Day Time Category Class Distance Race
1 Sat 08:30 Men Senior K1 200 1. Forsøk
2 Sat 08:35 Men Senior K1 200 2. Forsøk
3 Sat 08:40 Men U16 K1 200 1. Forsøk
4 Sat 08:45 Men U16 K1 200 2. Forsøk
5 Sat 08:50 Men U16 K1 200 3. Forsøk
6 Sat 08:55 Men U16 K1 200 4. Forsøk
9 Sat 09:10 Boys 14 K1 200 1. Forsøk
10 Sat 09:15 Boys 14 K1 200 2. Forsøk
11 Sat 09:20 Boys 14 K1 200 3. Forsøk
12 Sat 09:25 Boys 14 K1 200 4. Forsøk
13 Sat 09:30 Boys 12 K1 200 1. Forsøk
14 Sat 09:35 Boys 12 K1 200 2. Forsøk
15 Sat 09:40 Girls 12 K1 200 1. Forsøk
16 Sat 09:45 Girls 12 K1 200 2. Forsøk
17 Sat 10:00 Men U16 K1 200 1. Semifinale
18 Sat 10:05 Men U16 K1 200 2. Semifinale
19 Sat 10:10 Men Senior K1 200 B-finale
20 Sat 10:15 Men Senior K1 200 A-finale
22 Sat 10:25 Men U18 K1 200 Finale
23 Sat 10:30 Girls 14 K1 200 Final
24 Sat 10:35 Women U16 K1 200 Final
25 Sat 10:40 Women U18 K1 200 Final
26 Sat 10:45 Women Senior K1 200 Final
27 Sat 10:50 Girls 12 K1 200 B-finale
28 Sat 10:55 Girls 12 K1 200 A-finale
29 Sat 11:10 Men U16 K1 200 D-finale
30 Sat 11:15 Men U16 K1 200 C-finale
31 Sat 11:20 Men U16 K1 200 B-finale
32 Sat 11:25 Men U16 K1 200 A-finale
33 Sat 11:30 Boys 12 K1 200 B-finale
34 Sat 11:35 Boys 12 K1 200 A-finale
35 Sat 11:40 Boys 14 K1 200 D-finale
36 Sat 11:45 Boys 14 K1 200 C-finale
37 Sat 11:50 Boys 14 K1 200 B-finale
38 Sat 11:55 Boys 14 K1 200 A-finale
Sat 12:00 Lunsj /lørdag ettermiddag
39 Sat 13:00 Women U18 K4 200 Final
40 Sat 13:05 G/B 12 K4 200 Final
41 Sat 13:15 Women U16 K1 2500 Finale
42 Sat 13:35 Men U16 K1 2500 Finale
43 Sat 13:55 Boys 14 K1 1250 Finale
44 Sat 14:10 Girls 14 K1 1250 Finale
45 Sat 14:25 Girls 12 K1 1250 Finale
46 Sat 14:40 Boys 12 K1 1250 Finale
47 Sat 14:55 Women U18 K1 5000 Finale
48 Sat 15:25 Women Senior K1 5000 Finale
49 Sat 15:55 Men U18 K1 5000 Finale
50 Sat 16:25 Men Senior K1 5000 Finale
51 Sat 16:55 G/B 14 K4 200 Final
52 Sat 17:00 Women U16 K4 200 Final
53 Sat 17:05 Men U16 K4 200 Final
Sat 17:30 Klubbstafett
Plass Bane Klubb Navn Tid
1 3 Bærum 1 Torjus, Vetle, Aslak, Kristine, Andreas, Pernille 4:31:03
2 5 Strand-Løve Karl Anders, Even, Gard, Syver, Elisabeth, Mikkel 4:33:45
3 4 Tysvær Sander, Nicolai, Gudmund, Karl Kristian, Marius, Leander 4:42:38
4 1 Fana Lars S., Lars I., Malin, Mads, Filip, Arild 4:53:08
5 6 Bærum 2 Markus, Hermann, Marte, Sverre, Wilhelm, Tiril 4:53:95
6 10 Flekkefjord Anders, Kristiane, Camilla, Joakim, Ivar, Celine 4:55:72
7 12 Kristiansand Hakeem, Sigurd, Mats, Felix, Sara. Lars 5:10:00
8 7 Laksevåg Gjert, Trym, Sofus, Bernhard, Niclas, Hans Petter 5:11:06
9 11 Oslo Thomas, Eirik, Merethe. Victoria, Haakon, Tuva 5:47:63
10 2 Strand-Tiger Sindre, Jarek, Lucas, Ella, Niklas, Elise 5:54:05
11 9 Bærum 3 Olav, Nikolai, Selma, Ina, Elias, Linde 5:56:81
12 8 Strand-Krabbe Martin, Ida, Caroline, Jarand, Siver, Marcus B. 6:07:52
Sun 09:00 Søndag formiddag
54 Sun 09:00 Women U18 K2 200 Final
55 Sun 09:10 Men Senior K1 500 1. Forsøk
56 Sun 09:15 Men Senior K1 500 2. Forsøk
57 Sun 09:20 Men U16 K1 500 1. Forsøk
58 Sun 09:25 Men U16 K1 500 2. Forsøk
59 Sun 09:30 Men U16 K1 500 3. Forsøk
60 Sun 09:35 Men U16 K1 500 4. Forsøk
63 Sun 09:50 Boys 14 K1 500 1. Forsøk
64 Sun 09:55 Boys 14 K1 500 2. Forsøk
65 Sun 10:00 Boys 14 K1 500 3. Forsøk
66 Sun 10:05 Boys 14 K1 500 4. Forsøk
67 Sun 10:10 Boys 12 K1 500 1. Forsøk
68 Sun 10:15 Boys 12 K1 500 2. Forsøk
69 Sun 10:20 Girls 12 K1 500 1. Forsøk
70 Sun 10:25 Girls 12 K1 500 2. Forsøk
71 Sun 10:40 Men U16 K1 500 1. Semifinale
72 Sun 10:45 Men U16 K1 500 2. Semifinale
73 Sun 10:50 Men Senior K1 500 B-finale
74 Sun 10:55 Men Senior K1 500 A-finale
76 Sun 11:05 Men U18 K1 500 Finale
77 Sun 11:10 Girls 14 K1 500 Final
78 Sun 11:15 Women U16 K1 500 Final
79 Sun 11:20 Women U18 K1 500 Final
80 Sun 11:25 Women Senior K1 500 Final
81 Sun 11:30 Girls 12 K1 500 B-finale
82 Sun 11:35 Girls 12 K1 500 A-finale
83 Sun 11:50 Men U16 K1 500 D-finale
84 Sun 11:55 Men U16 K1 500 C-finale
85 Sun 12:00 Men U16 K1 500 B-finale
86 Sun 12:05 Men U16 K1 500 A-finale
87 Sun 12:10 Boys 12 K1 500 B-finale
88 Sun 12:15 Boys 12 K1 500 A-finale
89 Sun 12:20 Boys 14 K1 500 D-finale
90 Sun 12:25 Boys 14 K1 500 C-finale
91 Sun 12:30 Boys 14 K1 500 B-finale
92 Sun 12:35 Boys 14 K1 500 A-finale
Sat 12:40 Lunsj / Søndag ettermiddag
93 Sun 13:25 Men U16 K2 500 Final
94 Sun 13:30 G/B Mix 12 K4 500 Final
95 Sun 13:40 Men Senior K2 500 Final
96 Sun 13:45 Men U18 K2 500 Final
97 Sun 13:50 Women Senior K4 500 Final
98 Sun 13:55 Women U16 K2 500 Final
99 Sun 14:40 Men Senior K4 500 Final
100 Sun 14:45 Men U18 K4 500 Final
101 Sun 14:50 Women Senior K2 500 Final
102 Sun 14:55 G/B Mix 14 K4 500 Final