Toppidrettsstevne 2021 Tysvær 12.06.2021 - 13.06.2021
  • 1
    Lør FM
    09:00
    U16
    7
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Osen  Johan
    FA-5 2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    42:40
    2
    • Schmidt  Thomas
    FA-7 2005
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    42:58
    3
    • Palucha  Lars
    SF-5 2005
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    44:73
    4
    • Hammarqvist  Trygve
    SF-7 2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    45:36
    5
    • Meling  Daniel
    SF-2 2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    46:30
    6
    • Meling  Michael
    FB 2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    48:85
    7
    • Sørsveen  Ferdinand
    FB 2005
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    50:39
  • 2
    Lør FM
    09:05
    U16
    7
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Fjeldheim  Emil
    FA-6 2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    41:31
    2
    • Haaland  Hans-Petter
    FA-3 2006
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    42:89
    3
    • Butenschøn  Helge
    SF-6 2005
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    45:81
    4
    • Siljan  Siver
    SF-3 2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    45:93
    5
    • Vollesfjord  Petter A.
    SF-9 2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    45:96
    6
    • Bjørgan  Marcus
    FB 2006
    Strand
    Strand Kajakklubb
    46:67
    7
    • Lie-Petterson  Mathias
    FB 2006
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    48:31
  • 3
    Lør FM
    09:10
    U16
    6
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Totland  Mikal
    FA-4 2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    42:07
    2
    • Helgesen  Kjerand
    FA-8 2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    42:17
    3
    • Ringheim  Andreas
    SF-4 2005
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    43:10
    4
    • Straume  Simen
    SF-8 2005
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    45:03
    5
    • Worren  Magnus
    SF-1 2005
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    45:21
    6
    • Solvik  Kristian
    FB 2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    45:54
  • 4
    Lør FM
    09:15
    Senior
    9
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Lotsberg  Lasse
    FA-5 2000
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    37:14
    2
    • Ivarsen  Harald
    FA-7 1999
    Fana
    Fana Kajakklubb
    37:31
    3
    • Mjelstad  Kristoffer
    FA-3 2002
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    37:65
    4
    • Jensen  Vemund
    SF-5 1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    38:56
    5
    • Markussen  Vetle
    SF-7 2000
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    38:74
    6
    • Helgesen  Leander
    SF-3 2002
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    38:89
    7
    • Usland-Gade  Eirik
    SF-9 2002
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    40:30
    8
    • axelsen  vegard
    SF-1/FB-2 1999
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    41:09
    9
    • Moi  Kristjan
    FB-9 2002
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    43:21
  • 5
    Lør FM
    09:20
    Senior
    8
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Teland  Hakeem
    FA-6 1998
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    37:67
    2
    • Svoren  Mathias
    FA-4 1998
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    38:12
    3
    • Ivarsen  Magnus
    FA-8 1997
    Fana
    Fana Kajakklubb
    38:62
    4
    • Jensen  Aslak
    SF-6 2002
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    39:84
    5
    • Nicolaisen  Markus
    SF-4 2000
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    39:94
    6
    • Salbu Henneman  Lars
    SF-8 1986
    Fana
    Fana Kajakklubb
    41:50
    7
    • Hauge  Joakim
    SF-2 2002
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    42:27
    8
    • Holberg  Lars
    SF-1/FB-2 2000
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    43:03
  • 6
    Lør FM
    09:25
    U16
    6
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Lannem Rasch-Olsen  Linde
    FA-5 2006
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    55:04
    2
    • Storhaug  Elisabeth
    FA-7 2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    55:26
    3
    • Berge  Sofie
    FA-3 2005
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    55:73
    4
    • Rossebø  Mari
    FA-9 2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    56:81
    5
    • Egge  Mathilde
    FA-1/FB-5 2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:05:37
    6
    • Haugaard  Cornelia
    FB-6 2008
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:06:10
  • 7
    Lør FM
    09:30
    U16
    5
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Egge  Stine
    FA-6 2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    52:40
    2
    • Fjeldheim  Vilma
    FA-4 2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    53:15
    3
    • Haugland  Amanda
    FA-8 2006
    Fana
    Fana Kajakklubb
    54:65
    4
    • Siljan  Sara
    FA-2 2007
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:05:10
    5
    • Laukeland  Karen
    FA-1/FB-5 2006
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:05:52
  • 8
    Lør FM
    09:35
    U18
    7
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Lønning  Nicolai
    FA-5 2003
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    40:67
    2
    • Saksvik  Syver
    FA-7 2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    40:99
    3
    • Hollingsæter  Elias
    FA-3 2003
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    41:02
    4
    • Røsten  Lucas
    FA-9 2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    41:36
    5
    • Buch  Ivar
    FA-1/FB-5 2003
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    41:54
    6
    • Svanberg  Felix
    FB-6 2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    42:03
    7
    • Falck  Filip
    FB-3 2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    44:43
  • 9
    Lør FM
    09:40
    U18
    6
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Karlsen  Niclas
    FA-6 2003
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    40:08
    2
    • Ivarsen  Lars
    FA-4 2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    41:91
    3
    • Askeland  Sander
    FA-8 2003
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    42:17
    4
    • Hafstad  Håkon
    FA-2 2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    43:30
    5
    • Sjursen  Mikkel
    FA-1/FB-5 2004
    Strand
    Strand Kajakklubb
    43:32
    6
    • Staupe  Gudmund
    2004
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    DNS
  • 10
    Lør FM
    10:00
    U16
    9
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Straume  Simen
    FA-2 2005
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    41:91
    2
    • Ringheim  Andreas
    FA-9 2005
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    42:64
    3
    • Palucha  Lars
    FA-1 2005
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    44:10
    4
    • Hammarqvist  Trygve
    FB-5 2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    44:34
    5
    • Worren  Magnus
    FB-4 2005
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    44:90
    6
    • Vollesfjord  Petter A.
    FB-6 2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    45:66
    7
    • Butenschøn  Helge
    FB-3 2005
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    46:17
    8
    • Siljan  Siver
    FB-7 2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    47:92
    9
    • Meling  Daniel
    FB-2 2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    48:70
  • 11
    Lør FM
    10:05
    Senior
    9
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Jensen  Vemund
    FA-2 1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    39:01
    2
    • Markussen  Vetle
    FA-9 2000
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    39:38
    3
    • Helgesen  Leander
    FA-1 2002
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    39:91
    4
    • Nicolaisen  Markus
    FB-5 2000
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    40:53
    5
    • Usland-Gade  Eirik
    FB-6 2002
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    40:83
    6
    • Jensen  Aslak
    FB-4 2002
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    41:34
    7
    • axelsen  vegard
    FB-7 1999
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    43:04
    8
    • Hauge  Joakim
    FB-8 2002
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    43:63
    9
    • Salbu Henneman  Lars
    FB-3 1986
    Fana
    Fana Kajakklubb
    44:19
  • 12
    Lør FM
    10:10
    Senior
    8
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Amundsen  Kristine
    1998
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    44:02
    2
    • Sletsjøe  Anna Margrete
    1997
    Strand
    Strand Kajakklubb
    44:89
    3
    • Erland  Elise
    2000
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    45:27
    4
    • Røsten  Thea
    2001
    Strand
    Strand Kajakklubb
    46:41
    5
    • Helleren  Celine
    2003
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    47:31
    6
    • Øritsland  Hedda
    1999
    Strand
    Strand Kajakklubb
    47:86
    7
    • Stensholt  Elsa-Marie
    2003
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    49:33
    8
    • Langballe  Tuva
    2003
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    50:90
  • 13
    Lør FM
    10:15
    U18
    0
  • 14
    Lør FM
    10:30
    U16
    2
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Laukeland  Karen
    2006
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:03:21
    2
    • Haugaard  Cornelia
    2008
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:04:63
  • 15
    Lør FM
    10:35
    U16
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Egge  Stine
    2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    51:92
    2
    • Fjeldheim  Vilma
    2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    52:36
    3
    • Lannem Rasch-Olsen  Linde
    2006
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    53:53
    4
    • Haugland  Amanda
    2006
    Fana
    Fana Kajakklubb
    54:08
    5
    • Storhaug  Elisabeth
    2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    54:08
    6
    • Berge  Sofie
    2005
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    55:11
    7
    • Rossebø  Mari
    2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    55:69
    8
    • Siljan  Sara
    2007
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:05:40
    9
    • Egge  Mathilde
    2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:08:26
  • 16
    Lør FM
    10:40
    U18
    3
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Svanberg  Felix
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    42:56
    2
    • Sjursen  Mikkel
    2004
    Strand
    Strand Kajakklubb
    43:46
    3
    • Falck  Filip
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    43:89
  • 17
    Lør FM
    10:45
    U18
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Karlsen  Niclas
    2003
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    39:79
    2
    • Lønning  Nicolai
    2003
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    39:85
    3
    • Ivarsen  Lars
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    40:39
    4
    • Hollingsæter  Elias
    2003
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    40:47
    5
    • Buch  Ivar
    2003
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    40:82
    6
    • Saksvik  Syver
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    40:94
    7
    • Røsten  Lucas
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    41:13
    8
    • Askeland  Sander
    2003
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    41:16
    9
    • Hafstad  Håkon
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    43:17
  • 18
    Lør FM
    10:50
    U16
    2
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Meling  Michael
    2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    48:14
    2
    • Sørsveen  Ferdinand
    2005
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    50:09
  • 19
    Lør FM
    10:55
    U16
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Hammarqvist  Trygve
    2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    45:73
    2
    • Meling  Daniel
    2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    46:54
    3
    • Worren  Magnus
    2005
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    46:75
    4
    • Solvik  Kristian
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    46:82
    5
    • Butenschøn  Helge
    2005
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    47:44
    6
    • Bjørgan  Marcus
    2006
    Strand
    Strand Kajakklubb
    47:47
    7
    • Siljan  Siver
    2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    47:57
    8
    • Vollesfjord  Petter A.
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    49:25
    9
    • Lie-Petterson  Mathias
    2006
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    51:72
  • 20
    Lør FM
    11:00
    U16
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Fjeldheim  Emil
    2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    41:41
    2
    • Totland  Mikal
    2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    41:89
    3
    • Straume  Simen
    2005
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    41:96
    4
    • Schmidt  Thomas
    2005
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    42:31
    5
    • Helgesen  Kjerand
    2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    42:53
    6
    • Osen  Johan
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    42:82
    7
    • Haaland  Hans-Petter
    2006
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    43:44
    8
    • Ringheim  Andreas
    2005
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    43:58
    9
    • Palucha  Lars
    2005
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    45:20
  • 21
    Lør FM
    11:05
    Senior
    8
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Usland-Gade  Eirik
    2002
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    40:05
    2
    • Nicolaisen  Markus
    2000
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    40:35
    3
    • Jensen  Aslak
    2002
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    41:07
    4
    • Moi  Kristjan
    2002
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    41:87
    5
    • axelsen  vegard
    1999
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    42:47
    6
    • Salbu Henneman  Lars
    1986
    Fana
    Fana Kajakklubb
    42:68
    7
    • Holberg  Lars
    2000
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    43:20
    8
    • Hauge  Joakim
    2002
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    43:21
  • 22
    Lør FM
    11:10
    Senior
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Teland  Hakeem
    1998
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    37:33
    2
    • Lotsberg  Lasse
    2000
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    37:36
    3
    • Mjelstad  Kristoffer
    2002
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    37:59
    4
    • Jensen  Vemund
    1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    38:39
    5
    • Svoren  Mathias
    1998
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    38:40
    6
    • Ivarsen  Harald
    1999
    Fana
    Fana Kajakklubb
    38:66
    7
    • Ivarsen  Magnus
    1997
    Fana
    Fana Kajakklubb
    39:01
    8
    • Markussen  Vetle
    2000
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    39:18
    9
    • Helgesen  Leander
    2002
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    40:07
    • Klubbløp K1 200m 12/14år Tysvær kl 11.15 - 11.30

    • Lunsjpause kl 11.30 - 12.30

  • 23
    Lør EM
    12:30
    U16
    2
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Egge  Stine
    • Lannem Rasch-Olsen  Linde
    • Fjeldheim  Vilma
    • Haugland  Amanda
    2005
    2006
    2007
    2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Fana
    Fana Kajakklubb
    1:55:77
    2
    • Berge  Sofie
    • Storhaug  Elisabeth
    • Rossebø  Mari
    • Siljan  Sara
    2005
    2007
    2006
    2007
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    2:03:72
  • 24
    Lør EM
    12:35
    Senior
    6
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Ullvang  Lars Magne
    FA-5 1994
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    3:40:39
    2
    • Helgesen  Leander
    FA-7 2002
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    3:57:42
    3
    • Markussen  Vetle
    FA-3 2000
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    4:01:89
    4
    • Usland-Gade  Eirik
    FA-9 2002
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    4:05:81
    5
    • Lothe  Thomas
    FA-1/FB-5 1998
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    4:19:06
    6
    • Holberg  Lars
    FB-6 2000
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    4:19:58
  • 25
    Lør EM
    12:45
    Senior
    6
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Teland  Hakeem
    FA-6 1998
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    3:53:79
    2
    • Mjelstad  Kristoffer
    FA-4 2002
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    3:54:88
    3
    • Nicolaisen  Markus
    FA-8 2000
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    3:54:91
    4
    • Jensen  Vemund
    FA-2 1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    3:55:65
    5
    • Jensen  Aslak
    FA-1/FB-5 2002
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    3:56:79
    6
    • Hauge  Joakim
    FB-4 2002
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    4:27:94
  • 26
    Lør EM
    12:55
    U18
    6
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Hollingsæter  Elias
    FA-5 2003
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    3:53:40
    2
    • Saksvik  Syver
    FA-7 2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    3:55:38
    3
    • Askeland  Sander
    FA-3 2003
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    4:02:38
    4
    • Ivarsen  Lars
    FA-9 2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    4:07:57
    5
    • Sjursen  Mikkel
    FA-1/FB-5 2004
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:10:18
    6
    • Staupe  Gudmund
    2004
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    DNS
  • 27
    Lør EM
    13:05
    U18
    6
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Lønning  Nicolai
    FA-6 2003
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    4:01:66
    2
    • Røsten  Lucas
    FA-4 2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:03:68
    3
    • Buch  Ivar
    FA-8 2003
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    4:07:02
    4
    • Svanberg  Felix
    FA-2 2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    4:13:44
    5
    • Hafstad  Håkon
    FA-1/FB-5 2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    4:17:42
    6
    • Falck  Filip
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    DNF
  • 28
    Lør EM
    13:15
    Senior
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Amundsen  Kristine
    1998
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    4:17:93
    2
    • Helleren  Celine
    2003
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    4:18:72
    3
    • Sletsjøe  Anna Margrete
    1997
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:19:12
    4
    • Erland  Elise
    2000
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    4:22:36
    5
    • Øritsland  Hedda
    1999
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:30:85
    6
    • Røsten  Thea
    2001
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:31:39
    7
    • Stensholt  Elsa-Marie
    2003
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    4:40:62
    8
    • Langballe  Tuva
    2003
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    4:45:34
    9
    1990

    Other
    DNS
  • 29
    Lør EM
    13:25
    U18
    0
  • 30
    Lør EM
    13:35
    U16
    5
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Schmidt  Thomas
    • Fjeldheim  Emil
    • Totland  Mikal
    • Straume  Simen
    2005
    2005
    2005
    2005
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    1:40:35
    2
    • Osen  Johan
    • Helgesen  Kjerand
    • Haaland  Hans-Petter
    • Ringheim  Andreas
    2005
    2006
    2006
    1970
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    1:41:69
    3
    • Worren  Magnus
    • Palucha  Lars
    • Hammarqvist  Trygve
    • Meling  Daniel
    2005
    2005
    2005
    2005
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:48:95
    4
    • Siljan  Siver
    • Solvik  Kristian
    • Butenschøn  Helge
    • Bjørgan  Marcus
    2005
    2005
    2005
    2006
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:50:16
    5
    • Lie-Petterson  Mathias
    • Meling  Michael
    • Vollesfjord  Petter A.
    • Sørsveen  Ferdinand
    2006
    2005
    2005
    2005
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    1:54:13
  • 31
    Lør EM
    13:45
    Senior
    3
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Lothe  Thomas
    1998
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    4:04:39
    2
    • Holberg  Lars
    2000
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    4:21:67
    3
    • Hauge  Joakim
    2002
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    4:25:85
  • 32
    Lør EM
    13:55
    Senior
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Ullvang  Lars Magne
    1994
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    3:37:46
    2
    • Teland  Hakeem
    1998
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    3:43:55
    3
    • Jensen  Vemund
    1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    3:45:85
    4
    • Mjelstad  Kristoffer
    2002
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    3:50:46
    5
    • Helgesen  Leander
    2002
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    3:54:73
    6
    • Nicolaisen  Markus
    2000
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    3:55:80
    7
    • Markussen  Vetle
    2000
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    3:56:45
    8
    • Jensen  Aslak
    2002
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    3:57:43
    9
    • Usland-Gade  Eirik
    2002
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    4:12:65
  • 33
    Lør EM
    14:05
    U18
    1
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Hafstad  Håkon
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    4:14:01
  • 34
    Lør EM
    14:15
    U18
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Hollingsæter  Elias
    2003
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    3:52:75
    2
    • Lønning  Nicolai
    2003
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    3:54:79
    3
    • Saksvik  Syver
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    3:55:02
    4
    • Buch  Ivar
    2003
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    3:55:29
    5
    • Askeland  Sander
    2003
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    3:58:25
    6
    • Ivarsen  Lars
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    4:04:07
    7
    • Røsten  Lucas
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:07:53
    8
    • Svanberg  Felix
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    4:08:86
    9
    • Sjursen  Mikkel
    2004
    Strand
    Strand Kajakklubb
    4:11:97
  • 35
    Lør EM
    14:25
    Senior
    0
  • 36
    Lør EM
    14:45
    U16
    5
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Rossebø  Mari
    • Helgesen  Kjerand
    2006
    2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    45:41
    2
    • Haugaard  Cornelia
    • Fjeldheim  Emil
    2008
    2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    48:30
    3
    • Siljan  Sara
    • Schmidt  Thomas
    2007
    2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    49:85
    4
    • Laukeland  Karen
    • Totland  Mikal
    2006
    2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    49:95
    5
    • Egge  Mathilde
    • Straume  Simen
    2006
    2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    52:24
  • 37
    Lør EM
    14:50
    U16
    6
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Storhaug  Elisabeth
    • Haaland  Hans-Petter
    2007
    2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    44:58
    2
    • Haugland  Amanda
    • Ringheim  Andreas
    2006
    2005
    Fana
    Fana Kajakklubb
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    45:75
    3
    • Egge  Stine
    • Meling  Daniel
    2005
    2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    46:57
    4
    • Berge  Sofie
    • Osen  Johan
    2005
    2005
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    46:69
    5
    • Lannem Rasch-Olsen  Linde
    • Palucha  Lars
    2006
    2005
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    48:10
    6
    • Fjeldheim  Vilma
    • Hammarqvist  Trygve
    2007
    2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    50:89
    • Klubbløp K1 500m 12/14år Tysvær kl 15.00 - 15.15

  • 38
    Lør EM
    15:20
    Senior
    5
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Jensen  Vemund
    • Teland  Hakeem
    1999
    1998
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    3:29:80
    2
    • Mjelstad  Kristoffer
    • Helgesen  Leander
    2002
    2002
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    3:39:40
    3
    • Nicolaisen  Markus
    • Markussen  Vetle
    2000
    2000
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    3:41:50
    4
    • Jensen  Aslak
    • Usland-Gade  Eirik
    2002
    2002
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    4:00:02
    5
    • Holberg  Lars
    • Hauge  Joakim
    2000
    2002
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    4:07:83
  • 39
    Lør EM
    15:30
    U18
    5
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Lønning  Nicolai
    • Hollingsæter  Elias
    2003
    2003
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    3:32:47
    2
    • Buch  Ivar
    • Saksvik  Syver
    2003
    2003
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    3:33:16
    3
    • Ivarsen  Lars
    • Askeland  Sander
    2004
    2003
    Fana
    Fana Kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    3:33:98
    4
    • Sjursen  Mikkel
    • Hafstad  Håkon
    2004
    2004
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    3:47:20
    5
    • Røsten  Lucas
    • Svanberg  Felix
    2003
    2004
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Fana
    Fana Kajakklubb
    DNS
  • 40
    Lør EM
    15:50
    U16
    10
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Fjeldheim  Vilma
    2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    15:53:10
    2
    • Egge  Stine
    2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    16:18:06
    3
    • Storhaug  Elisabeth
    2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    16:21:31
    4
    • Lannem Rasch-Olsen  Linde
    2006
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    16:24:67
    5
    • Haugland  Amanda
    2006
    Fana
    Fana Kajakklubb
    16:58:71
    6
    • Laukeland  Karen
    2006
    Strand
    Strand Kajakklubb
    18:47:36
    7
    • Egge  Mathilde
    2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    19:06:08
    8
    • Berge  Sofie
    2005
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    19:07:36
    9
    • Haugaard  Cornelia
    2008
    Strand
    Strand Kajakklubb
    19:08:76
    10
    • Rossebø  Mari
    2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    DNS
  • 41
    Lør EM
    16:10
    U16
    19
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Fjeldheim  Emil
    2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    13:40:42
    2
    • Osen  Johan
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    13:41:69
    3
    • Schmidt  Thomas
    2005
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    13:50:98
    4
    • Haaland  Hans-Petter
    2006
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    14:02:56
    5
    • Solvik  Kristian
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    14:27:59
    6
    • Worren  Magnus
    2005
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    14:32:03
    7
    • Helgesen  Kjerand
    2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    14:38:41
    8
    • Totland  Mikal
    2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    14:41:61
    9
    • Vollesfjord  Petter A.
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    14:55:66
    10
    • Hammarqvist  Trygve
    2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    14:58:40
    11
    • Bjørgan  Marcus
    2006
    Strand
    Strand Kajakklubb
    15:10:87
    12
    • Butenschøn  Helge
    2005
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    15:16:44
    13
    • Lie-Petterson  Mathias
    2006
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    15:18:14
    14
    • Palucha  Lars
    2005
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    15:24:50
    15
    • Meling  Daniel
    2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    16:02:35
    16
    • Siljan  Siver
    2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    16:05:20
    17
    • Ringheim  Andreas
    2005
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    16:06:68
    18
    • Meling  Michael
    2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    16:08:85
    19
    • Sørsveen  Ferdinand
    2005
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    DNF
  • 42
    Lør EM
    16:40
    Senior
    6
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Teland  Hakeem
    • Røsten  Thea
    1998
    2001
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    35:68
    2
    • Amundsen  Kristine
    • Ivarsen  Harald
    1998
    1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Fana
    Fana Kajakklubb
    36:44
    3
    • Mjelstad  Kristoffer
    • Erland  Elise
    2002
    2000
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    37:61
    4
    • Sletsjøe  Anna Margrete
    • Svoren  Mathias
    1997
    1998
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    38:25
    5
    • Ivarsen  Magnus
    • Olsson  Anna
    1997
    1964
    Fana
    Fana Kajakklubb
    Fana
    Fana Kajakklubb
    38:70
    6
    • Lotsberg  Lasse
    • Øritsland  Hedda
    2000
    1999
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    39:27
  • 43
    Lør EM
    16:45
    U18
    3
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Stensholt  Elsa-Marie
    • Lønning  Nicolai
    2003
    2003
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    38:93
    2
    • Helleren  Celine
    • Karlsen  Niclas
    2003
    2003
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    39:71
    3
    • Langballe  Tuva
    • Ivarsen  Lars
    2003
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Fana
    Fana Kajakklubb
    43:17
    • Stevneslutt lørdag kl 16.50

  • 44
    Søn FM
    09:00
    Senior
    9
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Ullvang  Lars Magne
    FA-5 1994
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:42:62
    2
    • Teland  Hakeem
    FA-7 1998
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    1:44:51
    3
    • Svoren  Mathias
    FA-3 1998
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:45:92
    4
    • Mjelstad  Kristoffer
    SF-5 2002
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    1:49:36
    5
    • Markussen  Vetle
    SF-7 2000
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:50:59
    6
    • Nicolaisen  Markus
    SF-3 2000
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:51:50
    7
    • Holberg  Lars
    SF-9 2000
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    1:55:70
    8
    • axelsen  vegard
    SF-1/FB-2 1999
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:56:60
    9
    • Moi  Kristjan
    FB-9 2002
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    2:00:98
  • 45
    Søn FM
    09:05
    Senior
    9
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Jensen  Vemund
    FA-6 1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:45:91
    2
    • Lotsberg  Lasse
    FA-4 2000
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    1:47:43
    3
    • Jensen  Aslak
    FA-8 2002
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:48:78
    4
    • Helgesen  Leander
    SF-6 2002
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:49:16
    5
    • Usland-Gade  Eirik
    SF-4 2002
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:55:13
    6
    • Lothe  Thomas
    SF-8 1998
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:58:26
    7
    • Hauge  Joakim
    SF-2 2002
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    2:00:86
    8
    • Salbu Henneman  Lars
    SF-1/FB-2 1986
    Fana
    Fana Kajakklubb
    2:08:76
    9
    • Ivarsen  Harald
    1999
    Fana
    Fana Kajakklubb
    DNS
  • 46
    Søn FM
    09:10
    U16
    7
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Fjeldheim  Emil
    FA-5 2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:53:60
    2
    • Helgesen  Kjerand
    FA-7 2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:57:49
    3
    • Straume  Simen
    SF-5 2005
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    2:01:17
    4
    • Vollesfjord  Petter A.
    SF-7 2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    2:09:95
    5
    • Siljan  Siver
    SF-2 2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    2:10:79
    6
    • Meling  Daniel
    FB 2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    2:11:02
    7
    • Sørsveen  Ferdinand
    FB 2005
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    2:13:41
  • 47
    Søn FM
    09:15
    U16
    7
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Osen  Johan
    FA-6 2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:58:23
    2
    • Solvik  Kristian
    FA-3 2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:59:58
    3
    • Palucha  Lars
    SF-6 2005
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    1:59:65
    4
    • Hammarqvist  Trygve
    SF-3 2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    2:04:74
    5
    • Butenschøn  Helge
    SF-9 2005
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    2:05:18
    6
    • Meling  Michael
    FB 2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    2:12:09
    7
    • Ringheim  Andreas
    2005
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    DNF
  • 48
    Søn FM
    09:20
    U16
    6
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Haaland  Hans-Petter
    FA-4 2006
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:55:25
    2
    • Totland  Mikal
    FA-8 2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:57:73
    3
    • Schmidt  Thomas
    SF-4 2005
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    2:01:37
    4
    • Worren  Magnus
    SF-8 2005
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    2:05:48
    5
    • Bjørgan  Marcus
    SF-1 2006
    Strand
    Strand Kajakklubb
    2:07:90
    6
    • Lie-Petterson  Mathias
    FB 2006
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    2:12:10
  • 49
    Søn FM
    09:25
    U18
    7
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Lønning  Nicolai
    FA-5 2003
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:49:63
    2
    • Røsten  Lucas
    FA-7 2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:50:20
    3
    • Askeland  Sander
    FA-3 2003
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:51:80
    4
    • Svanberg  Felix
    FA-9 2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    1:55:89
    5
    • Sjursen  Mikkel
    FA-1/FB-5 2004
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:58:43
    6
    • Falck  Filip
    FB-6 2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    2:02:95
    7
    • Staupe  Gudmund
    2004
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    DNS
  • 50
    Søn FM
    09:30
    U18
    6
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Hollingsæter  Elias
    FA-6 2003
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:47:68
    2
    • Ivarsen  Lars
    FA-4 2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    1:48:83
    3
    • Saksvik  Syver
    FA-8 2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:50:36
    4
    • Buch  Ivar
    FA-2 2003
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:51:82
    5
    • Hafstad  Håkon
    FA-1/FB-5 2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:52:89
    6
    • Karlsen  Niclas
    FB-4 2003
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:54:17
  • 51
    Søn FM
    09:35
    U16
    5
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Egge  Stine
    FA-5 2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    2:23:80
    2
    • Fjeldheim  Vilma
    FA-7 2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    2:27:92
    3
    • Haugland  Amanda
    FA-3 2006
    Fana
    Fana Kajakklubb
    2:33:59
    4
    • Laukeland  Karen
    FA-9 2006
    Strand
    Strand Kajakklubb
    2:37:81
    5
    • Siljan  Sara
    FA-1/FB-5 2007
    Strand
    Strand Kajakklubb
    2:44:52
  • 52
    Søn FM
    09:40
    U16
    5
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Storhaug  Elisabeth
    FA-6 2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    2:23:57
    2
    • Rossebø  Mari
    FA-4 2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    2:25:89
    3
    • Berge  Sofie
    FA-8 2005
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    2:33:97
    4
    • Haugaard  Cornelia
    FA-2 2008
    Strand
    Strand Kajakklubb
    2:44:25
    5
    • Egge  Mathilde
    FA-1/FB-5 2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    2:50:91
  • 53
    Søn FM
    09:45
    Senior
    8
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Amundsen  Kristine
    1998
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:58:59
    2
    • Sletsjøe  Anna Margrete
    1997
    Strand
    Strand Kajakklubb
    2:00:20
    3
    • Helleren  Celine
    2003
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    2:00:87
    4
    • Erland  Elise
    2000
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    2:01:89
    5
    • Røsten  Thea
    2001
    Strand
    Strand Kajakklubb
    2:02:65
    6
    • Øritsland  Hedda
    1999
    Strand
    Strand Kajakklubb
    2:03:13
    7
    • Stensholt  Elsa-Marie
    2003
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    2:09:40
    8
    • Langballe  Tuva
    2003
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    2:15:52
  • 54
    Søn FM
    09:50
    U18
    0
  • 55
    Søn FM
    09:55
    Senior
    9
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Mjelstad  Kristoffer
    FA-2 2002
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    1:46:49
    2
    • Markussen  Vetle
    FA-9 2000
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:47:28
    3
    • Helgesen  Leander
    FA-1 2002
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:48:09
    4
    • Nicolaisen  Markus
    FB-5 2000
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:48:34
    5
    • Lothe  Thomas
    FB-6 1998
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:51:06
    6
    • Usland-Gade  Eirik
    FB-4 2002
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:53:70
    7
    • Holberg  Lars
    FB-7 2000
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    1:56:07
    8
    • axelsen  vegard
    FB-8 1999
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:58:39
    9
    • Hauge  Joakim
    FB-3 2002
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    2:02:77
  • 56
    Søn FM
    10:05
    U16
    9
    Plass Navn Prog. År Klubb Resultat
    1
    • Schmidt  Thomas
    FA-2 2005
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    2:02:26
    2
    • Straume  Simen
    FA-9 2005
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    2:02:77
    3
    • Palucha  Lars
    FA-1 2005
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    2:03:28
    4
    • Worren  Magnus
    FB-5 2005
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    2:03:56
    5
    • Hammarqvist  Trygve
    FB-4 2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    2:03:57
    6
    • Butenschøn  Helge
    FB-6 2005
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    2:09:22
    7
    • Bjørgan  Marcus
    FB-3 2006
    Strand
    Strand Kajakklubb
    2:09:42
    8
    • Vollesfjord  Petter A.
    FB-7 2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    2:13:18
    9
    • Siljan  Siver
    FB-2 2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    2:16:12
  • 57
    Søn FM
    10:20
    U18
    3
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Karlsen  Niclas
    2003
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:54:96
    2
    • Sjursen  Mikkel
    2004
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:57:91
    3
    • Falck  Filip
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    1:59:79
  • 58
    Søn FM
    10:25
    U18
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Hollingsæter  Elias
    2003
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:47:07
    2
    • Lønning  Nicolai
    2003
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:48:27
    3
    • Saksvik  Syver
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:48:94
    4
    • Buch  Ivar
    2003
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:49:77
    5
    • Ivarsen  Lars
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    1:50:54
    6
    • Røsten  Lucas
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:51:53
    7
    • Svanberg  Felix
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    1:51:62
    8
    • Askeland  Sander
    2003
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:52:14
    9
    • Hafstad  Håkon
    2004
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:53:62
  • 59
    Søn FM
    10:30
    U16
    1
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Egge  Mathilde
    2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    2:53:07
  • 60
    Søn FM
    10:35
    U16
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Egge  Stine
    2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    2:18:19
    2
    • Fjeldheim  Vilma
    2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    2:18:67
    3
    • Storhaug  Elisabeth
    2007
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    2:23:08
    4
    • Haugland  Amanda
    2006
    Fana
    Fana Kajakklubb
    2:26:21
    5
    • Berge  Sofie
    2005
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    2:28:09
    6
    • Rossebø  Mari
    2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    2:28:10
    7
    • Laukeland  Karen
    2006
    Strand
    Strand Kajakklubb
    2:37:91
    8
    • Siljan  Sara
    2007
    Strand
    Strand Kajakklubb
    2:42:91
    9
    • Haugaard  Cornelia
    2008
    Strand
    Strand Kajakklubb
    2:47:48
  • 61
    Søn FM
    10:40
    Senior
    2
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Amundsen  Kristine
    • Helleren  Celine
    • Erland  Elise
    • Røsten  Thea
    1998
    2003
    2000
    2001
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:42:83
    2
    • Sletsjøe  Anna Margrete
    • Øritsland  Hedda
    • Stensholt  Elsa-Marie
    • Langballe  Tuva
    1997
    1999
    2003
    2003
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:48:60
  • 62
    Søn FM
    10:55
    Senior
    8
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Nicolaisen  Markus
    2000
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:51:00
    2
    • Usland-Gade  Eirik
    2002
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:52:88
    3
    • Lothe  Thomas
    1998
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:55:88
    4
    • Moi  Kristjan
    2002
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:55:97
    5
    • Holberg  Lars
    2000
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    1:56:65
    6
    • Salbu Henneman  Lars
    1986
    Fana
    Fana Kajakklubb
    1:58:47
    7
    • axelsen  vegard
    1999
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:58:97
    8
    • Hauge  Joakim
    2002
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    2:00:44
  • 63
    Søn FM
    11:00
    Senior
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Ullvang  Lars Magne
    1994
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:41:13
    2
    • Teland  Hakeem
    1998
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    1:43:71
    3
    • Jensen  Vemund
    1999
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:43:89
    4
    • Lotsberg  Lasse
    2000
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    1:44:15
    5
    • Mjelstad  Kristoffer
    2002
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    1:46:33
    6
    • Svoren  Mathias
    1998
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    1:48:53
    7
    • Jensen  Aslak
    2002
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:49:76
    8
    • Markussen  Vetle
    2000
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:50:08
    9
    • Helgesen  Leander
    2002
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:50:18
  • 64
    Søn FM
    11:05
    U16
    1
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Sørsveen  Ferdinand
    2005
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    2:12:54
  • 65
    Søn FM
    11:10
    U16
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Hammarqvist  Trygve
    2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    2:03:40
    2
    • Vollesfjord  Petter A.
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    2:03:85
    3
    • Worren  Magnus
    2005
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    2:05:64
    4
    • Meling  Daniel
    2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    2:07:56
    5
    • Bjørgan  Marcus
    2006
    Strand
    Strand Kajakklubb
    2:08:24
    6
    • Butenschøn  Helge
    2005
    Moss
    Moss Kajakk-klubb
    2:08:26
    7
    • Siljan  Siver
    2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    2:09:49
    8
    • Lie-Petterson  Mathias
    2006
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    2:11:95
    9
    • Meling  Michael
    2005
    Strand
    Strand Kajakklubb
    2:13:73
  • 66
    Søn FM
    11:15
    U16
    9
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Fjeldheim  Emil
    2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:52:74
    2
    • Haaland  Hans-Petter
    2006
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    1:54:54
    3
    • Helgesen  Kjerand
    2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:55:12
    4
    • Osen  Johan
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:56:34
    5
    • Straume  Simen
    2005
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    1:56:55
    6
    • Totland  Mikal
    2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    1:57:18
    7
    • Schmidt  Thomas
    2005
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    1:57:68
    8
    • Solvik  Kristian
    2005
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    2:03:38
    9
    • Palucha  Lars
    2005
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    2:05:94
  • 67
    Søn FM
    11:25
    U18
    3
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Askeland  Sander
    • Ivarsen  Lars
    • Buch  Ivar
    • Røsten  Lucas
    2003
    2004
    2003
    2003
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Fana
    Fana Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:31:30
    2
    • Karlsen  Niclas
    • Lønning  Nicolai
    • Hollingsæter  Elias
    • Saksvik  Syver
    2003
    2003
    2003
    2003
    Laksevåg
    Laksevåg Kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:33:49
    3
    • Falck  Filip
    • Hafstad  Håkon
    • Svanberg  Felix
    • Sjursen  Mikkel
    2004
    2004
    2004
    2004
    Fana
    Fana Kajakklubb
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Fana
    Fana Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:35:38
  • 68
    Søn FM
    11:35
    U16
    5
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Storhaug  Elisabeth
    • Haugland  Amanda
    2007
    2006
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Fana
    Fana Kajakklubb
    2:08:77
    2
    • Fjeldheim  Vilma
    • Egge  Stine
    2007
    2005
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    2:13:63
    3
    • Berge  Sofie
    • Rossebø  Mari
    2005
    2006
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    2:18:31
    4
    • Haugaard  Cornelia
    • Egge  Mathilde
    2008
    2006
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    2:36:12
    5
    • Siljan  Sara
    • Laukeland  Karen
    2007
    2006
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    2:36:54
  • 69
    Søn FM
    11:40
    Senior
    4
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Erland  Elise
    • Røsten  Thea
    2000
    2001
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:51:45
    2
    • Amundsen  Kristine
    • Helleren  Celine
    1998
    2003
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Flekkefjord
    Flekkefjord Kajakklubb
    1:52:49
    3
    • Sletsjøe  Anna Margrete
    • Øritsland  Hedda
    1997
    1999
    Strand
    Strand Kajakklubb
    Strand
    Strand Kajakklubb
    1:52:65
    4
    • Langballe  Tuva
    • Stensholt  Elsa-Marie
    2003
    2003
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Tønsberg
    Tønsberg Kajakk klubb
    2:02:87
  • 70
    Søn FM
    12:00
    Senior
    7
    Plass Navn År Klubb Resultat
    1
    • Jensen  Vemund
    • Teland  Hakeem
    1999
    1998
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    Kristiansand
    Kristiansand Kajakklubb
    1:34:25
    2
    • Lotsberg  Lasse
    • Mjelstad  Kristoffer
    2000
    2002
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    Njørd
    Njørd Ro og Kajakklubb
    1:34:90
    3
    • Helgesen  Leander
    • Markussen  Vetle
    2002
    2000
    Tysvær
    Tysvær kano- og kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:37:98
    4
    • Svoren  Mathias
    • Nicolaisen  Markus
    1998
    2000
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:38:90
    5
    • Usland-Gade  Eirik
    • Jensen  Aslak
    2002
    2002
    Oslo
    Oslo Kajakklubb
    Bærum
    Bærum Kajakklubb
    1:39:42
    6
    • Hauge  Joakim