Search service updated
Men U16 K2 500
max. 100Obs! Resultater fra Kalvøya er fjernet fra listene da banen er kun 460m.
-
-
-
-
-
5Fjeldheim, Emil
Haaland, Hans-Petter Skumsnes
Tysvær
Laksevåg
Toppidrettsstevne 2021Tysvær2021Final -
6Rudolfsen, Nicolai
Osen, Johan Bernhard
Flekkefjord
Flekkefjord
NM 2021Gillsvann2021A Final -
-
8Usland-Gade, Eirik
Mjelstad, Kristoffer Ytre-Arne
Oslo
Njørd
Nordisk Mesterskap 2018Gillsvann2018Final -
9Holm Wigaard, Fredrik
Røer-Amundsen, Alexander
Oslo
Oslo
NM K1/UM lagbåt/NC5 2023Tysvær2023A Final -
-
-
12Helgesen, Kjerand
Osen, Johan Bernhard
Tysvær
Flekkefjord
Toppidrettsstevne 2021Tysvær2021Final -
13Palucha, Lars
Worren, Magnus Nordal
Kristiansand
Kristiansand
NM 2021Gillsvann2021A Final -
14Osen, Einar
Rudolfsen, Nicolai
Flekkefjord
Flekkefjord
NM K1/UM Lagbåt - NC5 2022Gillsvann2022A Final -
-
-
-
18Askeland, Sander
Helgesen, Leander
Tysvær
Tysvær
Nordisk Mesterskap 2018Gillsvann2018Final -
19Totland, Mikal Hauge
Straume, Simen Titland
Tysvær
Njørd
Toppidrettsstevne 2021Tysvær2021Final -
-
-
22Haaland, Hans-Petter Skumsnes
Rudolfsen, Nicolai
Laksevåg
Flekkefjord
NorgesCup 2 - Bestumkilen 2022Bestumkilen2022Final -
-
24Petrus, Nikita
Kristiansen, Brage
Moss
Moss
NM K1/UM Lagbåt - NC5 2022Gillsvann2022A Final -
-
26Mjelstad, Kristoffer Ytre-Arne
Askeland, Sander
Njørd
Tysvær
NC3 2018Gravdalsvannet2018Final -
27Karlsen, Niclas
Eide, John Bernhard Langeland
Laksevåg
Laksevåg
NC5 2019Årungen2019A Final -
-
-
-
31Karlsen, Niclas
Eide, John Bernhard Langeland
Laksevåg
Laksevåg
NC5 2019Årungen2019Heat 2 -
-
-
-
-
-
37Solvik, Martin
Häfliger, Liam-Emile
Flekkefjord
Flekkefjord
NM K1/UM lagbåt/NC5 2023Tysvær2023A Final -
-
-
40Høibo, Fillip Alexander
Nesje, Elias
Kristiansand
Kristiansand
NM K1/UM lagbåt/NC5 2023Tysvær2023A Final -
-
-
-
44Palucha, Lars
Worren, Magnus Nordal
Kristiansand
Kristiansand
NM 2021Gillsvann2021Heat 2 -
45Haaland, Morten Skumsnes
Haaland, Hans-Petter Skumsnes
Laksevåg
Laksevåg
NM 2021Gillsvann2021A Final -
-
-
48Haaland, Hans-Petter Skumsnes
Haaland, Morten Skumsnes
Laksevåg
Laksevåg
NM K1/UM Lagbåt - NC5 2022Gillsvann2022A Final -
49Erland, Jonas Bjørkheim
Solvik, Martin
Tysvær
Flekkefjord
Norges Cup 1 2023Tysvær2023Final -
-
51Bryng, Melvin
Fevang, Georg William Grenager
Tønsberg
Tønsberg
NM K1/UM lagbåt/NC5 2023Tysvær2023A Final -
-
-
54Rudolfsen, Nicolai
Osen, Johan Bernhard
Flekkefjord
Flekkefjord
NM 2021Gillsvann2021Heat 1 -
55Jensen, Aslak Næss
Eide, John Bernhard Langeland
Bærum
Laksevåg
NC3 2018Gravdalsvannet2018Final -
56Helgesen, Kjerand
Haaland, Hans-Petter Skumsnes
Tysvær
Laksevåg
NC1 2022Tysvær2022Final -
-
-
59Schmidt, Thomas
Solvik, Kristian
Njørd
Flekkefjord
Toppidrettsstevne 2021Tysvær2021Final -
-
61Helgesen, Kjerand
Stiegler, Arild Henjum
Tysvær
Fana
NorgesCup 2 - Bestumkilen 2022Bestumkilen2022Final -
-
63Osen, Einar
Haaland, Morten Skumsnes
Flekkefjord
Laksevåg
Norges Cup 1 2023Tysvær2023Final -
64Osen, Johan Bernhard
Vollesfjord, Petter A.
Flekkefjord
Flekkefjord
NC2 2020Årungen2020A Final -
-
-
-
-
-
-
71Osen, Einar
Petrus, Nikita
Flekkefjord
Moss
NorgesCup 2 - Bestumkilen 2022Bestumkilen2022Final -
72Ellingsen, Hans-Petter
Hæfliger, Liam-Emile
Moss
Flekkefjord
Norges Cup 2, 2023Årungen2023Final -
73Osen, Johan Bernhard
Vollesfjord, Petter A.
Flekkefjord
Flekkefjord
NC2 2020Årungen2020Heat 1 -
74Frengstad, Gard
Lønning, Nicolai Nierenberg
Strand
Tysvær
NC3 2018Gravdalsvannet2018Final -
-
76Røsten, Lucas Duus Furuto
Buch, Ivar Flikka
Strand
Flekkefjord
NC3 2018Gravdalsvannet2018Final -
77Lønning, Nicolai Nierenberg
Kyvik, Karl Kristian
Tysvær
Tysvær
NC5 2018Tysvær2018A-finale -
78Osen, Johan Bernhard
Rudolfsen, Nicolai
Flekkefjord
Flekkefjord
NC5 2019Årungen2019Semifinal -
-
-
-
82Haaland, Morten Skumsnes
Haaland, Hans-Petter Skumsnes
Laksevåg
Laksevåg
NM 2021Gillsvann2021Heat 1 -
83Lønning, Nicolai Nierenberg
Kyvik, Karl Kristian
Tysvær
Tysvær
NC5 2018Tysvær20181. Forsøk -
84Helgesen, Kjerand
Haaland, Hans-Petter Skumsnes
Tysvær
Laksevåg
NC3 og UM K1Gravdalsvannet2022Final -
85Lønning, Nicolai Nierenberg
Røsten, Lucas Duus Furuto
Tysvær
Strand
NC3 2019Gravdalsvannet2019Final -
-
87Helgesen, Kjerand
Erland, Jonas Bjørkheim
Tysvær
Tysvær
NM K1/UM Lagbåt - NC5 2022Gillsvann2022A Final -
-
-
90Worren, Magnus Nordal
Vollesfjord, Petter A.
Kristiansand
Flekkefjord
Toppidrettsstevne 2021Tysvær2021Final -
-
-
93Karlsen, Niclas
Eide, John Bernhard Langeland
Laksevåg
Laksevåg
NC5 2018Tysvær20181. Forsøk -
-
95Helleren, Jonas
Kristiansen, Brage
Flekkefjord
Moss
NorgesCup 2 - Bestumkilen 2022Bestumkilen2022Final -
96Røer-Amundsen, Alexander
Haaland, Morten Skumsnes
Oslo
Laksevåg
Norges Cup 2, 2023Årungen2023Final -
-
-
99Vollesfjord, Petter A.
Solvik, Kristian
Flekkefjord
Flekkefjord
NM 2021Gillsvann2021A Final -
100Osen, Johan Bernhard
Rudolfsen, Nicolai
Flekkefjord
Flekkefjord
NC5 2019Årungen2019A Final
The 100 fastest times for all classes and distances
The 100 fastest times for all classes and distances