NM Maraton Kortbane 2021 Sarpsborg, Tunevannet 25.06.2021
  • 1
    Fri AM
    10:30
    U18
    4
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Helleren  Celine
    2003
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    11:35:62
    2
    • Stensholt  Elsa-Marie
    2003
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    11:42:41
    3
    • Langballe  Tuva
    2003
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    12:29:99
    4
    • Juul  Caroline
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    DNF
  • 2
    Fri AM
    10:50
    Senior
    12
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Vold  Amund
    F-10 1997
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    10:25:38
    2
    • Lønning  Nicolai
    F-9 2003
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    10:26:03
    3
    • Ivarsen  Lars
    F-8 2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    10:32:48
    4
    • hauge  joakim
    F-7 2002
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    10:50:72
    5
    • Staupe  Gudmund
    F-6 2004
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    10:51:27
    6
    • Sjursen  Mikkel
    F-5 2004
    Strand
    Strand Kajakklubb
    10:53:67
    7
    • Hafstad  Håkon
    QT 2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    10:57:21
    8
    • Falck  Filip Nicolai
    QT 2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    11:24:96
    9
    • Kurthi  Joakim
    QT 2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    11:38:92
    10
    • Vangsnes  Jarand
    QT 2004
    Strand
    Strand Kajakklubb
    11:49:66
    11
    • Vold  Eivind
    1993
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    DNS
    12
    • Holberg  Lars
    2000
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    DNS
  • 3
    Fri AM
    11:10
    Senior
    11
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Salbu  Daniel
    F-11 1988
    Fana
    Fana Kajakklubb
    9:51:71
    2
    • Saksvik  Syver
    F-12 2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    9:52:54
    3
    • Markussen  Vetle
    F-13 2000
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    10:05:99
    4
    • Buch  Ivar
    F-14 2003
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    10:07:36
    5
    • Hollingsæter  Elias
    F-15 2003
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    10:08:12
    6
    • Røsten  Lucas
    F-16 2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    10:23:58
    7
    • Svanberg  Felix
    QT 2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    10:31:69
    8
    • Ruus Qvale  Jens-Ulrik
    QT 2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    10:33:78
    9
    • Moi  Kristjan
    QT 2002
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    11:08:16
    10
    • Sevaldsen  Niklas
    QT 2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    11:15:94
    11
    • Edstrøm  Bjørn
    QT 2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    11:27:30
  • 4
    Fri AM
    11:30
    Senior
    13
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Schmidt  Thomas
    F-10 2005
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    11:01:00
    2
    • Solvik  Kristian
    F-9 2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    11:25:90
    3
    • Rudolfsen  Nicolai
    F-8 2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    11:36:00
    4
    • Bjørgan  Marcus
    F-7 2006
    Strand
    Strand Kajakklubb
    11:44:00
    5
    • Meling  Daniel
    F-6 2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    11:53:00
    6
    • Lie-Petterson  Mathias
    F-5 2006
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    11:53:30
    7
    • Vollesfjord  Petter A.
    QT 2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    11:56:50
    8
    • Butenschøn  Helge
    QT 2005
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    12:33:80
    9
    • Fjeld  Lucas
    QT 2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    12:34:20
    10
    • Helleren  Jonas
    QT 2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    12:54:80
    11
    • Nedland  Sebastian
    QT 2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    12:56:20
    12
    • Kjelvei  Odin
    QT 2006
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    13:48:20
    13
    • Røsten  Lucas
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    DNS
  • 5
    Fri AM
    11:50
    Senior
    12
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Haaland  Hans-Petter
    F-11 2006
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    10:53:51
    2
    • Osen  Johan
    F-12 2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    11:09:22
    3
    • Sletsjøe  Anna Margrete
    F-13 1997
    Strand
    Strand Kajakklubb
    11:36:14
    4
    • Øritsland  Hedda
    F-14 1999
    Strand
    Strand Kajakklubb
    11:39:82
    5
    • Siljan  Siver
    F-15 2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    11:52:31
    6
    • Stensholt  Elsa-Marie
    F-16 2003
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    11:55:17
    7
    • Worren  Magnus
    QT 2005
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    11:56:21
    8
    • Meling  Michael
    QT 2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    12:24:84
    9
    • Markussen  Simen
    QT 2005
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    13:04:29
    10
    • Palucha  Lars
    QT 2005
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    13:29:85
    11
    • Helleren  Celine
    QT 2003
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    13:36:29
    12
    • Lie-Petterson  Markus
    2006
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    DNS
  • 6
    Fri AM
    12:10
    U16
    3
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Lannem Rasch-Olsen  Linde
    2006
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    12:28:58
    2
    • Storhaug  Elisabeth
    2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    13:00:91
    3
    • Egge  Stine
    2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    15:06:49
  • 7
    Fri AM
    12:30
    U14
    12
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Osen  Einar
    2007
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    11:53:14
    2
    • Solvik  Martin
    2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    12:28:25
    3
    • Kristiansen  Brage
    2007
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    13:01:78
    4
    • Kroepelien  Laurian
    2007
    Strand
    Strand Kajakklubb
    13:58:77
    5
    • Häfliger  Liam-Emile
    2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    15:04:93
    6
    • Osen  Jørgen
    2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    15:38:81
    7
    • Sandaker Wehn  Edvard
    2008
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    16:18:21
    8
    • Næss  Vebjørn
    2009
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    16:37:61
    9
    • Sharoki  Nicholas
    2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    17:03:60
    10
    • Markussen  Daniel
    2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    19:05:85
    11
    • Pottmeyer Sneddon  Oliver
    2009
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    19:58:67
    12
    • Ellingsen  Hans-Petter
    2008
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    DNS
  • 8
    Fri AM
    12:50
    U14
    5
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Helgesen  Kesia
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    13:47:16
    2
    • Øvrebø  Line
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    15:23:84
    3
    • Parvizi  Kiana
    2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    16:34:80
    4
    • Nedland  Nora Sofie
    2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    16:46:21
    5
    • Vollesfjord  Live
    2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    18:22:71
    • 13:30 Premieutdeling

  • 9
    Fri AM
    15:15
    Senior
    21
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Vold  Amund
    1997
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    9:56:78
    2
    • Salbu  Daniel
    1988
    Fana
    Fana Kajakklubb
    9:57:42
    3
    • Buch  Ivar
    2003
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    10:02:46
    4
    • Lønning  Nicolai
    2003
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    10:06:96
    5
    • Hollingsæter  Elias
    2003
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    10:13:52
    6
    • Ivarsen  Lars
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    10:31:01
    7
    • Hafstad  Håkon
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    10:32:34
    8
    • Røsten  Lucas
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    10:34:55
    9
    • Staupe  Gudmund
    2004
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    10:35:98
    10
    • Svanberg  Felix
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    10:42:70
    11
    • hauge  joakim
    2002
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    10:51:41
    12
    • Sjursen  Mikkel
    2004
    Strand
    Strand Kajakklubb
    11:04:10
    13
    • Falck  Filip Nicolai
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    11:06:35
    14
    • Ruus Qvale  Jens-Ulrik
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    11:21:33
    15
    • Moi  Kristjan
    2002
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    11:24:90
    16
    • Kurthi  Joakim
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    11:32:49
    17
    • Edstrøm  Bjørn
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    11:36:85
    18
    • Vangsnes  Jarand
    2004
    Strand
    Strand Kajakklubb
    11:46:86
    19
    • Markussen  Vetle
    2000
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    12:19:81
    20
    • Sevaldsen  Niklas
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    DNF
    21
    • Saksvik  Syver
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    DSQ
  • 10
    Fri AM
    15:45
    Senior
    23
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Schmidt  Thomas
    2005
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    10:37:99
    2
    • Osen  Johan
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    10:38:61
    3
    • Haaland  Hans-Petter
    2006
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    10:44:21
    4
    • Helleren  Celine
    2003
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    11:02:75
    5
    • Solvik  Kristian
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    11:10:10
    6
    • Sletsjøe  Anna Margrete
    1997
    Strand
    Strand Kajakklubb
    11:15:80
    7
    • Øritsland  Hedda
    1999
    Strand
    Strand Kajakklubb
    11:23:27
    8
    • Worren  Magnus
    2005
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    11:32:59
    9
    • Bjørgan  Marcus
    2006
    Strand
    Strand Kajakklubb
    11:36:46
    10
    • Siljan  Siver
    2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    11:45:76
    11
    • Stensholt  Elsa-Marie
    2003
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    11:48:48
    12
    • Palucha  Lars
    2005
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    11:50:99
    13
    • Meling  Daniel
    2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    11:59:95
    14
    • Lie-Petterson  Mathias
    2006
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    12:02:02
    15
    • Rudolfsen  Nicolai
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    12:08:53
    16
    • Meling  Michael
    2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    12:08:75
    17
    • Butenschøn  Helge
    2005
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    12:14:06
    18
    • Vollesfjord  Petter A.
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    12:14:98
    19
    • Helleren  Jonas
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    12:50:90
    20
    • Fjeld  Lucas
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    12:56:15
    21
    • Markussen  Simen
    2005
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    12:56:90
    22
    • Nedland  Sebastian
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    13:04:46
    23
    • Kjelvei  Odin
    2006
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    13:37:51
    • 16:15 Premieutdeling