Search service updated
G/B U14 K4 200
max. 100-
1Hetland, Torger
Osen, Johan Bernhard
Rudolfsen, Nicolai
Vollesfjord, Petter A.
Flekkefjord
Flekkefjord
Flekkefjord
Flekkefjord
NC6 2019Årungen2019Final -
2Osen, Jørgen
Haaland, Morten Skumsnes
Holm Wigaard, Fredrik
Berge, Tuva Søndergaard
Flekkefjord
Laksevåg
Oslo
Kristiansand
NC6/NM-lagbåtÅrungen2022Final -
3Solvik, Martin
Dyrhol, Noah
Fjeldheim, Emma
Totland, Olea Hauge
Flekkefjord
Kristiansand
Tysvær
Tysvær
NC6/NM-lagbåtÅrungen2022Final -
4Bryng, Melvin
Oelschlägel, Emil Forfang
Fevang, Georg William Grenager
Abelite Holm, Ane
Tønsberg
Bærum
Tønsberg
Fana
NC6/NM-lagbåtÅrungen2022Final -
5Næss, Vebjørn Hove
Pottmeyer Sneddon, Oliver Caden
Dyrhol, Noah
Aarbakke, Peter Fabrizio
Bærum
Bærum
Kristiansand
Bærum
NC6 og NM-lagbåtÅrungen2023Final -
6Hetland, Torger
Bakke, Jesper
Sjursen, Mikkel
Flekkefjord
Flekkefjord
Strand
NC1 2018Tysvær2018Final -
7Lilledrange, Leon Bru
Osen, Jørgen
Haddeland, Hedda Flikka
Vatland, Sverre Fladen
Flekkefjord
Flekkefjord
Flekkefjord
Flekkefjord
NC6 og NM-lagbåtÅrungen2023Final -
8Bakke, Jesper
Buch, Agnete Flikka
Hetland, Torger
Osen, Johan Bernhard
Flekkefjord
Flekkefjord
Flekkefjord
Flekkefjord
NC3 2019Gravdalsvannet2019Final 1 -
9Ringheim, Andreas Bjarke
Festø, Erlend Lillejord
Schmidt, Thomas
Straume, Simen Titland
Njørd
Njørd
Njørd
Njørd
NC2 2018Årungen2018Final -
10Bakke, Jesper
Buch, Agnete Flikka
Fjeld, Lucas
Solvik, Kristian
Flekkefjord
Flekkefjord
Flekkefjord
Flekkefjord
NC6 2019Årungen2019Final -
11Buch, Agnete Flikka
Hetland, Torger
Osen, Johan Bernhard
Rudolfsen, Nicolai
Flekkefjord
Flekkefjord
Flekkefjord
Flekkefjord
NC2 2018Årungen2018Final -
12Egge, Mathilde
Egge, Stine
Fjeldheim, Emil
Totland, Mikal Hauge
Tysvær
Tysvær
Tysvær
Tysvær
NC6 2019Årungen2019Final -
13Stinessen, Ludvig
Schmidt, Thomas
Straume, Simen Titland
Ringheim, Andreas Bjarke
Njørd
Njørd
Njørd
Njørd
NC5 2018Tysvær2018Final -
14Haaland, Hans-Petter Skumsnes
Sverdrup, Fredrik
Siljan, Siver Melbo
Meling, Daniel Kreutz
Laksevåg
Strand
Strand
Strand
NC3 2019Gravdalsvannet2019Final 1 -
15Ringheim, Andreas Bjarke
Schmidt, Thomas
Stinessen, Ludvig
Straume, Simen Titland
Njørd
Njørd
Njørd
Njørd
NC1 2018Tysvær2018Final -
16Solvik, Kristian
Buch, Agnete Flikka
Helleren, Jonas
Fjeld, Lucas
Flekkefjord
Flekkefjord
Flekkefjord
Flekkefjord
NC5 2019Årungen2019Final -
17Meling, Daniel Kreutz
Sverdrup, Fredrik
Haugaard, Marcus Nicolai
Strand
Strand
Strand
NC6 2019Årungen2019Final -
18Osen, Johan Bernhard
Hetland, Torger
Buch, Agnete Flikka
Fjeld, Lucas
Flekkefjord
Flekkefjord
Flekkefjord
Flekkefjord
NC5 2018Tysvær2018Final -
19Festø, Erlend Lillejord
Schmidt, Thomas
Straume, Simen Titland
Ringheim, Andreas Bjarke
Njørd
Njørd
Njørd
Njørd
NC3 2018Gravdalsvannet2018Final -
20Häfliger, Liam-Emile
Næss, Vebjørn Hove
Opdahl, Mathea Hatlelid
Øvrebø, Line
Flekkefjord
Bærum
Fana
Tysvær
NC6/NM-lagbåtÅrungen2022Final -
21Bruvik Almeland, Jonas
Falck, Filip Nicolai Hole
Ivarsen, Lars Børge
Lægreid, Oskar Vognstølen
Fana
Fana
Fana
Fana
NC2 2018Årungen2018Final -
22Tveit, Nicolas
Worren, Magnus Nordal
Palucha, Lars
Berge, Sofie Søndegaard
Kristiansand
Kristiansand
Kristiansand
Kristiansand
NC5 2019Årungen2019Final -
23Yaroslava, Koval
Sørli, Leonard
Kjellén, Cilja Storhaug
Vatnar, Endre Kvestad
Oslo
Oslo
Oslo
Oslo
NC6 og NM-lagbåtÅrungen2023Final -
24Erland, Jonas Bjørkheim
Frøyland, Egil
Fjeldheim, Emma
Øvrebø, Line
Tysvær
Tysvær
Tysvær
Tysvær
NM 2021Gillsvann2021Finale -
25Lilledrange, Leon Bru
Osen, Jørgen
Haddeland, Hedda Flikka
Solvik, Natalie
Flekkefjord
Flekkefjord
Flekkefjord
Flekkefjord
NC3 og UM K1 2023Gravdalsvannet2023Final -
26Katla, Kristoffer Jebens
Lie-Petterson, Mathias
Lie-Petterson, Markus
Låhne, Sjur
Bærum
Bærum
Bærum
Bærum
NC3 2019Gravdalsvannet2019Final 1 -
27Solvik, Martin
Vollesfjord, Live Lovise
Häfliger, Liam-Emile
Osen, Jørgen
Flekkefjord
Flekkefjord
Flekkefjord
Flekkefjord
NM K1/UM Lagbåt - NC5 2022Gillsvann2022Final -
28Linnes-Hirsti, Olav Nikolai
Malykova, Polina
Raa, David
Pottmeyer Sneddon, Oliver Caden
Tysvær
Trondhjem
Fana
Bærum
NC3 og UM K1 2023Gravdalsvannet2023Final -
29Lannem Rasch-Olsen, Linde Cesilie
Lie-Petterson, Mathias
Lie-Petterson, Markus
Hollingsæter, Solveig Marie Hals
Bærum
Bærum
Bærum
Bærum
NC6 2019Årungen2019Final -
30Høibo, Fillip Alexander
Fostad, Zacharias Resch
Hansen, Björk Salvans
Hetlevik-Lerhaugen, Ariana
Kristiansand
Strand
Fana
Laksevåg
NC6/NM-lagbåtÅrungen2022Final -
31Pottmeyer Sneddon, Oliver Caden
Sharoki, Nicholas
Sending, Aksel Jensen
Parvizi, Kiana
Bærum
Bærum
Strand
Bærum
NC6/NM-lagbåtÅrungen2022Final -
32Bjørgan, Marcus Tore
Meling, Daniel Kreutz
Sverdrup, Fredrik
Strand
Strand
Strand
NC5 2019Årungen2019Final -
33Staupe, Gudmund Lønning
Egge, Stine
Fjeldheim, Emil
Helgesen, Kjerand
Tysvær
Tysvær
Tysvær
Tysvær
NC1 2018Tysvær2018Final -
34Aarbakke, Peter Fabrizio
Oelschlägel, Emil Forfang
Næss, Vebjørn Hove
Parvizi, Kiana
Bærum
Bærum
Bærum
Bærum
NM K1/UM Lagbåt - NC5 2022Gillsvann2022Final -
35Siljan, Siver Melbo
Bjørgan, Marcus Tore
Laukeland, Karen Haug
Frengstad, Brage
Strand
Strand
Strand
Strand
NC6 2019Årungen2019Final -
36Supphellen, Adrian Karlsen
Andreassen-Nilsen, krister
Hirsti, Olav Nikolai Linnes
Raa, David
Flekkefjord
Flekkefjord
Tysvær
Fana
NC6 og NM-lagbåtÅrungen2023Final -
37Bruvik Almeland, Jonas
Haugland, Amanda
Kristensen, Theodor
Sørsveen, Ferdinand Brodwall
Fana
Fana
Flosta
Tønsberg
NC6 2019Årungen2019Final -
38Egge, Stine
Skåren, Ole Kristian Hovda
Staupe, Gudmund Lønning
Fjeldheim, Emil
Tysvær
Tysvær
Tysvær
Tysvær
NC5 2018Tysvær2018Final -
39Markussen, Simen Karlstad
Låhne, Sjur
Steen, Emile
Haaland, Hans-Petter Skumsnes
Bærum
Bærum
Bærum
Laksevåg
NC6 2019Årungen2019Final -
40Aarbakke, Peter Fabrizio
Nesje, Elias
Helgesen, Kesia
Vollesfjord, Live Lovise
Bærum
Kristiansand
Tysvær
Flekkefjord
NC6/NM-lagbåtÅrungen2022Final -
41Vollesfjord, Petter A.
Buch, Agnete Flikka
Osen, Johan Bernhard
Hetland, Torger
Flekkefjord
Flekkefjord
Flekkefjord
Flekkefjord
NC3 2018Gravdalsvannet2018Final -
42Osen, Einar
Solvik, Martin
Häfliger, Liam-Emile
Perez Fajardo, Maxwell Killiam
Flekkefjord
Flekkefjord
Flekkefjord
Flekkefjord
NC6 2021Årungen2021Final -
43Ivarsen, Lars Børge
Kleivedal, Chris Pedersen
Vangsnes, Jarand
Fosvold, Oda
Fana
Laksevåg
Strand
Strand
NC3 2018Gravdalsvannet2018Final -
44Lie-Petterson, Mathias
Lie-Petterson, Markus
Katla, Kristoffer Jebens
Markussen, Simen Karlstad
Bærum
Bærum
Bærum
Bærum
NC5 2019Årungen2019Final -
45Fjeld, Lucas
Rudolfsen, Nicolai
Solvik, Kristian
Worren, Magnus Nordal
Flekkefjord
Flekkefjord
Flekkefjord
Kristiansand
NC3 2019Gravdalsvannet2019Final 2 -
46Haugland, Amanda
Falck, Filip Nicolai Hole
Lægreid, Oskar Vognstølen
Bruvik Almeland, Jonas
Fana
Fana
Fana
Fana
NC3 2018Gravdalsvannet2018Final -
47Helleren, Jonas
Holstad, Markus
Osen, Einar
Solvik, Martin
Flekkefjord
Flekkefjord
Flekkefjord
Flekkefjord
NC6 2019Årungen2019Final -
48Næss, Vebjørn Hove
Rindlisbacher, Erik Reksten
Vatnar, Endre Kvestad
Lidemark Gausdal, Oskar
Bærum
Oslo
Oslo
Bærum
NC3 og UM K1 2023Gravdalsvannet2023Final -
49Hafstad, Håkon
Ruus Qvale, Jens-Ulrik
Sundal, Nicolai Eriksen
Seljelid, Joachim
Oslo
Oslo
Oslo
Oslo
NC2 2018Årungen2018Final -
50Fostad, Zacharias Resch
Fostad, Serina Amalie Resch
Sending, Aksel Jensen
Østtorp, Conrad
Strand
Strand
Strand
Strand
NC6 og NM-lagbåtÅrungen2023Final -
51Ringheim, Andreas Bjarke
Schmidt, Thomas
Stinessen, Ludvig
Bjørgan, Marcus Tore
Njørd
Njørd
Njørd
Strand
NC1 2019Tysvær2019Final -
52Markussen, Daniel Karlstad
Oelschlägel, Emil Forfang
Sharoki, Nicholas
Nyiredy, Sebastian
Bærum
Bærum
Bærum
Bærum
NM 2021Gillsvann2021Finale -
53Stangebye-hansen, Tiril
Myrstad, Nikolai Berg
Hollingsæter, Elias Hals
Nyiredy, Sebastian
Bærum
Bærum
Bærum
Bærum
NC5 2017Gillsvann2017Finale -
54Haddeland, Hedda Flikka
Lilledrange, Leon Bru
Osen, Jørgen
Vollesfjord, Live Lovise
Flekkefjord
Flekkefjord
Flekkefjord
Flekkefjord
NC4Gillsvann2023Final -
55Vollesfjord, Petter A.
Solvik, Kristian
Osen, Johan Bernhard
Buch, Agnete Flikka
Flekkefjord
Flekkefjord
Flekkefjord
Flekkefjord
NC1 2018Tysvær2018Final -
56Fjeldheim, Emil
Skåren, Ole Kristian Hovda
Rossebø, Mari
Egge, Stine
Tysvær
Tysvær
Tysvær
Tysvær
NC3 2019Gravdalsvannet2019Final 1 -
57Berge, Tuva Søndergaard
Dyrhol, Noah
Nesje, Elias
Høibo, Fillip Alexander
Kristiansand
Kristiansand
Kristiansand
Kristiansand
NM K1/UM Lagbåt - NC5 2022Gillsvann2022Final -
-
59Haaland, Morten Skumsnes
Hetlevik-Lerhaugen, Ariana
Holm Wigaard, Fredrik
Vatnar, Endre Kvestad
Laksevåg
Laksevåg
Oslo
Oslo
NC3 og UM K1Gravdalsvannet2022Final -
60Bakke, Jesper
Buch, Agnete Flikka
Fjeld, Lucas
Hetland, Torger
Flekkefjord
Flekkefjord
Flekkefjord
Flekkefjord
NC1 2019Tysvær2019Final -
61Myrstad, Nikolai Berg
Lie-Petterson, Katinka
Jensen, Åsne Næss
Løseth, Maren
Bærum
Bærum
Bærum
Bærum
NC1 2018Tysvær2018Final -
62Kristiansen, Brage
Sandaker Wehn, Edvard
Fevang, Georg William Grenager
Bryng, Melvin
Moss
Moss
Tønsberg
Tønsberg
NC6 2021Årungen2021Final -
63Egge, Stine
Staupe, Gudmund Lønning
Egge, Mathilde
Tysvær
Tysvær
Tysvær
NC3 2018Gravdalsvannet2018Final -
64Egge, Stine
Skåren, Ole Kristian Hovda
Staupe, Gudmund Lønning
Egge, Mathilde
Tysvær
Tysvær
Tysvær
Tysvær
NC2 2018Årungen2018Final -
65Brekke, David Vea
Eikeland, Oskar Staff-Iversen
Garan, Dominik
Finstad, Isak
Tønsberg
Tønsberg
Tønsberg
Tønsberg
NC2 2018Årungen2018Final -
66Karlsen, Ulrik
Ryan, Margaret
Kjellén, Cilja Storhaug
Yaroslava, Koval
Laksevåg
Tønsberg
Oslo
Oslo
NC3 og UM K1 2023Gravdalsvannet2023Final -
67Fostad, Zacharias Resch
Sending, Aksel Jensen
Østtorp, Conrad
Fostad, Serina Amalie Resch
Strand
Strand
Strand
Strand
NC3 og UM K1 2023Gravdalsvannet2023Final -
68Hansen, Björk Salvans
Opdahl, Mathea Hatlelid
Bjelland, Madeleine Nordmark
Erland, Jonas Bjørkheim
Fana
Fana
Tysvær
Tysvær
NC6 2021Årungen2021Final -
69Fjeldheim, Emil
Egge, Stine
Hammarqvist, Trygve
Totland, Mikal Hauge
Tysvær
Tysvær
Tysvær
Tysvær
NC1 2019Tysvær2019Final -
70Aasengen, Erik
Lie-Petterson, Katinka
Myrstad, Nikolai Berg
Pezzoli, Matteo Hvistendahl
Bærum
Bærum
Bærum
Bærum
NC5 2018Tysvær2018Final -
71Meling, Daniel Kreutz
Siljan, Siver Melbo
Haugaard, Marcus Nicolai
Strand
Strand
Strand
NC5 2018Tysvær2018Final -
72Helgesen, Kjerand
Egge, Mathilde
Rossebø, Mari
Skåren, Ole Kristian Hovda
Tysvær
Tysvær
Tysvær
Tysvær
NC1 2019Tysvær2019Final -
73Totland, Olea Hauge
Øvrebø, Line
Austerheim, Siren Lønning
Fjeldheim, Emma
Tysvær
Tysvær
Tysvær
Tysvær
NC6 2021Årungen2021Final -
74Falck, Filip Nicolai Hole
Lægreid, Oskar Vognstølen
Davidsen, Felix August
Stiegler, Arild Henjum
Fana
Fana
Kristiansand
Fana
NC5 2017Gillsvann2017Finale -
75Osen, Johan Bernhard
Rudolfsen, Nicolai
Solvik, Kristian
Vollesfjord, Petter A.
Flekkefjord
Flekkefjord
Flekkefjord
Flekkefjord
NC1 2019Tysvær2019Final -
76owe, maximilian aanen
Parvizi, Kiana
Næss, Vebjørn Hove
Pottmeyer Sneddon, Oliver Caden
Bærum
Bærum
Bærum
Bærum
NM 2021Gillsvann2021Finale -
77Häfliger, Liam-Emile
Osen, Jørgen
Solvik, Martin
Vollesfjord, Live Lovise
Flekkefjord
Flekkefjord
Flekkefjord
Flekkefjord
NC3 og UM K1Gravdalsvannet2022Final -
78Pottmeyer Sneddon, Oliver Caden
Sharoki, Nicholas
Haug, Olav Dannow
eggesbø, Jon Bernhard
Bærum
Bærum
Bærum
Bærum
NM K1/UM Lagbåt - NC5 2022Gillsvann2022Final -
79Haaland, Morten Skumsnes
Haaland, Hans-Petter Skumsnes
Karlsen, Ulrik
Haugland, Amanda
Laksevåg
Laksevåg
Laksevåg
Fana
NC1 2019Tysvær2019Final -
80Markussen, Simen Karlstad
Låhne, Sjur
Tønnessen, Kristoffer
Bruvik Almeland, Jonas
Bærum
Bærum
Fana
Fana
NC5 2018Tysvær2018Final -
81Aarbakke, Peter Fabrizio
Lidemark Gausdal, Oskar
Næss, Vebjørn Hove
Pottmeyer Sneddon, Oliver Caden
Bærum
Bærum
Bærum
Bærum
NC4Gillsvann2023Final -
82Simonsen, Casper Dege
Hafstad, Håkon
Ruus Qvale, Jens-Ulrik
Oslo
Oslo
Oslo
NC5 2017Gillsvann2017Finale -
83Helgesen, Kjerand
Totland, Mikal Hauge
Hammarqvist, Trygve
Egge, Mathilde
Tysvær
Tysvær
Tysvær
Tysvær
NC3 2019Gravdalsvannet2019Final 2 -
84Aasengen, Erik
Myrstad, Nikolai Berg
Løseth, Maren
Pezzoli, Matteo Hvistendahl
Bærum
Bærum
Bærum
Bærum
NC3 2018Gravdalsvannet2018Final -
85Lie-Petterson, Katinka
Larsson, Kajsa Meyer
Løseth, Maren
Bærum
Bærum
Bærum
NC2 2018Årungen2018Final -
86Høibo, Fillip Alexander
Berge, Tuva Søndergaard
Nesje, Elias
Øvland, Lerke Langeland
Kristiansand
Kristiansand
Kristiansand
Flekkefjord
NC3 og UM K1Gravdalsvannet2022Final -
-
88Adde, Ninnie
Haugaard, Cornelia
Kroepelien, Laurian Andrup
Siljan, Sara
Strand
Strand
Strand
Strand
NC6 2021Årungen2021Final -
89Lie-Petterson, Markus
Lie-Petterson, Mathias
Katla, Kristoffer Jebens
Låhne, Sjur
Bærum
Bærum
Bærum
Bærum
NC1 2019Tysvær2019Final -
90Bjørkheim Erland, Daniel
Kvilhaug, Amalie Alfredsen
Linnes-Hirsti, Olav Nikolai
Vatland, Sverre Fladen
Tysvær
Tysvær
Tysvær
Flekkefjord
NM K1/UM Lagbåt - NC5 2022Gillsvann2022Final -
91Berge, Tuva Søndergaard
Høibo, Fillip Alexander
Nesje, Elias
Hetlevik-Lerhaugen, Aurora
Kristiansand
Kristiansand
Kristiansand
Laksevåg
NC6 2021Årungen2021Final -
92Bjørgan, Marcus Tore
Haugaard, Marcus Nicolai
Juul, Aleksander
Strand
Strand
Strand
NC3 2019Gravdalsvannet2019Final 1 -
93Holm, Ane Abelite
Opdahl, Mathea Hatlelid
Lilledrange, Leon Bru
Hansen, Björk Salvans
Fana
Fana
Flekkefjord
Fana
NC3 og UM K1Gravdalsvannet2022Final -
94Øvrebø, Line
Totland, Olea Hauge
Ellingsen, Hans-Petter
Ertvaag, Victoria Nordgård
Tysvær
Tysvær
Moss
Tysvær
NC3 og UM K1Gravdalsvannet2022Final -
95Johansen, Thea Merie
Stensholt-Olsen, Pernille
Rehan, Dawud Nuh
Ryan, Margaret
Moss
Moss
Kristiansand
Tønsberg
NC6 og NM-lagbåtÅrungen2023Final -
96Fostad, Serina Amalie Resch
Fostad, Zacharias Resch
Lassen, Sverre Bjerkholt
Østtorp, Conrad
Strand
Strand
Strand
Strand
NC4Gillsvann2023Final -
97Oelschlägel, Emil Forfang
Schatvet, Maria Kristine
Parvizi, Kiana
Sharoki, Nicholas
Bærum
Bærum
Bærum
Bærum
NC6 2021Årungen2021Final -
98Tellevik, Julie Geline
Sørsveen, Ferdinand Brodwall
Myrstad, Nikolai Berg
Tønsberg
Tønsberg
Bærum
NC2 2018Årungen2018Final -
99Kurthi, Joakim Jin
Krohn Lundewall, Maximilian
Solvik, Kristian
Krefting, Brage Skaret
Strand
Oslo
Flekkefjord
Strand
NC5 2017Gillsvann2017Finale -
100Buch, Agnete Flikka
Vollesfjord, Petter A.
Bahtijar, Armin
Osen, Johan Bernhard
Flekkefjord
Flekkefjord
Flekkefjord
Flekkefjord
NC5 2017Gillsvann2017Finale
The 100 fastest times for all classes and distances
The 100 fastest times for all classes and distances