NC5 2021 Årungen 04.09.2021 - 05.09.2021
  • 1
    Sat AM
    08:30
    G/B Mix
    U14
    official
    6
  • 2
    Sat AM
    08:45
    G/B Mix
    U12
    official
    4
  • 3
    Sat AM
    08:50
    U16
    official
    9
  • 4
    Sat AM
    08:55
    U16
    official
    8
  • 5
    Sat AM
    09:00
    U16
    official
    8
  • 6
    Sat AM
    09:05
    Men
    Senior
    norace
    0
  • 7
    Sat AM
    09:10
    Men
    Senior
    norace
    0
  • 8
    Sat AM
    09:15
    U18
    official
    7
  • 9
    Sat AM
    09:20
    U18
    official
    6
  • 10
    Sat AM
    09:25
    U14
    official
    7
  • 11
    Sat AM
    09:30
    U14
    official
    7
  • 12
    Sat AM
    09:35
    U14
    official
    9
  • 13
    Sat AM
    09:40
    U14
    official
    8
  • 14
    Sat AM
    09:45
    U12
    official
    9
  • 15
    Sat AM
    09:50
    U12
    official
    8
  • 16
    Sat AM
    09:55
    U12
    norace
    0
  • 17
    Sat AM
    10:00
    U16
    official
    9
  • 18
    Sat AM
    10:05
    Girls
    U12
    official
    6
  • 19
    Sat AM
    10:10
    Women
    Senior
    norace
    0
  • 20
    Sat AM
    10:15
    Women
    U18
    official
    3
  • 21
    Sat AM
    10:20
    Women
    U16
    official
    7
    • PREMIEUTDELING 200 m Damer Senior, U18 og U16 (UM)

  • 22
    Sat AM
    10:40
    Men
    Senior
    norace
    0
  • 23
    Sat AM
    10:45
    Men
    Senior
    official
    7
  • 24
    Sat AM
    10:50
    U18
    official
    4
  • 25
    Sat AM
    10:55
    U18
    official
    9
    • PREMIEUTDELING 200m Herrer Senior og U18

    • KLUBBENE KAN HENTE LUNSJ I KAFETERIAEN FRA KL. 11.00

  • 26
    Sat AM
    11:10
    U16
    official
    5
  • 27
    Sat AM
    11:15
    U16
    official
    9
  • 28
    Sat AM
    11:20
    U16
    official
    9
    • Premieutdeling 200 m Herrer U16 (UM)

  • 29
    Sat AM
    11:30
    U14
    official
    5
  • 30
    Sat AM
    11:35
    U14
    official
    9
  • 31
    Sat AM
    11:40
    U14
    official
    8
  • 32
    Sat AM
    11:45
    U14
    official
    9
  • 33
    Sat AM
    11:50
    U12
    norace
    0
  • 34
    Sat AM
    11:55
    U12
    official
    6
  • 35
    Sat AM
    12:00
    U12
    official
    9
    • PREMIEUTDELING 200 m for PG Mix U12, PGMix U14, Piker U14, Piker U12, Gutter U14 og Gutter U12

  • 36
    Sat PM
    12:40
    Men
    U18
    norace
    0
  • 37
    Sat PM
    12:50
    Men
    U18
    norace
    0
  • 38
    Sat PM
    13:00
    Women
    Senior
    norace
    0
  • 39
    Sat PM
    13:10
    Women
    U18
    official
    3
  • 40
    Sat PM
    13:20
    Men
    Senior
    official
    7
    • PREMIEUTDELING 1000 m for Herrer Senior og Damer junior og senior

  • 41
    Sat PM
    13:35
    Girls
    U14
    official
    13
  • 42
    Sat PM
    13:55
    Girls
    U12
    official
    5
  • 43
    Sat PM
    14:20
    Boys
    U14
    official
    17
  • 44
    Sat PM
    14:45
    Boys
    U12
    official
    17
    • Premieutdeling langløp for Piker U12 og U14 og Gutter U12 og U14.

  • 45
    Sat PM
    15:00
    Men
    U18
    norace
    0
  • 46
    Sat PM
    15:10
    Men
    U18
    official
    9
    • Premieutdeling 1000 m Herrer U18

  • 47
    Sat PM
    15:25
    Women
    U16
    official
    6
  • 48
    Sat PM
    15:45
    Men
    U16
    official
    25
    • Premieutdeling langløp Damer og Herrer U16 (Ungdomsmesterskap)

    • TAKK FOR I DAG!

  • 49
    Sun AM
    08:30
    G/B Mix
    U14
    official
    6
  • 50
    Sun AM
    08:50
    G/B Mix
    U12
    official
    4
  • 51
    Sun AM
    08:55
    U16
    official
    9
  • 52
    Sun AM
    09:00
    U16
    official
    9
  • 53
    Sun AM
    09:05
    U16
    official
    8
  • 54
    Sun AM
    09:10
    Men
    Senior
    norace
    0
  • 55
    Sun AM
    09:15
    Men
    Senior
    norace
    0
  • 56
    Sun AM
    09:20
    U18
    official
    7
  • 57
    Sun AM
    09:25
    U18
    official
    6
  • 58
    Sun AM
    09:30
    U14
    official
    7
  • 59
    Sun AM
    09:35
    U14
    official
    7
  • 60
    Sun AM
    09:40
    U14
    official
    9
  • 61
    Sun AM
    09:45
    U14
    official
    8
  • 62
    Sun AM
    09:50
    U12
    official
    9
  • 63
    Sun AM
    09:55
    U12
    official
    8
  • 64
    Sun AM
    10:00
    U12
    norace
    0
  • 65
    Sun AM
    10:05
    U16
    official
    9
  • 66
    Sun AM
    10:10
    Women
    Senior
    norace
    0
  • 67
    Sun AM
    10:15
    Women
    U18
    official
    4
  • 68
    Sun AM
    10:20
    Women
    U16
    official
    7
    • PREMIEUTDELING 500 m Damer Senior, U18 og U16 (UM)

  • 69
    Sun AM
    10:40
    Men
    Senior
    norace
    0
  • 70
    Sun AM
    10:45
    Men
    Senior
    official
    9
  • 71
    Sun AM
    10:50
    U18
    official
    4
  • 72
    Sun AM
    10:55
    U18
    official
    9
    • PREMIEUTDELING 500m Herrer Senior og U18

    • KLUBBENE KAN HENTE LUNSJ I KAFETERIAEN FRA KL. 11.00

  • 73
    Sun AM
    11:10
    U16
    official
    4
  • 74
    Sun AM
    11:15
    U16
    official
    9
  • 75
    Sun AM
    11:20
    U16
    official
    9
    • Premieutdeling 500 m Herrer U16 (UM)

  • 76
    Sun AM
    11:35
    U14
    official
    5
  • 77
    Sun AM
    11:40
    U14
    official
    9
  • 78
    Sun AM
    11:45
    Girls
    U12
    official
    6
  • 79
    Sun AM
    11:50
    U14
    official
    6
  • 80
    Sun AM
    11:55
    U14
    official
    9
  • 81
    Sun AM
    12:00
    U12
    norace
    0
  • 82
    Sun AM
    12:05
    U12
    official
    6
  • 83
    Sun AM
    12:10
    U12
    official
    9
    • PREMIEUTDELING 500 m for PG Mix U12, PGMix U14, Piker U14, Piker 12, Gutter U14 og Gutter U12

  • 84
    Sun PM
    12:40
    Women
    Senior
    norace
    0
  • 85
    Sun PM
    12:45
    Women
    U18
    official
    3
  • 86
    Sun PM
    13:10
    Men
    Senior
    official
    6
    • KL. 13.10 Start Masters alle klasser (sammen med Senior Herrer)

  • 87
    Sun PM
    13:11
    Men
    U18
    official
    12
    • Premieutdeling 5000 m for Junior Damer, Junior Herrer, Senior Herrer og Masters