Day Time Category Class Distance Race
1 Lør 08:30 Herrer U16 K1 200 1. Forsøk
2 Lør 08:34 Herrer U16 K1 200 2. Forsøk
3 Lør 08:38 Herrer U16 K1 200 3. Forsøk
5 Lør 08:46 Boys 14 K1 200 1. Forsøk
6 Lør 08:50 Boys 14 K1 200 2. Forsøk
7 Lør 08:54 Boys 14 K1 200 3. Forsøk
8 Lør 08:58 Boys 14 K1 200 4. Forsøk
9 Lør 09:02 Boys 14 K1 200 5. Forsøk
10 Lør 09:06 Girls 14 K1 200 Finale
11 Lør 09:14 Damer Senior K4 1000 Finale
Lør 09:20 Premieutdeling løp 11
12 Lør 09:21 Herrer Senior K2 1000 Finale
Lør 09:27 Premieutdeling løp 12
13 Lør 09:28 Herrer U18 K4 1000 Finale
Lør 09:34 Premieutdeling løp 13
14 Lør 09:35 Damer U18 K4 1000 Finale
15 Lør 09:49 Herrer U16 K1 200 1. Semifinale
17 Lør 09:57 Boys 12 K1 200 1. Forsøk
18 Lør 10:01 Boys 12 K1 200 2. Forsøk
19 Lør 10:05 Boys 12 K1 200 3. Forsøk
20 Lør 10:09 Girls 12 K1 200 1. Forsøk
21 Lør 10:13 Girls 12 K1 200 2. Forsøk
22 Lør 10:17 Boys 14 K1 200 E-finale
23 Lør 10:21 Boys 14 K1 200 D-finale
24 Lør 10:25 Boys 14 K1 200 C-finale
25 Lør 10:29 Boys 14 K1 200 B-finale
26 Lør 10:33 Boys 14 K1 200 A-finale
27 Lør 10:41 Herrer Senior K4 1000 Finale
28 Lør 10:48 Damer Senior K2 1000 Finale
29 Lør 10:55 Damer U18 K2 1000 Finale
30 Lør 11:02 Herrer U18 K2 1000 Finale
32 Lør 11:20 Herrer U16 K1 200 C-finale
33 Lør 11:24 Herrer U16 K1 200 B-finale
34 Lør 11:28 Herrer U16 K1 200 A-finale
35 Lør 11:32 Damer U16 K1 200 Finale
Lør 11:36 Premieutdeling løp 34 og 35
36 Lør 11:40 Boys 12 K1 200 C-finale
37 Lør 11:44 Boys 12 K1 200 B-finale
38 Lør 11:48 Boys 12 K1 200 A-finale
39 Lør 11:52 Girls 12 K1 200 B-finale
40 Lør 11:56 Girls 12 K1 200 A-finale
41 Lør 12:00 G/B 14 K4 500 Finale
44 Lør 12:53 Damer Senior K2 200 Finale
45 Lør 12:57 Herrer U18 K4 200 Finale
46 Lør 13:01 Damer U18 K4 200 Finale
47 Lør 13:10 G/B 12 K4 500 Finale
48 Lør 13:20 Herrer U16 K1 2500 Finale
49 Lør 13:22 Damer U16 K1 2500 Finale
51 Lør 14:04 Herrer Senior K2 200 A-finale
52 Lør 14:08 Damer Senior K4 200 Finale
53 Lør 14:12 Herrer U18 K2 200 Finale
54 Lør 14:25 Damer U18 K2 200 Finale
Lør 14:29 Premieutdeling løp 54
55 Lør 14:35 Boys 14 K1 2000 Finale
56 Lør 14:37 Girls 14 K1 2000 Finale
Lør 14:55 Premieutdeling løp 55 og 56
57 Lør 15:05 Boys 12 K1 1250 Finale
58 Lør 15:07 Girls 12 K1 1250 Finale
59 Lør 15:25 Herrer Senior K4 200 Finale
Lør 15:29 Premieutdeling løp 59
Lør 15:35 Premieutdeling løp 36-40, 57-58 og 47 i P/G12
60 Søn 08:00 Herrer Senior K2 500 1. forsøk
61 Søn 08:05 Herrer Senior K2 500 2. Forsøk
62 Søn 08:10 Herrer U16 K1 500 1. Forsøk
63 Søn 08:15 Herrer U16 K1 500 2. Forsøk
64 Søn 08:20 Herrer U16 K1 500 3. Forsøk
65 Søn 08:25 Boys 14 K1 500 1. Forsøk
66 Søn 08:30 Boys 14 K1 500 2. Forsøk
67 Søn 08:35 Boys 14 K1 500 3. Forsøk
68 Søn 08:40 Boys 14 K1 500 4. Forsøk
69 Søn 08:45 Boys 14 K1 500 5. Forsøk
70 Søn 08:50 Damer Senior K4 500 Finale
71 Søn 08:55 Herrer U18 K4 500 Finale
Søn 09:00 Premieutdeling løp 70 og 71
72 Søn 09:10 Damer U18 K2 500 Finale
73 Søn 09:15 Herrer Senior K2 500 B-finale
74 Søn 09:20 Herrer Senior K2 500 A-finale
75 Søn 09:30 Boys 12 K1 500 1. Forsøk
76 Søn 09:35 Boys 12 K1 500 2. Forsøk
77 Søn 09:40 Boys 12 K1 500 3. Forsøk
78 Søn 09:45 Girls 12 K1 500 1. Forsøk
79 Søn 09:50 Girls 12 K1 500 2. Forsøk
80 Søn 09:55 Herrer U16 K1 500 Semifinale
81 Søn 10:00 Boys 14 K1 500 E-finale
82 Søn 10:05 Boys 14 K1 500 D-finale
83 Søn 10:10 Boys 14 K1 500 C-finale
84 Søn 10:15 Boys 14 K1 500 B-finale
85 Søn 10:20 Boys 14 K1 500 A-finale
86 Søn 10:25 Girls 14 K1 500 Finale
Søn 10:30 Premieutdeling løp 85 og 86
87 Søn 10:35 Herrer Senior K4 500 Finale
88 Søn 10:40 Damer Senior K2 500 Finale
Søn 10:45 Premieutdeling løp 87 og 88
89 Søn 10:55 Herrer U18 K2 500 Finale
90 Søn 11:00 Damer U18 K4 500 Finale
Søn 11:05 Premieutdeling løp 89 og 90
91 Søn 11:10 Boys 12 K1 500 C-finale
92 Søn 11:15 Boys 12 K1 500 B-finale
93 Søn 11:20 Boys 12 K1 500 A-finale
94 Søn 11:25 Girls 12 K1 500 B-finale
95 Søn 11:30 Girls 12 K1 500 A-finale
96 Søn 11:35 Herrer U16 K1 500 C-finale
97 Søn 11:40 Herrer U16 K1 500 B-finale
98 Søn 11:45 Herrer U16 K1 500 A-finale
99 Søn 11:50 Damer U16 K1 500 Finale
Søn 11:55 Premieutdeling løp 98 og 99
100 Søn 12:00 G/B Mix 14 K4 500 Finale
Søn 12:05 Premiering Norgescupen Sen/Jun/Ungdom/PG14/PG12 + løp 91 og 95
Søn 12:20 LUNSJ (Lunsjservering 11.00 - 13.00)
101 Søn 12:50 G/B Mix 12 K4 500 Finale
102 Søn 13:00 Damer Senior K2 5000 Finale
103 Søn 13:02 Damer U18 K2 5000 Finale
Søn 13:20 Premieutdeling løp 101, 102 og 103
104 Søn 13:30 Herrer Senior K2 5000 Finale
105 Søn 13:32 Herrer U18 K2 5000 Finale
Søn 13:50 Premieutdeling løp 104 og 105