DEN
    Danmark
    1:20:14:00
    10
    • Tvedten  Jostein
    1974
    Larvik
    Larvik Padleklubb
    1:22:45:00
    11
    • Løvdahl  Rafael
    1982
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:23:10:00
    12
    • Chruickshank  Thomas
    1974
    Stavanger
    Stavanger Kajakklubb
    1:24:20:00
    13
    • Andersen  Vegard
    1995
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:27:11:00
    14
    • Føyen  Morten
    1981
    Sunnhordland
    Sunnhordland Padleklubb
    1:30:50:00
    15
    • Nyhamn  Frode
    1974
    Drøbak
    Drøbak Kajakklubb
    1:32:05:00
    16
    • Øvergaard  John
    1978
    Asker
    Asker Skiklubb - Kajakk
    1:32:25:00
    17
    • Lien Jensen  Tor-Sverre
    1977
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    1:36:20:00
    18
    • Wallin  Pontus
    1972
    SWE
    Sverige
    1:37:06:00
    19
    • Wenneberg  Anders
    1977
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:58:57:00
    20
    • zachariassen  Fredrik
    1971
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    DNF
    21
    • Stensholt  Bjørn
    1986
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    DNF
    22
    • Hamar  Magnus
    1991
    Strand
    Strand Kajakklubb
    DNS
    23
    • Bentzen  Eirik
    1973
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    DSQ
  • 3
    Lør FM
    10:00
    Master 50+
    7
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • arnesen  astrid
    1970
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:23:30:00
    2
    • Bergman Fredrikson  Agneta
    1960
    SWE
    Sverige
    1:37:20:00
    3
    • Huitfeldt  Anita
    1966
    Asker
    Asker Skiklubb - Kajakk
    1:40:40:00
    4
    • Juul  Tora
    1962
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:41:50:00
    5
    • Stahlheuer  Marianne
    1966
    SWE
    Sverige
    1:42:33:00
    6
    • Lunde  Astrid
    1960
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    1:48:20:00
    7
    • Rye-Andersen  Tove
    1971
    Risør
    Risør Ro- og Padleklubb
    DNF
  • 4
    Lør FM
    10:00
    Master 50+
    30
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Andersen  Anders
    1963
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:7:01:00
    2
    • Kjerschow  Einar
    1950
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:13:25:00
    3
    • Rohde  Peter
    1969
    DEN
    Danmark
    1:14:05:00
    4
    • Lille  Gunnar
    1966
    Asker
    Asker Skiklubb - Kajakk
    1:14:39:00
    5
    • Kristensen  Bjørn
    1961
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    1:15:06:00
    6
    • Sørlie  Eivind
    1961
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:19:40:00
    7
    • Fossestøl  Bjørn
    1961
    Arendal
    Arendal Kajakklubb
    1:20:01:00
    8
    • Lunde  Ketil
    1967
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:20:37:00
    9
    • Adeler  Bengt
    1967
    Risør
    Risør Ro- og Padleklubb
    1:21:20:00
    10
    • Nyborg  Morten
    1959
    Haugesund
    Haugesund Kajakklubb
    1:21:21:00
    11
    • Andresen  Ragnar
    1968
    Arendal
    Arendal Kajakklubb
    1:21:36:00
    12
    • engebretsen  knut
    1960
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:21:46:00
    13
    • Nilsén  Oddbjørn
    1967
    Asker
    Asker Skiklubb - Kajakk
    1:22:05:00
    14
    • Karldén  Torbjörn
    1948
    SWE
    Sverige
    1:26:10:00
    15
    • Laken  Pim
    1964
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:27:15:00
    16
    • Ersland  Kolbjorn
    1954
    Stavanger
    Stavanger Kajakklubb
    1:30:39:00
    17
    • Lunde  Bjørn
    1963
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    1:32:21:00
    18
    • Lofstad  Olaf
    1963
    Asker
    Asker Skiklubb - Kajakk
    1:38:27:00
    19
    • Larsson  Göran
    1957
    SWE
    Sverige
    1:40:43:00
    20
    • Eikås  Bjarte
    1963
    Stavanger
    Stavanger Kajakklubb
    1:42:35:00
    21
    • Wessel-Tingby  Ola
    1967
    Kongsberg
    Kongsberg Padleklubb
    1:49:05:00
    22
    • Mørch  Hans Jørgen
    1961
    Arendal
    Arendal Kajakklubb
    1:52:07:00
    23
    • Motzfeldt  Inge
    1958
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    2:1:45:00
    24
    • Korsvold  Haakon
    1969
    Asker
    Asker Skiklubb - Kajakk
    2:6:10:00
    25
    • Anthoniussen  Johan
    1968
    Stavanger
    Stavanger Kajakklubb
    2:16:01:00
    26
    • Fenstad  Roy
    1957
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    DNF
    27
    • Iversen  Terje
    1964
    Stavanger
    Stavanger Kajakklubb
    DNF
    28
    • Pettersen  Morten
    1960
    Kråkerøy
    Kråkerøy IL
    DNF
    29
    • Smith  Ketil
    1971
    WOC
    Uten klubb
    DNF
    30
    • Remøe  Gunnar
    1955
    Strand
    Strand Kajakklubb
    DNS
  • 5
    Søn FM
    10:00
    Senior
    4
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Levemyr  Emma
    • Westberg  Maria
    1977
    1981
    SWE
    Sverige
    SWE
    Sverige
    1:4:30:00
    2
    • Nauta  Chloe
    • Persson  Camilla
    1992
    1970
    SWE
    Sverige
    SWE
    Sverige
    1:10:01:00
    3
    • Huitfeldt  Anita
    • arnesen  astrid
    1966
    1970
    Asker
    Asker Skiklubb - Kajakk
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:13:01:00
    4
    • Juul  Tora
    • Victor  Merete
    1962
    1977
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    DNF
  • 6
    Søn FM
    10:00
    Senior
    11
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Kruger  David
    • vikander karls  nils
    1992
    1994
    SWE
    Sverige
    SWE
    Sverige
    54:45:00
    2
    • Andersen  Anders
    • Greben  Gleb
    1963
    1975
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    56:36:00
    3
    • Kjerschow  Einar
    • Bakke  Bent-i
    1950
    1976
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    1:1:46:00
    4
    • Løvdahl  Rafael
    • Bentzen  Eirik
    1982
    1973
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:2:05:00
    5
    • Øvergaard  John
    • Lille  Gunnar
    1978
    1966
    Asker
    Asker Skiklubb - Kajakk
    Asker
    Asker Skiklubb - Kajakk
    1:4:08:00
    6
    • Andersen  Vegard
    • Nyhamn  Frode
    1995
    1974
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Drøbak
    Drøbak Kajakklubb
    1:5:07:00
    7
    • Adeler  Bengt
    • Andresen  Ragnar
    1967
    1968
    Risør
    Risør Ro- og Padleklubb
    Arendal
    Arendal Kajakklubb
    1:6:48:00
    8
    • Sørlie  Eivind
    • engebretsen  knut
    1961
    1960
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:7:17:00
    9
    • Tvedten  Jostein
    • Scavenius  Erik
    1974
    1980
    Larvik
    Larvik Padleklubb
    Larvik
    Larvik Padleklubb
    1:7:24:00
    10
    • Iglebæk  Jens Christian
    • Kristensen  Bjørn
    1972
    1961
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    1:10:31:00
    11
    • Fossestøl  Bjørn
    • Hermansen  Kirstian
    1961
    1975
    Arendal
    Arendal Kajakklubb
    Arendal
    Arendal Kajakklubb
    1:16:26:00
  • 7
    Søn FM
    10:00
    Senior
    5
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Ohrås  Elsa
    • Haglund  Axel
    2000
    2002
    SWE
    Sverige
    SWE
    Sverige
    1:2:22:00
    2
    • Lien  Jørgen
    • Lien  Marianne
    1969
    1973
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    1:10:22:00
    3
    • Nergaard  Liv Janne
    • Chruickshank  Thomas
    1968
    1974
    Stavanger
    Stavanger Kajakklubb
    Stavanger
    Stavanger Kajakklubb
    1:10:58:00
    4
    • syse  Astri
    • Korsvold  Haakon
    1972
    1969
    Asker
    Asker Skiklubb - Kajakk
    Asker
    Asker Skiklubb - Kajakk
    1:15:07:00
    5
    • Ohlsen  Nils
    • Ohlsen  Tanja
    1967
    1963
    Nesodden
    Nesodden Kajakk Klubb
    Nesodden
    Nesodden Kajakk Klubb
    1:17:50:00