NM Maraton 2021 Setten 27.06.2021
  • 1
    Sun AM
    09:30
    U16
    20
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Haaland  Hans-Petter
    2006
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    49:49:82
    2
    • Osen  Johan
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    49:52:75
    3
    • Schmidt  Thomas
    2005
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    49:53:51
    4
    • Rudolfsen  Nicolai
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    50:21:99
    5
    • Solvik  Kristian
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    52:00:54
    6
    • Bjørgan  Marcus
    2006
    Strand
    Strand Kajakklubb
    53:04:39
    7
    • Meling  Daniel
    2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    53:07:94
    8
    • Osen  Einar
    2007
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    53:16:44
    9
    • Worren  Magnus
    2005
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    53:21:04
    10
    • Lie-Petterson  Mathias
    2006
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    54:45:08
    11
    • Butenschøn  Helge
    2005
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    55:08:33
    12
    • Meling  Michael
    2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    55:21:84
    13
    • Palucha  Lars
    2005
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    55:38:24
    14
    • Vollesfjord  Petter A.
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    55:44:04
    15
    • Siljan  Siver
    2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    56:31:27
    16
    • Fjeld  Lucas
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    56:40:58
    17
    • Helleren  Jonas
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:21:07
    18
    • Nedland  Sebastian
    2006
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:27:85
    19
    • Kjelvei  Odin
    2006
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    1:2:22:03
    20
    • Lie-Petterson  Markus
    2006
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    DNS
  • 2
    Sun AM
    09:35
    U16
    3
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Egge  Stine
    2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    59:38:27
    2
    • Storhaug  Elisabeth
    2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    DNS
    3
    • Lannem Rasch-Olsen  Linde
    2006
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    DNS
  • 3
    Sun AM
    11:00
    Senior
    5
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Sletsjøe  Anna Margrete
    1997
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:42:10:74
    2
    • Øritsland  Hedda
    1999
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:42:32:49
    3
    • Stensholt  Elsa-Marie
    2003
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    1:45:02:03
    4
    • Helleren  Celine
    2003
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:45:03:85
    5
    • Langballe  Tuva
    2003
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:48:43:10
  • 4
    Sun AM
    11:00
    Master
    0
  • 5
    Sun AM
    11:05
    U18
    2
  • 6
    Sun AM
    11:10
    U14
    8
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Osen  Einar
    2007
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    17:25:34
    2
    • Solvik  Martin
    2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    17:40:36
    3
    • Kristiansen  Brage
    2007
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    18:14:76
    4
    • Kroepelien  Laurian
    2007
    Strand
    Strand Kajakklubb
    20:13:61
    5
    • Häfliger  Liam-Emile
    2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    20:40:88
    6
    • Sandaker Wehn  Edvard
    2008
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    21:09:32
    7
    • Sharoki  Nicholas
    2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    24:21:51
    8
    • Ellingsen  Hans-Petter
    2008
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    DNS
  • 7
    Sun AM
    11:10
    U14
    5
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Storhaug  Elisabeth
    2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    18:26:02
    2
    • Helgesen  Kesia
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    21:18:24
    3
    • Øvrebø  Line
    2008
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    21:37:14
    4
    • Nedland  Nora Sofie
    2008
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    23:35:56
    5
    • Parvizi  Kiana
    2008
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    23:50:21
    • 12:00 Premieutdeling U16, G/P 14

  • 8
    Sun PM
    13:00
    Senior
    6
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Salbu  Daniel
    1988
    Fana
    Fana Kajakklubb
    1:44:18:02
    2
    • Markussen  Vetle
    2000
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:44:25:19
    3
    • Grov  Mats
    1987
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:52:41:01
    4
    • Usland-Gade  Eirik
    2002
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:54:19:86
    5
    • Vold  Amund
    1997
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    DNF
    6
    • Løver  Joakim
    1988
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    DNS
  • 9
    Sun PM
    13:00
    Master
    4
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Petlund  Sverre
    1960
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:41:05:74
    2
    • Buch  Thomas
    1975
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:41:57:85
    3
    • Søyland  Olaf
    1952
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:52:37:84
    4
    • Usland  Jan
    1960
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:59:27:73
  • 10
    Sun PM
    13:05
    U18
    13
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Lønning  Nicolai
    2003
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:30:54:00
    2
    • Buch  Ivar
    2003
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:31:02:00
    3
    • Saksvik  Syver
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:31:09:00
    4
    • Ivarsen  Lars
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    1:31:21:00
    5
    • Røsten  Lucas
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:32:40:00
    6
    • Hollingsæter  Elias
    2003
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:34:29:00
    7
    • Hafstad  Håkon
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:36:14:00
    8
    • Sjursen  Mikkel
    2004
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:36:32:00
    9
    • Ruus Qvale  Jens-Ulrik
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:37:16:00
    10
    • Falck  Filip
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    1:44:07:00
    11
    • Svanberg  Felix
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    DNF
    12
    • Staupe  Gudmund
    2004
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    DNF
    13
    • Vangsnes  Jarand
    2004
    Strand
    Strand Kajakklubb
    DNS
  • 11
    Sun PM
    13:10
    U12
    3
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Næss  Vebjørn
    2009
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    12:45:72
    2
    • Osen  Jørgen
    2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    12:49:14
    3
    • Pottmeyer Sneddon  Oliver
    2009
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    14:43:53
  • 12
    Sun PM
    13:10
    U12
    1
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Vollesfjord  Live
    2009
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    14:43:23
    • 13:30 Premieutdeling Damer U18, Damer Senior, G/P 12

    • 15:15 Premieutdeling Herrer U18, Senior og Master