Search service updated
Men Senior K4 500
max. 100Obs! Resultater fra Kalvøya er fjernet fra listene da banen er kun 460m.
-
1Wessel, Per Christian
Hjemdal, Lars
Ivarsen, Magnus
Falch, Fridtjof Rosenlind
Oslo
Oslo
Fana
Strand
NC2 2017Årungen2017Finale -
2Ivarsen, Harald
Solhaug, Jo Sondre
Vold, Amund
Falch, Fridtjof Rosenlind
Fana
Asker
Oslo
Strand
NC2 2018Årungen2018Testløp Sen./U18 -
3Karlsen, Oliver
Jensen, Vemund Næss
Ivarsen, Magnus
Hjemdal, Lars
Laksevåg
Bærum
Fana
Oslo
NC2 2018Årungen2018Testløp Sen./U18 -
4Wessel, Per Christian
Ivarsen, Magnus
Hjemdal, Lars
Falch, Fridtjof Rosenlind
Oslo
Fana
Oslo
Strand
NC2 2017Årungen2017Finale -
5Lotsberg, Lasse
Teland, Hakeem
Jensen, Vemund Næss
Mjelstad, Kristoffer Ytre-Arne
Njørd
Kristiansand
Bærum
Njørd
Toppidrettsstevne 2021Tysvær2021Final -
-
7Solvang, Eigil Andreas
Minde, Morten
Oftedal, Elling Aronsen
Svoren, Mathias Horvati
Flekkefjord
Strand
Oslo
Oslo
NC2 2017Årungen2017Finale -
8Jensen, Vemund Næss
Ivarsen, Harald
Karlsen, Oliver
With, Sondre
Bærum
Fana
Laksevåg
Bærum
NC2 2017Årungen2017Finale -
9Ivarsen, Harald
Teland, Hakeem
Ivarsen, Magnus
Salbu, Daniel
Fana
Kristiansand
Fana
Fana
NC6 2017Tysvær2017Finale -
10Vold, Eivind
Vold, Amund
Hjemdal, Lars
Lothe, Thomas
Oslo
Oslo
Oslo
Oslo
NC6 2018Årungen2018Finale -
11Wessel, Per Christian
Hjemdal, Lars
Oftedal, Elling Aronsen
Lothe, Thomas
Oslo
Oslo
Oslo
Oslo
NC6 2017Tysvær2017Finale -
12Lotsberg, Lasse
Sevaldsen, Even
Eide, Gunnar Nydal
Markussen, Vetle
Njørd
Strand
Strand
Bærum
NC2 2018Årungen2018Testløp Sen./U18 -
13Staupe, Gudmund Lønning
Svanberg, Felix Kraavik
Ivarsen, Lars Børge
Usland-Gade, Eirik
Tysvær
Fana
Fana
Oslo
Norges Cup 1 2023Tysvær2023Final -
14Ivarsen, Magnus
Ivarsen, Harald
Svoren, Mathias Horvati
Lothe, Thomas
Fana
Fana
Oslo
Oslo
Toppidrettsstevne 2021Tysvær2021Final -
15Ivarsen, Harald
Ivarsen, Magnus
Salbu, Daniel
Salbu Henneman, Lars Christer
Fana
Fana
Fana
Fana
NC6 2018Årungen2018Finale -
16Eide, Gunnar Nydal
Røsten, Lucas Duus Furuto
Saksvik, Syver Borge
Sjursen, Mikkel
Strand
Strand
Strand
Strand
NC6 og NM-lagbåtÅrungen2023Final -
17Minde, Morten
Berg, Sindre Kumle
Sevaldsen, Even
Eide, Gunnar Nydal
Strand
Strand
Strand
Strand
NC6 2018Årungen2018Finale -
18Ivarsen, Harald
Ivarsen, Magnus
Stiegler, Arild Henjum
Svanberg, Felix Kraavik
Fana
Fana
Fana
Fana
NC6 og NM-lagbåtÅrungen2023Final -
19Hjemdal, Lars
Wessel, Per Christian
Lothe, Thomas
Usland-Gade, Eirik
Oslo
Oslo
Oslo
Oslo
NC6 2019Årungen2019Final -
20Ivarsen, Harald
Ivarsen, Magnus
Salbu, Daniel
Salbu Henneman, Lars Christer
Fana
Fana
Fana
Fana
NC6 2019Årungen2019Final -
21Vold, Amund
Vold, Eivind
Hafstad, Håkon
Usland-Gade, Eirik
Oslo
Oslo
Oslo
Oslo
NC6 og NM-lagbåtÅrungen2023Final -
22Teland, Hakeem
With, Sondre
Lothe, Thomas
Svoren, Mathias Horvati
Kristiansand
Bærum
Oslo
Oslo
NC2 2018Årungen2018Testløp Sen./U18 -
23Sevaldsen, Even
With, Torjus Helland
Markussen, Vetle
Løn, Håkon Olaus
Strand
Bærum
Bærum
Oslo
NC2 2017Årungen2017Finale -
24Lotsberg, Lasse
Lønning, Nicolai Nierenberg
Karlsen, Niclas
Røsten, Lucas Duus Furuto
Njørd
Tysvær
Laksevåg
Strand
Norges Cup 1 2023Tysvær2023Final -
25Falch, Fridtjof Rosenlind
Sevaldsen, Even
Sletsjøe, Karl Anders
Berg, Sindre Kumle
Strand
Strand
Strand
Strand
NC6 2017Tysvær2017Finale -
26With, Sondre
Jensen, Vemund Næss
Markussen, Vetle
With, Torjus Helland
Bærum
Bærum
Bærum
Bærum
NC6 2017Tysvær2017Finale -
27Eide, Gunnar Nydal
Sletsjøe, Karl Anders
Sevaldsen, Even
Berg, Sindre Kumle
Strand
Strand
Strand
Strand
NC6 2019Årungen2019Final -
28Vold, Eivind
Svoren, Mathias Horvati
Usland-Gade, Eirik
Hjemdal, Lars
Oslo
Oslo
Oslo
Oslo
NC6 2021Årungen2021Final -
29Jensen, Vemund Næss
Svoren, Mathias Horvati
Sevaldsen, Even
Eide, Gunnar Nydal
Bærum
Oslo
Strand
Strand
NC1 2019Tysvær2019Final -
30Markussen, Vetle
Helgesen, Leander
Jensen, Aslak Næss
Nicolaisen, Markus
Bærum
Tysvær
Bærum
Bærum
Toppidrettsstevne 2021Tysvær2021Final -
31Vold, Eivind
Svoren, Mathias Horvati
Hjemdal, Lars
Vold, Amund
Oslo
Oslo
Oslo
Oslo
NC3 2020Tysvær2020Final -
32Salbu, Daniel
Salbu Henneman, Lars Christer
Solvang, Eigil Andreas
Fana
Fana
Flekkefjord
NC2 2018Årungen2018Testløp Sen./U18 -
33Ivarsen, Magnus
Ivarsen, Harald
Jensen, Vemund Næss
Svoren, Mathias Horvati
Fana
Fana
Bærum
Oslo
NC1 2018Tysvær2018Final -
34Svoren, Mathias Horvati
Eide, Gunnar Nydal
Jensen, Vemund Næss
Teland, Hakeem
Oslo
Strand
Bærum
Kristiansand
NC3 2019Gravdalsvannet2019Final -
-
36Buch, Ivar Flikka
Helgesen, Leander
Sjursen, Mikkel
Moi, Kristjan
Flekkefjord
Tysvær
Strand
Flekkefjord
Norges Cup 1 2023Tysvær2023Final -
37Ivarsen, Harald
Salbu, Daniel
Ivarsen, Lars Børge
Salbu Henneman, Lars Christer
Fana
Fana
Fana
Fana
NC6 2021Årungen2021Final -
38Jensen, Vemund Næss
Hollingsæter, Elias Hals
Norenberg, Jacob
Næss, Mattis
Bærum
Bærum
Bærum
Bærum
NC6 og NM-lagbåtÅrungen2023Final -
39Wessel, Per Christian
Oftedal, Elling Aronsen
Guddahl Halvorsen, Marius
Haaland, Kristian Vemund
Oslo
Oslo
Oslo
Oslo
NC6 2018Årungen2018Finale -
40Jensen, Vemund Næss
Lindgren, Hermann Herger
Markussen, Vetle
Nicolaisen, Markus
Bærum
Bærum
Bærum
Bærum
NC6 2019Årungen2019Final -
41Jensen, Vemund Næss
Markussen, Vetle
Jensen, Aslak Næss
Hollingsæter, Elias Hals
Bærum
Bærum
Bærum
Bærum
NC6 2021Årungen2021Final -
42Hamar, Magnus Thormod
Traaseth, Martin
Befring, Martin Svanholm
Klejnstrup, Casper
Strand
Strand
Strand
Strand
NC6 2017Tysvær2017Finale -
43Ivarsen, Harald
Jensen, Vemund Næss
Eide, Gunnar Nydal
Ivarsen, Magnus
Fana
Bærum
Strand
Fana
Norges Cup 2, 2023Årungen2023Final -
44Ivarsen, Harald
Salbu, Daniel
Ivarsen, Morten
Salbu Henneman, Lars Christer
Fana
Fana
Fana
Fana
NC3 2020Tysvær2020Final -
45Lønning, Nicolai Nierenberg
Askeland, Sander
Staupe, Gudmund Lønning
Helgesen, Leander
Tysvær
Tysvær
Tysvær
Tysvær
NC6 2021Årungen2021Final -
46Jensen, Vemund Næss
Lindgren, Hermann Herger
Markussen, Vetle
Carlsson, Olav
Bærum
Bærum
Bærum
Bærum
NC6 2018Årungen2018Finale -
47Nicolaisen, Markus
Blanco-Landeråen, Trym
Schmidt, Martin
Holberg, Lars Fredrik
Bærum
Laksevåg
Njørd
Moss
NC2 2018Årungen2018Testløp Sen./U18 -
48Eide, Gunnar Nydal
Sevaldsen, Even
Lotsberg, Lasse
Nicolaisen, Markus
Strand
Strand
Njørd
Bærum
NC1 2018Tysvær2018Final -
49Ivarsen, Harald
Teland, Hakeem
Ivarsen, Magnus
Lotsberg, Lasse
Fana
Kristiansand
Fana
Njørd
NC1 2019Tysvær2019Final -
50Lindgren, Hermann Herger
Kjepso, Anders Amundsen
Nicolaisen, Markus
Eide, Gunnar Nydal
Bærum
Laksevåg
Bærum
Strand
NC2 2017Årungen2017Finale -
51Jensen, Vemund Næss
Markussen, Vetle
Nicolaisen, Markus
Lindgren, Hermann Herger
Bærum
Bærum
Bærum
Bærum
NC3 2020Tysvær2020Final -
52Wessel, Per Christian
Lothe, Thomas
Usland-Gade, Eirik
Grov, Mats
Oslo
Oslo
Oslo
Oslo
NC3 2020Tysvær2020Final -
53Ivarsen, Lars Børge
Lønning, Nicolai Nierenberg
Røsten, Lucas Duus Furuto
Lotsberg, Lasse
Fana
Tysvær
Strand
Njørd
Norges Cup 2, 2023Årungen2023Final -
54Buch, Ivar Flikka
Moi, Kristjan
Buch, Thomas
Vollesfjord, Petter A.
Flekkefjord
Flekkefjord
Flekkefjord
Flekkefjord
NC6 og NM-lagbåtÅrungen2023Final -
55Ullvang, Lars Magne
Lønning, Nicolai Nierenberg
Staupe, Gudmund Lønning
Helgesen, Kjerand
Tysvær
Tysvær
Tysvær
Tysvær
NC6 og NM-lagbåtÅrungen2023Final -
56Buch, Ivar Flikka
Hafstad, Håkon
Sjursen, Mikkel
Svanberg, Felix Kraavik
Flekkefjord
Oslo
Strand
Fana
Norges Cup 2, 2023Årungen2023Final -
57Jenssen, Vegard Bull
Moer, Eivind Thoresen
Grov, Mats
Paust, Henrik
Oslo
Oslo
Oslo
Oslo
NC6 2018Årungen2018Finale -
58Kjepso, Anders Amundsen
Teland, Hakeem
Lothe, Thomas
With, Torjus Helland
Laksevåg
Kristiansand
Oslo
Bærum
NC3 2018Gravdalsvannet2018Final -
59Kvakkestad, Tobias Fegth
Lotsberg, Lasse
Blanco-Landeråen, Trym
Helgesen, Leander
Bærum
Njørd
Laksevåg
Tysvær
NC2 2017Årungen2017Finale -
60Solvang, Eigil Andreas
Sevaldsen, Even
Ivarsen, Harald
Lotsberg, Lasse
Flekkefjord
Strand
Fana
Njørd
NC3 2019Gravdalsvannet2019Final -
61Lønning, Nicolai Nierenberg
Mjelstad, Kristoffer Ytre-Arne
Karlsen, Niclas
Lotsberg, Lasse
Tysvær
Njørd
Laksevåg
Njørd
NC1 2022Tysvær2022Final -
62Schmidt, Martin
Lotsberg, Lasse
Mjelstad, Kristoffer Ytre-Arne
Sørbø, Vetle
Njørd
Njørd
Njørd
Njørd
NC3 2020Tysvær2020Final -
63Solvang, Eigil Andreas
Lothe, Thomas
Markussen, Vetle
Nicolaisen, Markus
Flekkefjord
Oslo
Bærum
Bærum
NC1 2019Tysvær2019Final -
64Lotsberg, Lasse
Mjelstad, Kristoffer Ytre-Arne
Sørbø, Vetle
Ringheim, Andreas Bjarke
Njørd
Njørd
Njørd
Njørd
NC6 2021Årungen2021Final -
65With, Sondre
Kjepso, Anders Amundsen
Solvang, Eigil Andreas
Falch, Fridtjof Rosenlind
Bærum
Laksevåg
Flekkefjord
Strand
NC1 2018Tysvær2018Final -
66Andreassen, Øystein
Hafstad, Håkon
Bache-Wiig, Thor
Lothe, Thomas
Oslo
Oslo
Oslo
Oslo
NC6 2021Årungen2021Final -
67Ivarsen, Lars Børge
Salbu, Daniel
Ivarsen, Morten
Salbu Henneman, Lars Christer
Fana
Fana
Fana
Fana
NC6 og NM-lagbåtÅrungen2023Final -
68Hollingsæter, Elias Hals
Usland-Gade, Eirik
Staupe, Gudmund Lønning
Saksvik, Syver Borge
Bærum
Oslo
Tysvær
Strand
Norges Cup 2, 2023Årungen2023Final -
69Svoren, Mathias Horvati
Ruus Qvale, Jens-Ulrik
Jenssen, Vegard Bull
Andreassen, Øystein
Oslo
Oslo
Oslo
Oslo
NC6 og NM-lagbåtÅrungen2023Final -
70Eide, Gunnar Nydal
Røsten, Lucas Duus Furuto
Saksvik, Syver Borge
Sjursen, Mikkel
Strand
Strand
Strand
Strand
NC6/NM-lagbåtÅrungen2022Final -
71Usland-Gade, Eirik
Vold, Eivind
Vold, Amund
Lothe, Thomas
Oslo
Oslo
Oslo
Oslo
NC6/NM-lagbåtÅrungen2022Final -
72axelsen, vegard
Hauge, Joakim
Moi, Kristjan
Holberg, Lars Fredrik
Flekkefjord
Flekkefjord
Flekkefjord
Moss
Toppidrettsstevne 2021Tysvær2021Final -
73Nicolaisen, Markus
Kvakkestad, Tobias Fegth
Lindgren, Hermann Herger
Stangebye-hansen, Talian
Bærum
Bærum
Bærum
Bærum
NC6 2017Tysvær2017Finale -
74Karlsen, Niclas
Karlsen, Oliver
Kjepso, Anders Amundsen
Eide, John Bernhard Langeland
Laksevåg
Laksevåg
Laksevåg
Laksevåg
NC3 2020Tysvær2020Final -
75Fevang, Ole Magnus
Jensen, Tor-Sverre
Stensholt, Bjørn Harald
Fevang, Per Martin
Tønsberg
Tønsberg
Tønsberg
Tønsberg
NC6 2018Årungen2018Finale -
76Ariza, Raimon
Callos, Vicente
Ruus Qvale, Jens-Ulrik
Catalán, Sergio
Piragüismo Sueca
Piragüismo Sueca
Oslo
Piragüismo Sueca
Norges Cup 2, 2023Årungen2023Final -
77Markussen, Vetle
Blanco-Landeråen, Trym
Schmidt, Martin
Holberg, Lars Fredrik
Bærum
Laksevåg
Njørd
Moss
NC1 2018Tysvær2018Final -
78Saksvik, Syver Borge
Buch, Ivar Flikka
Hollingsæter, Elias Hals
Usland-Gade, Eirik
Strand
Flekkefjord
Bærum
Oslo
NC1 2022Tysvær2022Final -
79Jenssen, Vegard Bull
Moer, Eivind Thoresen
Oftedal, Elling Aronsen
Oseid, Magnus Dag
Oslo
Oslo
Oslo
Oslo
NC6 2019Årungen2019Final -
80Askeland, Sander
Fjeldheim, Nils Olav
Helgesen, Leander
Lønning, Nicolai Nierenberg
Tysvær
Tysvær
Tysvær
Tysvær
NC6/NM-lagbåtÅrungen2022Final -
81Ivarsen, Harald
Ivarsen, Magnus
Salbu, Daniel
Salbu Henneman, Lars Christer
Fana
Fana
Fana
Fana
NC6/NM-lagbåtÅrungen2022Final -
82Hamar, Mathias Olav
Minde, Morten
Sletsjøe, Karl Anders
Frengstad, Gard
Strand
Strand
Strand
Strand
NC6 2021Årungen2021Final -
83Lotsberg, Lasse
Mjelstad, Kristoffer Ytre-Arne
Schmidt, Thomas
Straume, Simen Titland
Njørd
Njørd
Njørd
Njørd
NC6/NM-lagbåtÅrungen2022Final -
84Moi, Kristjan
Eide, John Bernhard Langeland
Kyvik, Karl Kristian
Otterstad, Aleksander
Flekkefjord
Laksevåg
Tysvær
Fana
NC1 2022Tysvær2022Final -
85Haaland, Hans-Petter Skumsnes
Karlsen, Niclas
Karlsen, Oliver
Eide, John Bernhard Langeland
Laksevåg
Laksevåg
Laksevåg
Laksevåg
NC6/NM-lagbåtÅrungen2022Final -
86Jensen, Aslak Næss
Carlsson, Olav
Lindgren, Hermann Herger
Stangebye-Hansen, Talian Sivertsen
Bærum
Bærum
Bærum
Bærum
NC3 2018Gravdalsvannet2018Final -
87Solvang, Eigil Andreas
Buch, Ivar Flikka
Moi, Kristjan
Rudolfsen, Frode
Flekkefjord
Flekkefjord
Flekkefjord
Flekkefjord
NC6/NM-lagbåtÅrungen2022Final -
88Holberg, Lars Fredrik
Kristiansen, Brage
Petrus, Nikita
Norum-johansen, Henrik
Moss
Moss
Moss
Moss
NC6/NM-lagbåtÅrungen2022Final
The 100 fastest times for all classes and distances
The 100 fastest times for all classes and distances