Search service updated
G/B U14 K4 500
max. 100Obs! Resultater fra Kalvøya er fjernet fra listene da banen er kun 460m.
-
1Simonsen, Casper Dege
Falck, Filip Nicolai Hole
Festø, Erlend Lillejord
Eide, John Bernhard Langeland
Oslo
Fana
Njørd
Laksevåg
NC6 2017Tysvær2017Finale -
2Bjørkheim Erland, Daniel
Dyrhol, Noah
Pottmeyer Sneddon, Oliver Caden
Linnes-Hirsti, Olav Nikolai
Tysvær
Kristiansand
Bærum
Tysvær
NM K1/UM lagbåt/NC5 2023Tysvær2023Final -
3Helleren, Celine
Buch, Ivar Flikka
Hetland, Torger
Buch, Agnete Flikka
Flekkefjord
Flekkefjord
Flekkefjord
Flekkefjord
NC6 2017Tysvær2017Finale -
4Sjursen, Mikkel
Frengstad, Elise
Kurthi, Joakim Jin
Røsten, Lucas Duus Furuto
Strand
Oslo
Strand
Strand
NC6 2017Tysvær2017Finale -
5Fjeld, Lucas
Helleren, Jonas
Nedland, Sebastian Tangvald
Osen, Einar
Flekkefjord
Flekkefjord
Flekkefjord
Flekkefjord
NC2 2020Årungen2020Final -
6Vatnar, Endre Kvestad
Sørli, Leonard Saltkjel
Stenslet, Helena Nystrøm
Kjellén, Cilja Storhaug
Oslo
Oslo
Oslo
Oslo
NM K1/UM lagbåt/NC5 2023Tysvær2023Final -
7Storhaug, Elisabeth
Alne, Audun
Helgesen, Kesia
Rossebø, Mari
Tysvær
Tysvær
Tysvær
Tysvær
NC2 2020Årungen2020Final -
8Solvik, Martin
Häfliger, Liam-Emile
Osen, Jørgen
Øvland, Lerke Langeland
Flekkefjord
Flekkefjord
Flekkefjord
Flekkefjord
NM K1/UM Lagbåt - NC5 2022Gillsvann2022Final -
9Holm Wigaard, Fredrik
Vatnar, Endre Kvestad
Stenslet, Helena Nystrøm
Sørli, Leonard
Oslo
Oslo
Oslo
Oslo
NC3 og UM K1 2023Gravdalsvannet2023Final -
10Helgesen, Kjerand
Alne, Audun
Erland, Jonas Bjørkheim
Frøyland, Egil
Tysvær
Tysvær
Tysvær
Tysvær
NC3 2020Tysvær2020Final -
11Holm Wigaard, Fredrik
Vatnar, Endre Kvestad
Meyer, Neo
Stenslet, Helena Nystrøm
Oslo
Oslo
Oslo
Oslo
Norges Cup 1 2023Tysvær2023Final -
12Helleren, Jonas
Hæfliger, Liam-Emile
Osen, Einar
Solvik, Martin
Flekkefjord
Flekkefjord
Flekkefjord
Flekkefjord
NC3 2020Tysvær2020Final -
13Vatnar, Endre Kvestad
Pottmeyer Sneddon, Oliver Caden
Johansen, Thea Merie
Sørli, Leonard Saltkjel
Oslo
Bærum
Moss
Oslo
NC4Gillsvann2023Final -
14Ringheim, Andreas Bjarke
Schmidt, Thomas
Straume, Simen Titland
Festø, Erlend Lillejord
Njørd
Njørd
Njørd
Njørd
NC6 2018Årungen2018Finale -
15Erland, Jonas Bjørkheim
Frøyland, Egil
Fjeldheim, Emma
Helgesen, Kesia
Tysvær
Tysvær
Tysvær
Tysvær
NM 2021Gillsvann2021Finale -
16Solvik, Martin
Austerheim, Siren Lønning
Opdahl, Mathea Hatlelid
Fevang, Georg William Grenager
Flekkefjord
Tysvær
Fana
Tønsberg
NC6 2021Årungen2021A Final -
17Nedland, Sebastian Tangvald
Rudolfsen, Nicolai
Fjeld, Lucas
Häfliger, Arwen-Kristin
Flekkefjord
Flekkefjord
Flekkefjord
Flekkefjord
NC3 2020Tysvær2020Final -
18Bruvik Almeland, Jonas
Lægreid, Oskar Vognstølen
Svanberg, Felix Kraavik
Fana
Fana
Fana
NC6 2018Årungen2018Finale -
19Lannem Rasch-Olsen, Linde Cesilie
Taraldsen Hyllseth, Mats
Nyiredy, Sebastian
Kruck, Egil Lukas
Bærum
Bærum
Bærum
Bærum
NC3 2020Tysvær2020Final -
20Fjeldheim, Vilma
Helgesen, Kjerand
Øvrebø, Line
Egge, Mathilde
Tysvær
Tysvær
Tysvær
Tysvær
NC2 2020Årungen2020Final -
21Edstrøm, Bjørn Smedsrud
Saksvik, Syver Borge
Velmar, Julie
Sevaldsen, Niklas
Strand
Strand
Strand
Strand
NC6 2017Tysvær2017Finale -
22Aarbakke, Peter Fabrizio
Næss, Vebjørn Hove
Oelschlägel, Emil Forfang
Parvizi, Kiana
Bærum
Bærum
Bærum
Bærum
NM K1/UM Lagbåt - NC5 2022Gillsvann2022Final -
23Osen, Einar
Øvrebø, Line
Hansen, Björk Salvans
Siljan, Sara
Flekkefjord
Tysvær
Fana
Strand
NC6 2021Årungen2021A Final -
24Berge, Tuva Søndergaard
Dyrhol, Noah
Nesje, Elias
Høibo, Fillip Alexander
Kristiansand
Kristiansand
Kristiansand
Kristiansand
NM K1/UM Lagbåt - NC5 2022Gillsvann2022Final -
25Lilledrange, Leon Bru
Vollesfjord, Live Lovise
Jess, Marcus Andre
Dyrhol, Noah
Flekkefjord
Flekkefjord
Tønsberg
Kristiansand
NC4Gillsvann2023Final -
26Adde, Ninnie
Kristiansen, Brage
Sandaker Wehn, Edvard
Bryng, Melvin
Strand
Moss
Moss
Tønsberg
NC6 2021Årungen2021A Final -
27Lilledrange, Leon Bru
Haddeland, Hedda Flikka
Osen, Jørgen
Vollesfjord, Live Lovise
Flekkefjord
Flekkefjord
Flekkefjord
Flekkefjord
Norges Cup 1 2023Tysvær2023Final -
28Supphellen, Adrian Karlsen
Vatland, Sverre Fladen
Vollesfjord, Live Lovise
Osen, Jørgen
Flekkefjord
Flekkefjord
Flekkefjord
Flekkefjord
NM K1/UM lagbåt/NC5 2023Tysvær2023Final -
29Lilledrange, Leon Bru
Osen, Jørgen
Haddeland, Hedda Flikka
Süss, Linda Marie
Flekkefjord
Flekkefjord
Flekkefjord
Flekkefjord
NC3 og UM K1 2023Gravdalsvannet2023Final -
30Solvik, Martin
Osen, Jørgen
Häfliger, Liam-Emile
Perez Fajardo, Maxwell Killiam
Flekkefjord
Flekkefjord
Flekkefjord
Flekkefjord
NC1 2022Tysvær2022Final -
31Østtorp, Conrad
Fostad, Zacharias Resch
Haddeland, Hedda Flikka
Yaroslava, Koval
Strand
Strand
Flekkefjord
Oslo
NC4Gillsvann2023Final -
32Myrstad, Nikolai Berg
Lie-Petterson, Katinka
Stangebye-hansen, Tiril
Hollingsæter, Elias Hals
Bærum
Bærum
Bærum
Bærum
NC6 2017Tysvær2017Finale -
33Opdahl, Mathea Hatlelid
Hansen, Björk Salvans
Abelite Holm, Ane
Holm Wigaard, Fredrik
Fana
Fana
Fana
Oslo
NC6/NM-lagbåtÅrungen2022Final -
34Fjeldheim, Vilma
Storhaug, Elisabeth
Rossebø, Mari
Egge, Mathilde
Tysvær
Tysvær
Tysvær
Tysvær
NC3 2020Tysvær2020Final -
35Solvik, Martin
Häfliger, Liam-Emile
Osen, Jørgen
Vollesfjord, Live Lovise
Flekkefjord
Flekkefjord
Flekkefjord
Flekkefjord
NC6/NM-lagbåtÅrungen2022Final -
36Buch, Agnete Flikka
Osen, Johan Bernhard
Hetland, Torger
Vollesfjord, Petter A.
Flekkefjord
Flekkefjord
Flekkefjord
Flekkefjord
NC6 2018Årungen2018Finale -
37Næss, Vebjørn Hove
Linnes-Hirsti, Olav Nikolai
Årdal, Maria Arline
Vatland, Sverre Fladen
Bærum
Tysvær
Oslo
Flekkefjord
NC4Gillsvann2023Final -
38Nyiredy, Sebastian
Lannem Rasch-Olsen, Linde Cesilie
Taraldsen Hyllseth, Mats
Rosenblad, Filip
Bærum
Bærum
Bærum
Bærum
NC2 2020Årungen2020Final -
39Øvland, Lerke Langeland
Lilledrange, Leon Bru
Haaland, Morten Skumsnes
Ellingsen, Hans-Petter
Flekkefjord
Flekkefjord
Laksevåg
Moss
NC3 og UM K1Gravdalsvannet2022Final -
40Totland, Olea Hauge
Høibo, Fillip Alexander
Schatvet, Maria Kristine
Perez Fajardo, Maxwell Killiam
Tysvær
Kristiansand
Bærum
Flekkefjord
NC6 2021Årungen2021A Final -
41Davidsen, Felix August
Worren, Magnus Nordal
Berge, Sofie Søndegaard
Palucha, Lars
Kristiansand
Kristiansand
Kristiansand
Kristiansand
NC6 2018Årungen2018Finale -
42Berge, Tuva Søndergaard
Oelschlägel, Emil Forfang
Häfliger, Liam-Emile
Fjeldheim, Emma
Kristiansand
Bærum
Flekkefjord
Tysvær
NC6 2021Årungen2021A Final -
43Linnes-Hirsti, Olav Nikolai
Bjørkheim Erland, Daniel
Sending, Aksel Jensen
Yaroslava, Koval
Tysvær
Tysvær
Strand
Oslo
Norges Cup 1 2023Tysvær2023Final -
44Tellevik, Julie Geline
Eikeland, Oskar Staff-Iversen
Finstad, Isak
Garan, Dominik
Tønsberg
Tønsberg
Tønsberg
Tønsberg
NC6 2018Årungen2018Finale -
45Aarbakke, Peter Fabrizio
Ryan, Margaret
Lidemark Gausdal, Oskar
Kjellén, Cilja Storhaug
Bærum
Tønsberg
Bærum
Oslo
NC4Gillsvann2023Final -
46Staupe, Gudmund Lønning
Lønning, Nicolai Nierenberg
Hammarqvist, Trygve
Tysvær
Tysvær
Tysvær
NC6 2017Tysvær2017Finale -
47Hafstad, Håkon
Sakalauskas, Rytis
Ruus Qvale, Jens-Ulrik
Langballe, Tuva
Oslo
Oslo
Oslo
Oslo
NC6 2017Tysvær2017Finale -
48Egge, Stine
Skåren, Ole Kristian Hovda
Staupe, Gudmund Lønning
Tysvær
Tysvær
Tysvær
NC6 2018Årungen2018Finale -
49Häfliger, Liam-Emile
Solvik, Martin
Vollesfjord, Live Lovise
Osen, Jørgen
Flekkefjord
Flekkefjord
Flekkefjord
Flekkefjord
NC3 og UM K1Gravdalsvannet2022Final -
50Osen, Jørgen
Sending, Aksel Jensen
Fostad, Serina Amalie Resch
Rehan, Dawud Nuh
Flekkefjord
Strand
Strand
Kristiansand
NC4Gillsvann2023Final -
51Høibo, Fillip Alexander
Nesje, Elias
Berge, Tuva Søndergaard
Dyrhol, Noah
Kristiansand
Kristiansand
Kristiansand
Kristiansand
NC6/NM-lagbåtÅrungen2022Final -
52Erland, Daniel
Ertvaag, Victoria Nordgård
Øvrebø, Line
Fjeldheim, Emma
Tysvær
Tysvær
Tysvær
Tysvær
NC1 2022Tysvær2022Final -
53Holm, Ane Abelite
Høibo, Fillip Alexander
Nesje, Elias
Berge, Tuva Søndergaard
Fana
Kristiansand
Kristiansand
Kristiansand
NC3 og UM K1Gravdalsvannet2022Final -
54Hetlevik-Lerhaugen, Aurora
Sharoki, Nicholas
Erland, Jonas Bjørkheim
Kroepelien, Laurian Andrup
Laksevåg
Bærum
Tysvær
Strand
NC6 2021Årungen2021A Final -
55Bryng, Melvin
Fevang, Georg William Grenager
Fostad, Zacharias Resch
Sending, Aksel Jensen
Tønsberg
Tønsberg
Strand
Strand
NC6/NM-lagbåtÅrungen2022Final -
56Linnes-Hirsti, Olav Nikolai
Raa, David
Rindlisbacher, Erik Reksten
Malykova, Polina
Tysvær
Fana
Oslo
Trondhjem
NC3 og UM K1 2023Gravdalsvannet2023Final -
57Bjelland, Madeleine Nordmark
Haugaard, Cornelia
Nesje, Elias
Parvizi, Kiana
Tysvær
Strand
Kristiansand
Bærum
NC6 2021Årungen2021A Final -
58Sharoki, Nicholas
Oelschlägel, Emil Forfang
Parvizi, Kiana
Pottmeyer Sneddon, Oliver Caden
Bærum
Bærum
Bærum
Bærum
NC1 2022Tysvær2022Final -
59Bryng, Melvin
Fevang, Georg William Grenager
Ellingsen, Hans-Petter
Sandaker Wehn, Edvard
Tønsberg
Tønsberg
Moss
Moss
NC1 2022Tysvær2022Final -
60Pottmeyer Sneddon, Oliver Caden
Sharoki, Nicholas
Haug, Olav Dannow
eggesbø, Jon Bernhard
Bærum
Bærum
Bærum
Bærum
NM K1/UM Lagbåt - NC5 2022Gillsvann2022Final -
61Solvik, Kristian
Brandett, Audun
Tveit, Nicolas
Løseth, Maren
Flekkefjord
Kristiansand
Kristiansand
Bærum
NC6 2018Årungen2018Finale -
62Fostad, Zacharias Resch
Pottmeyer Sneddon, Oliver Caden
Aarbakke, Peter Fabrizio
Lidemark Gausdal, Oskar
Strand
Bærum
Bærum
Bærum
Norges Cup 1 2023Tysvær2023Final -
63Fostad, Zacharias Resch
Fostad, Serina Amalie Resch
Sending, Aksel Jensen
Østtorp, Conrad
Strand
Strand
Strand
Strand
NC3 og UM K1 2023Gravdalsvannet2023Final -
64Haaland, Morten Skumsnes
Hetlevik-Lerhaugen, Ariana
Pottmeyer Sneddon, Oliver Caden
Aarbakke, Peter Fabrizio
Laksevåg
Laksevåg
Bærum
Bærum
NC6/NM-lagbåtÅrungen2022Final -
65Parvizi, Kiana
Sharoki, Nicholas
Næss, Vebjørn Hove
Oelschlägel, Emil Forfang
Bærum
Bærum
Bærum
Bærum
NC6/NM-lagbåtÅrungen2022Final -
66Haugaard, Marcus Nicolai
Sjursen, Mikkel
Meling, Daniel Kreutz
Siljan, Siver Melbo
Strand
Strand
Strand
Strand
NC6 2018Årungen2018Finale -
67Fjeldheim, Emma
Helgesen, Kesia
Totland, Olea Hauge
Øvrebø, Line
Tysvær
Tysvær
Tysvær
Tysvær
NC6/NM-lagbåtÅrungen2022Final -
68Lidemark Gausdal, Oskar
Parvizi, Kiana
Pottmeyer Sneddon, Oliver Caden
Sharoki, Nicholas
Bærum
Bærum
Bærum
Bærum
NC3 og UM K1Gravdalsvannet2022Final -
69Hansen, Björk Salvans
Opdahl, Mathea Hatlelid
Fostad, Zacharias Resch
Aarbakke, Peter Fabrizio
Fana
Fana
Strand
Bærum
NC1 2022Tysvær2022Final -
70Bjørkheim Erland, Daniel
Linnes-Hirsti, Olav Nikolai
Kvilhaug, Amalie Alfredsen
Fostad, Serina Amalie Resch
Tysvær
Tysvær
Tysvær
Strand
NM K1/UM Lagbåt - NC5 2022Gillsvann2022Final -
71Kvilhaug, Amalie Alfredsen
Fjeldheim, Emma
Øvrebø, Line
Hansen, Björk Salvans
Tysvær
Tysvær
Tysvær
Fana
NC3 og UM K1Gravdalsvannet2022Final -
72Vatland, Sverre Fladen
Fostad, Zacharias Resch
Sending, Aksel Jensen
Holm, Ane Abelite
Flekkefjord
Strand
Strand
Fana
NM K1/UM Lagbåt - NC5 2022Gillsvann2022Final -
73Totland, Olea Hauge
Erland, Daniel
Ertvaag, Victoria Nordgård
Helgesen, Kesia
Tysvær
Tysvær
Tysvær
Tysvær
NC3 og UM K1Gravdalsvannet2022Final -
74Frengstad, Brage
Haugaard, Cornelia
Kroepelien, Laurian Andrup
Adde, Ninnie
Strand
Strand
Strand
Strand
NC3 2020Tysvær2020Final -
75Aasengen, Erik
Lie-Petterson, Katinka
Myrstad, Nikolai Berg
Låhne, Sjur
Bærum
Bærum
Bærum
Bærum
NC6 2018Årungen2018Finale -
76Siljan, Sara
Laukeland, Karen Haug
Sverdrup, Fredrik
Kroepelien, Laurian Andrup
Strand
Strand
Strand
Strand
NC2 2020Årungen2020Final -
77Helgesen, Kesia
Hirsti, Olav Nikolai Linnes
Totland, Olea Hauge
Bjelland, Madeleine Nordmark
Tysvær
Tysvær
Tysvær
Tysvær
NC1 2022Tysvær2022Final -
78Oelschlägel, Emil Forfang
Sharoki, Nicholas
Parvizi, Kiana
owe, maximilian aanen
Bærum
Bærum
Bærum
Bærum
NM 2021Gillsvann2021Finale -
79Rosenblad, Filip
Hollingsæter, Solveig Marie Hals
Parvizi, Kiana
Parvizi, Elina
Bærum
Bærum
Bærum
Bærum
NC3 2020Tysvær2020Final -
80Jess, Marcus Andre
Ryan, Margaret
Eskic, Filip
Mikkelsen Erland, Serine
Tønsberg
Tønsberg
Flekkefjord
Tysvær
Norges Cup 1 2023Tysvær2023Final
The 100 fastest times for all classes and distances
The 100 fastest times for all classes and distances