Regionstevne Laksevåg 2021 Gravdalsvannet 19.06.2021
  • 1
    Lør FM
    11:30
    Senior
    2
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Helgesen  Leander
    2002
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    38:88
    2
    • Hustveit  Heine
    2002
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    47:52
  • 2
    Lør FM
    11:35
    U12
    3
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Hetlevik-Lerhaugen  Ariana
    2009
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:18:65
    2
    • Torgersen  Henriette
    2009
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:27:77
    3
    • Hårklau  Mia Emilia
    2010
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:36:94
  • 3
    Lør FM
    11:40
    U12
    7
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Karlsen  Ulrik
    2011
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:07:22
    2
    • Raa  David
    2009
    Fana
    Fana Kajakklubb
    1:11:95
    3
    • Schønberg  Njord
    2011
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:12:28
    4
    • Lønning  Matteus
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:16:23
    5
    • Skaga  Julius
    2011
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:30:47
    6
    • Sverdrup  Odin
    2011
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:30:68
    7
    • Pedersen  Olander
    2013
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:39:68
  • 4
    Lør FM
    11:45
    U14
    7
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Totland  Olea
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    56:03
    2
    • Bjelland  Madeleine
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:00:46
    3
    • Øvrebø  Line
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:02:55
    4
    • Opdahl  Mathea
    2008
    Fana
    Fana Kajakklubb
    1:05:60
    5
    • Hansen  Björk
    2008
    Fana
    Fana Kajakklubb
    1:09:25
    6
    • Hetlevik-Lerhaugen  Aurora
    2007
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    DNF
    7
    • Helgesen  Kesia
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    DNS
  • 5
    Lør FM
    11:50
    U14
    5
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Erland  Jonas
    2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    49:21
    2
    • Haaland  Morten
    2008
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    49:85
    3
    • Frøyland  Egil
    2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:02:75
    4
    • Viksøy  Jon Bendik
    2007
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:03:94
    5
    • Eikeland  Mattias
    2007
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:20:65
  • 6
    Lør FM
    11:55
    U16
    6
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Haugland  Amanda
    2006
    Fana
    Fana Kajakklubb
    51:64
    2
    • Rossebø  Mari
    2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    53:47
    3
    • Helgesen  Kesia
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    53:70
    4
    • Svanberg Heimark  Mathea
    2006
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:02:44
    5
    • Svanberg  Emilie
    2006
    Fana
    Fana Kajakklubb
    1:02:65
    6
    • Egge  Mathilde
    2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:03:14
  • 7
    Lør FM
    12:00
    U18
    7
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Karlsen  Niclas
    2003
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    39:13
    2
    • Ivarsen  Lars
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    39:72
    3
    • Lønning  Nicolai
    2003
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    39:96
    4
    • Svanberg  Felix
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    40:38
    5
    • Askeland  Sander
    2003
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    40:93
    6
    • Falck  Filip
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    42:11
    7
    • Staupe  Gudmund
    2004
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    45:46
  • 8
    Lør FM
    12:05
    U16
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Straume  Simen
    2005
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    40:95
    2
    • Totland  Mikal
    2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    41:22
    3
    • Helgesen  Kjerand
    2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    42:00
    4
    • Schmidt  Thomas
    2005
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    42:24
    5
    • Haaland  Hans-Petter
    2006
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    42:49
    6
    • Ringheim  Andreas
    2005
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    43:63
    7
    • Hammarqvist  Trygve
    2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    44:50
    8
    • Skåren  Ole Kristian
    2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    55:21
    9
    • Fjeldheim  Emil
    2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    DNS
    • Lunsjpause

  • 9
    Lør EM
    13:00
    Senior
    2
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Helgesen  Leander
    2002
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:47:50
    2
    • Hustveit  Heine
    2002
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    2:21:06
  • 10
    Lør EM
    13:07
    U12
    3
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Torgersen  Henriette
    2009
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    3:52:47
    2
    • Hårklau  Mia Emilia
    2010
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    4:26:41
    3
    • Hetlevik-Lerhaugen  Ariana
    2009
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    DNF
  • 11
    Lør EM
    13:14
    U12
    7
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Karlsen  Ulrik
    2011
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    2:59:40
    2
    • Schønberg  Njord
    2011
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    3:08:80
    3
    • Raa  David
    2009
    Fana
    Fana Kajakklubb
    3:09:77
    4
    • Lønning  Matteus
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    3:11:66
    5
    • Skaga  Julius
    2011
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    3:55:26
    6
    • Sverdrup  Odin
    2011
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    4:05:73
    7
    • Pedersen  Olander
    2013
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    4:30:46
  • 12
    Lør EM
    13:21
    U14
    7
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Totland  Olea
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    2:29:79
    2
    • Bjelland  Madeleine
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    2:44:27
    3
    • Øvrebø  Line
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    2:50:19
    4
    • Opdahl  Mathea
    2008
    Fana
    Fana Kajakklubb
    2:54:98
    5
    • Hetlevik-Lerhaugen  Aurora
    2007
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    3:15:21
    6
    • Helgesen  Kesia
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    DNS
    7
    • Hansen  Björk
    2008
    Fana
    Fana Kajakklubb
    DNS
  • 13
    Lør EM
    13:28
    U14
    5
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Erland  Jonas
    2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    2:18:57
    2
    • Haaland  Morten
    2008
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    2:21:94
    3
    • Frøyland  Egil
    2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    2:46:12
    4
    • Viksøy  Jon Bendik
    2007
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    2:51:66
    5
    • Eikeland  Mattias
    2007
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    3:27:34
  • 14
    Lør EM
    13:35
    U16
    6
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Haugland  Amanda
    2006
    Fana
    Fana Kajakklubb
    2:21:84
    2
    • Rossebø  Mari
    2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    2:23:83
    3
    • Helgesen  Kesia
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    2:29:18
    4
    • Svanberg  Emilie
    2006
    Fana
    Fana Kajakklubb
    2:46:00
    5
    • Svanberg Heimark  Mathea
    2006
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    2:46:50
    6
    • Egge  Mathilde
    2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    2:54:17
  • 15
    Lør EM
    13:42
    U18
    7
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Lønning  Nicolai
    2003
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:47:94
    2
    • Ivarsen  Lars
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    1:50:29
    3
    • Askeland  Sander
    2003
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:50:59
    4
    • Svanberg  Felix
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    1:51:66
    5
    • Staupe  Gudmund
    2004
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:53:83
    6
    • Karlsen  Niclas
    2003
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    2:01:90
    7
    • Falck  Filip
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    2:04:68
  • 16
    Lør EM
    13:49
    U16
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Haaland  Hans-Petter
    2006
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:54:47
    2
    • Helgesen  Kjerand
    2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:56:03
    3
    • Totland  Mikal
    2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:57:85
    4
    • Straume  Simen
    2005
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    1:58:55
    5
    • Schmidt  Thomas
    2005
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    2:01:10
    6
    • Hammarqvist  Trygve
    2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    2:05:33
    7
    • Ringheim  Andreas
    2005
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    2:07:22
    8
    • Skåren  Ole Kristian
    2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    2:32:59
    9
    • Fjeldheim  Emil
    2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    DNS
  • 17
    Lør EM
    14:04
    U16
    5
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Haugland  Amanda
    2006
    Fana
    Fana Kajakklubb
    12:12:89
    2
    • Helgesen  Kesia
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    12:46:97
    3
    • Egge  Mathilde
    2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    13:33:93
    4
    • Svanberg Heimark  Mathea
    2006
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    14:05:56
    5
    • Svanberg  Emilie
    2006
    Fana
    Fana Kajakklubb
    15:34:83
  • 18
    Lør EM
    14:19
    Senior
    2
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Helgesen  Leander
    2002
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    20:18:70
    2
    • Hustveit  Heine
    2002
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    26:53:96
  • 19
    Lør EM
    14:19
    U18
    6
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Lønning  Nicolai
    2003
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    20:19:07
    2
    • Askeland  Sander
    2003
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    20:21:43
    3
    • Staupe  Gudmund
    2004
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    20:24:79
    4
    • Ivarsen  Lars
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    21:09:20
    5
    • Svanberg  Felix
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    21:10:88
    6
    • Falck  Filip
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    22:54:35
  • 20
    Lør EM
    14:34
    U16
    3
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Haaland  Hans-Petter
    2006
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    21:12:73
    2
    • Schmidt  Thomas
    2005
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    22:54:50
    3
    • Hammarqvist  Trygve
    2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    23:33:63
  • 21
    Lør EM
    14:49
    U14
    5
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Totland  Olea
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    6:11:74
    2
    • Bjelland  Madeleine
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    6:36:45
    3
    • Øvrebø  Line
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    6:37:05
    4
    • Opdahl  Mathea
    2008
    Fana
    Fana Kajakklubb
    DNS
    5
    • Helgesen  Kesia
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    DNS
  • 22
    Lør EM
    14:49
    U12
    3
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Hetlevik-Lerhaugen  Ariana
    2009
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    8:54:47
    2
    • Torgersen  Henriette
    2009
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    9:55:83
    3
    • Hårklau  Mia Emilia
    2010
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    10:40:26
  • 23
    Lør EM
    14:49
    U14
    4
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Erland  Jonas
    2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    5:51:21
    2
    • Haaland  Morten
    2008
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    5:51:76
    3
    • Eikeland  Mattias
    2007
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    8:36:86
    4
    • Viksøy  Jon Bendik
    2007
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    DNF
  • 24
    Lør EM
    14:49
    U12
    6
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Karlsen  Ulrik
    2011
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    7:24:27
    2
    • Schønberg  Njord
    2011
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    7:51:07
    3
    • Lønning  Matteus
    2012
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    7:56:10
    4
    • Skaga  Julius
    2011
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    10:13:29
    5
    • Pedersen  Olander
    2013
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    DNS
    6
    • Sverdrup  Odin
    2011
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    DNS