NC6 2018 | NM Lagbåt
Årungen | 15.09 - 16.09
Søndag Komplett resultatliste
Nr.DagKl.KategoriKlasseDistanseLøp
1 Lør08:30HerrerU16K1 200 1. Forsøk
2 Lør08:34HerrerU16K1 200 2. Forsøk
3 Lør08:38HerrerU16K1 200 3. Forsøk
4 Lør08:42HerrerU16K1 2004. Forsøk UTGÅR
5 Lør08:46Gutter14K1 200 1. Forsøk
6 Lør08:50Gutter14K1 200 2. Forsøk
7 Lør08:54Gutter14K1 200 3. Forsøk
8 Lør08:58Gutter14K1 200 4. Forsøk
9 Lør09:02Gutter14K1 200 5. Forsøk
10 Lør09:06Piker14K1 200 Finale
Lør09:10Premieutdeling løp 10
11 Lør09:14DamerSeniorK4 1000 Finale
Lør09:20Premieutdeling løp 11
12 Lør09:21HerrerSeniorK2 1000 Finale
Lør09:27Premieutdeling løp 12
13 Lør09:28HerrerU18K4 1000 Finale
Lør09:34Premieutdeling løp 13
14 Lør09:35DamerU18K4 1000 Finale
Lør09:42Premieutdeling løp 14
15 Lør09:49HerrerU16K1 200 1. Semifinale
16 Lør09:53HerrerU16K1 2002. Semifinale UTGÅR
17 Lør09:57Gutter12K1 200 1. Forsøk
18 Lør10:01Gutter12K1 200 2. Forsøk
19 Lør10:05Gutter12K1 200 3. Forsøk
20 Lør10:09Piker12K1 200 1. Forsøk
21 Lør10:13Piker12K1 200 2. Forsøk
22 Lør10:17Gutter14K1 200 E-finale
23 Lør10:21Gutter14K1 200 D-finale
24 Lør10:25Gutter14K1 200 C-finale
25 Lør10:29Gutter14K1 200 B-finale
26 Lør10:33Gutter14K1 200 A-finale
Lør10:37Premieutdeling løp 26
27 Lør10:41HerrerSeniorK4 1000 Finale
28 Lør10:48DamerSeniorK2 1000 Finale
29 Lør10:55DamerU18K2 1000 Finale
30 Lør11:02HerrerU18K2 1000 Finale
Lør11:09Premieutdeling løp 27, 28, 29 og 30
31 Lør11:16HerrerU16K1 200D-finale UTGÅR
32 Lør11:20HerrerU16K1 200 C-finale
33 Lør11:24HerrerU16K1 200 B-finale
34 Lør11:28HerrerU16K1 200 A-finale
35 Lør11:32DamerU16K1 200 Finale
Lør11:36Premieutdeling løp 34 og 35
36 Lør11:40Gutter12K1 200 C-finale
37 Lør11:44Gutter12K1 200 B-finale
38 Lør11:48Gutter12K1 200 A-finale
39 Lør11:52Piker12K1 200 B-finale
40 Lør11:56Piker12K1 200 A-finale
41 Lør12:00P/G14K4 500 Finale
Lør12:04Premieutdeling løp 41
Lør12:08LUNSJ (Lunsjservering 11.00 - 13.00)
42 Lør12:45HerrerSeniorK2 2001. Forsøk UTGÅR
43 Lør12:49HerrerSeniorK2 2002. Forsøk UTGÅR
44 Lør12:53DamerSeniorK2 200 Finale
45 Lør12:57HerrerU18K4 200 Finale
46 Lør13:01DamerU18K4 200 Finale
Lør13:05Premieutdeling løp 44, 45 og 46
47 Lør13:10P/G12K4 500 Finale
48 Lør13:20HerrerU16K1 2500 Finale
49 Lør13:22DamerU16K1 2500 Finale
Lør13:40Premieutdeling løp 48 og 49
50 Lør14:00HerrerSeniorK2 200B-finale UTGÅR
51 Lør14:04HerrerSeniorK2 200 A-finale
52 Lør14:08DamerSeniorK4 200 Finale
53 Lør14:12HerrerU18K2 200 Finale
Lør14:16Premieutdeling løp 51, 52 og 53
54 Lør14:25DamerU18K2 200 Finale
Lør14:29Premieutdeling løp 54
55 Lør14:35Gutter14K1 2000 Finale
56 Lør14:37Piker14K1 2000 Finale
Lør14:55Premieutdeling løp 55 og 56
57 Lør15:05Gutter12K1 1250 Finale
58 Lør15:07Piker12K1 1250 Finale
59 Lør15:25HerrerSeniorK4 200 Finale
Lør15:29Premieutdeling løp 59
Lør15:35Premieutdeling løp 36-40, 57-58 og 47 i P/G12
60 Søn08:00HerrerSeniorK2 5001. forsøk UTGÅR
61 Søn08:05HerrerSeniorK2 5002. Forsøk UTGÅR
62 Søn08:10HerrerU16K1 500 1. Forsøk
63 Søn08:15HerrerU16K1 500 2. Forsøk
64 Søn08:20HerrerU16K1 500 3. Forsøk
65 Søn08:25Gutter14K1 500 1. Forsøk
66 Søn08:30Gutter14K1 500 2. Forsøk
67 Søn08:35Gutter14K1 500 3. Forsøk
68 Søn08:40Gutter14K1 500 4. Forsøk
69 Søn08:45Gutter14K1 500 5. Forsøk
70 Søn08:50DamerSeniorK4 500 Finale
71 Søn08:55HerrerU18K4 500 Finale
Søn09:00Premieutdeling løp 70 og 71
72 Søn09:10DamerU18K2 500 Finale
73 Søn09:15HerrerSeniorK2 500B-finale UTGÅR
74 Søn09:20HerrerSeniorK2 500 A-finale
Søn09:25Premieutdeling løp 72 og 74
75 Søn09:30Gutter12K1 500 1. Forsøk
76 Søn09:35Gutter12K1 500 2. Forsøk
77 Søn09:40Gutter12K1 500 3. Forsøk
78 Søn09:45Piker12K1 500 1. Forsøk
79 Søn09:50Piker12K1 500 2. Forsøk
80 Søn09:55HerrerU16K1 500 Semifinale
81 Søn10:00Gutter14K1 500 E-finale
82 Søn10:05Gutter14K1 500 D-finale
83 Søn10:10Gutter14K1 500 C-finale
84 Søn10:15Gutter14K1 500 B-finale
85 Søn10:20Gutter14K1 500 A-finale
86 Søn10:25Piker14K1 500 Finale
Søn10:30Premieutdeling løp 85 og 86
87 Søn10:35HerrerSeniorK4 500 Finale
88 Søn10:40DamerSeniorK2 500 Finale
Søn10:45Premieutdeling løp 87 og 88
89 Søn10:55HerrerU18K2 500 Finale
90 Søn11:00DamerU18K4 500 Finale
Søn11:05Premieutdeling løp 89 og 90
91 Søn11:10Gutter12K1 500 C-finale
92 Søn11:15Gutter12K1 500 B-finale
93 Søn11:20Gutter12K1 500 A-finale
94 Søn11:25Piker12K1 500 B-finale
95 Søn11:30Piker12K1 500 A-finale
96 Søn11:35HerrerU16K1 500 C-finale
97 Søn11:40HerrerU16K1 500 B-finale
98 Søn11:45HerrerU16K1 500 A-finale
99 Søn11:50DamerU16K1 500 Finale
Søn11:55Premieutdeling løp 98 og 99
100 Søn12:00P/G Mix14K4 500 Finale
Søn12:05Premiering Norgescupen Sen/Jun/Ungdom/PG14/PG12 + løp 91 og 95
Søn12:20LUNSJ (Lunsjservering 11.00 - 13.00)
101 Søn12:50P/G Mix12K4 500 Finale
102 Søn13:00DamerSeniorK2 5000 Finale
103 Søn13:02DamerU18K2 5000 Finale
Søn13:20Premieutdeling løp 101, 102 og 103
104 Søn13:30HerrerSeniorK2 5000 Finale
105 Søn13:32HerrerU18K2 5000 Finale
Søn13:50Premieutdeling løp 104 og 105
Velg stevne
0.0102s | v.3.0.114