Search service updated
G/B U12 K4 200
max. 100-
1Algrøy Prestnes, Sofus
Dæhli, Kevin Sund
Haaland, Morten Skumsnes
Haaland, Hans-Petter Skumsnes
Laksevåg
Laksevåg
Laksevåg
Laksevåg
NC5 2018Tysvær2018Final -
2Lie-Petterson, Markus
Katla, Kristoffer Jebens
Lie-Petterson, Mathias
Storjohann, Christoffer Ygre
Bærum
Bærum
Bærum
Bærum
NC5 2018Tysvær2018Final -
3Haaland, Morten Skumsnes
Haaland, Hans-Petter Skumsnes
Algrøy Prestnes, Sofus
Algrøy Prestnes, Ivo
Laksevåg
Laksevåg
Laksevåg
Laksevåg
NC1 2018Tysvær2018Final -
4Fjeld, Lucas
Osen, Einar
Rudolfsen, Nicolai
Flekkefjord
Flekkefjord
Flekkefjord
NC5 2018Tysvær2018Final -
5Stinessen, Ludvig
Straume, Simen Titland
Schmidt, Thomas
Ringheim, Andreas Bjarke
Njørd
Njørd
Njørd
Njørd
NC5 2017Gillsvann2017Finale -
6Süss, Linda Marie
Solvik, Natalie
Vatland, Severin Fladen
Ringsbye, Alfred Olai Kongevold
Flekkefjord
Flekkefjord
Flekkefjord
Flekkefjord
NC6 og NM-lagbåtÅrungen2023Final -
7Osen, Einar
Rudolfsen, Nicolai
Fjeld, Lucas
Nedland, Sebastian Tangvald
Flekkefjord
Flekkefjord
Flekkefjord
Flekkefjord
NC1 2018Tysvær2018Final -
8Steensnæs Fjeldheim, Stella Johanne
Rød, Josefine øvretveit
Narevik, Annika Liv
Steensnæs Fjeldheim, Sienna Maria
Tysvær
Tysvær
Tysvær
Tysvær
NC6 og NM-lagbåtÅrungen2023Final -
9Haaland, Hans-Petter Skumsnes
Haaland, Morten Skumsnes
Algrøy Prestnes, Sofus
Algrøy Prestnes, Ivo
Laksevåg
Laksevåg
Laksevåg
Laksevåg
NC2 2018Årungen2018Final -
10Lønning, Matteus Nierenberg
Lønning-Odland, Felix
Rød, Johannes øvretveit
Slogvik, Vegard Langø
Tysvær
Tysvær
Tysvær
Tysvær
NC6 og NM-lagbåtÅrungen2023Final -
11Hoem, Sara Brandshaug
Jensen, Åsne Næss
Lannem Rasch-Olsen, Linde Cesilie
Katteland, Ingrid Elisabeth
Bærum
Bærum
Bærum
Bærum
NC2 2018Årungen2018Final -
12Haaland, Hans-Petter Skumsnes
Haaland, Morten Skumsnes
Algrøy Prestnes, Sofus
Laksevåg
Laksevåg
Laksevåg
NC3 2018Gravdalsvannet2018Final -
13Næss, Vebjørn Hove
Lidemark Gausdal, Oskar
Pottmeyer Sneddon, Oliver Caden
Parvizi, Elina
Bærum
Bærum
Bærum
Bærum
NM 2021Gillsvann2021Finale -
14Nedland, Nora Sofie
Osen, Einar
Solvik, Martin
Osen, Jørgen
Flekkefjord
Flekkefjord
Flekkefjord
Flekkefjord
NC5 2019Årungen2019Final -
15Stiegler, Arild Henjum
Haugland, Amanda
Stinessen, Ludvig
Juul, Aleksander
Fana
Fana
Njørd
Strand
NC1 2018Tysvær2018Final -
16Katla, Kristoffer Jebens
Storjohann, Christoffer Ygre
Lie-Petterson, Markus
Nyiredy, Sebastian
Bærum
Bærum
Bærum
Bærum
NC2 2018Årungen2018Final -
17Stenslet, Helena Nystrøm
Meyer, Neo
Mo, Jonathan Gathe
Larsen, Falk Verås
Oslo
Oslo
Oslo
Strand
NC6 og NM-lagbåtÅrungen2023Final -
18Nyiredy, Sebastian
Markussen, Daniel Karlstad
Karlsen, Ulrik
Haaland, Morten Skumsnes
Bærum
Bærum
Laksevåg
Laksevåg
NC6 2019Årungen2019Final -
19Nedland, Sebastian Tangvald
Fjeld, Lucas
Rudolfsen, Nicolai
Helleren, Jonas
Flekkefjord
Flekkefjord
Flekkefjord
Flekkefjord
NC5 2017Gillsvann2017Finale -
20Hollingsæter, Solveig Marie Hals
Lie-Petterson, Mathias
Fjeld, Lucas
Rudolfsen, Nicolai
Bærum
Bærum
Flekkefjord
Flekkefjord
NC2 2018Årungen2018Final -
21Broholm-Clasen, Sander
Jensen, Jacob Lien
Haugland, Amanda
Stiegler, Arild Henjum
Tønsberg
Tønsberg
Fana
Fana
NC2 2018Årungen2018Final -
22Hollingsæter, Solveig Marie Hals
Katteland, Ingrid Elisabeth
Lie-Petterson, Mathias
Lie-Petterson, Markus
Bærum
Bærum
Bærum
Bærum
NC1 2018Tysvær2018Final -
23Solvik, Kristian
Meling, Daniel Kreutz
Haugland, Amanda
Flekkefjord
Strand
Fana
NC5 2017Gillsvann2017Finale -
24Karlsen, Ulrik
Tingvatn-losnegaard, Eirik
Schønberg, Njord Cotta
Schønberg, Heine
Laksevåg
Laksevåg
Laksevåg
Laksevåg
NC3 og UM K1 2023Gravdalsvannet2023Final -
25Nyiredy, Sebastian
Markussen, Daniel Karlstad
Frengstad, Brage
Berge, Tuva Søndergaard
Bærum
Bærum
Strand
Kristiansand
NC5 2019Årungen2019Final -
26Fjeldheim, Vilma
Helgesen, Kesia
Storhaug, Elisabeth
Øvrebø, Line
Tysvær
Tysvær
Tysvær
Tysvær
NC6 2019Årungen2019Final -
27Lidemark Gausdal, Oskar
Karlsen, Ulrik
Schønberg, Njord Cotta
Schønberg, Heine
Bærum
Laksevåg
Laksevåg
Laksevåg
NC4Gillsvann2023Final -
28Erland, Jonas Bjørkheim
Egge, Viljar
Helgesen, Kesia
Storhaug, Elisabeth
Tysvær
Tysvær
Tysvær
Tysvær
NC5 2018Tysvær2018Final -
29Nedland, Nora Sofie
Osen, Jørgen
Osen, Einar
Solvik, Martin
Flekkefjord
Flekkefjord
Flekkefjord
Flekkefjord
NC6 2019Årungen2019Final -
30Lønning, Matteus Nierenberg
Steensnæs Fjeldheim, Sienna Maria
Slogvik, Vegard Langø
Hopland Kallekodt, Thea Marie
Tysvær
Tysvær
Tysvær
Tysvær
NC3 og UM K1 2023Gravdalsvannet2023Final -
31Lidemark Gausdal, Oskar
Häfliger, Eowyn-Celeste
Stenslet, Helena Nystrøm
Solvik, Natalie
Bærum
Flekkefjord
Oslo
Flekkefjord
NC6/NM-lagbåtÅrungen2022Final -
32Süss, Linda Marie
Solvik, Natalie
Pedersen, Olander Måkestad
Rød, Josefine øvretveit
Flekkefjord
Flekkefjord
Laksevåg
Tysvær
NC3 og UM K1 2023Gravdalsvannet2023Final -
33Kyvik, William
Hammarqvist, kenneth
Helgesen, Kjerand
Egge, Mathilde
Tysvær
Tysvær
Tysvær
Tysvær
NC1 2018Tysvær2018Final -
34Helgesen, Kjerand
Fjeldheim, Vilma
Stinessen, Ludvig
Tysvær
Tysvær
Njørd
NC2 2018Årungen2018Final -
35Worren, Magnus Nordal
Keogh-hille, Kian Martin
Palucha, Lars
Søhagen, Tobias
Kristiansand
Kristiansand
Kristiansand
Kristiansand
NC5 2017Gillsvann2017Finale -
36Moen, Eira Dybvik
Høgh Sørensen, Benjamin
Karlsen, Ulrik
Iversen, Iver Oskar
Flekkefjord
Flekkefjord
Laksevåg
Tysvær
NC6 og NM-lagbåtÅrungen2023Final -
37Schønberg, Heine
Schønberg, Njord Cotta
Sverdrup, Odin Wadel
Pedersen, Olander Måkestad
Laksevåg
Laksevåg
Laksevåg
Laksevåg
NC6 og NM-lagbåtÅrungen2023Final -
38Lie-Petterson, Markus
Lie-Petterson, Mathias
Storjohann, Christoffer Ygre
Katla, Kristoffer Jebens
Bærum
Bærum
Bærum
Bærum
NC3 2018Gravdalsvannet2018Final -
39Lidemark Gausdal, Oskar
Parvizi, Elina
Fostad, Zacharias Resch
Sending, Aksel Jensen
Bærum
Bærum
Strand
Strand
NM K1/UM Lagbåt - NC5 2022Gillsvann2022Final -
40Karlsen, Ulrik
Schønberg, Njord Cotta
Malykova, Polina
Fostad, Serina Amalie Resch
Laksevåg
Laksevåg
Trondhjem
Strand
NC6/NM-lagbåtÅrungen2022Final -
41Rudolfsen, Nicolai
Fjeld, Lucas
Storhaug, Elisabeth
Egge, Mathilde
Flekkefjord
Flekkefjord
Tysvær
Tysvær
NC3 2018Gravdalsvannet2018Final -
42Meyer, Neo
Weiseth, Aurora
Süss, Linda Marie
Kroepelien, Fredrikke
Oslo
Malvik
Flekkefjord
Strand
NC6/NM-lagbåtÅrungen2022Final -
43Erland, Daniel
Lønning, Matteus Nierenberg
Steensnæs Fjeldheim, Stella Johanne
Steensnæs Fjeldheim, Sienna Maria
Tysvær
Tysvær
Tysvær
Tysvær
NM 2021Gillsvann2021Finale -
44Hoem, Sara Brandshaug
Hollingsæter, Solveig Marie Hals
Jensen, Åsne Næss
Lannem Rasch-Olsen, Linde Cesilie
Bærum
Bærum
Bærum
Bærum
NC3 2018Gravdalsvannet2018Final -
45Eikeland, Sondre H
Larsen, Jonas Hauge
Olsen, Nicolay
Eikeland, Åsmund H
Farsund
Farsund
Farsund
Farsund
NC5 2017Gillsvann2017Finale -
46Hæfliger, Liam-Emile
Osen, Jørgen
Vollesfjord, Live Lovise
Solvik, Martin
Flekkefjord
Flekkefjord
Flekkefjord
Flekkefjord
NC3 2020Tysvær2020Final -
47Helgesen, Kesia
Totland, Olea Hauge
Bjelland, Madeleine Nordmark
Erland, Daniel
Tysvær
Tysvær
Tysvær
Tysvær
NC3 2020Tysvær2020Final -
48Næss, Vebjørn Hove
Pottmeyer Sneddon, Oliver Caden
Aarbakke, Peter Fabrizio
Solli, Oliver
Bærum
Bærum
Bærum
Bærum
NC6 2021Årungen2021Final -
-
50Fjeldheim, Vilma
Egge, Stine
Skåren, Ole Kristian Hovda
Helgesen, Kjerand
Tysvær
Tysvær
Tysvær
Tysvær
NC5 2017Gillsvann2017Finale -
51Helgesen, Kesia
Erland, Jonas Bjørkheim
Fjeldheim, Vilma
Storhaug, Elisabeth
Tysvær
Tysvær
Tysvær
Tysvær
NC1 2018Tysvær2018Final -
52Rød, Josefine øvretveit
Lønning, Matteus Nierenberg
Iversen, Iver Oskar
Odland, Ida Natalie
Tysvær
Tysvær
Tysvær
Tysvær
NC4Gillsvann2023Final -
53Osen, Jørgen
Haddeland, Hedda Flikka
Häfliger, Eowyn-Celeste
Rudolfsen, Nicolai
Flekkefjord
Flekkefjord
Flekkefjord
Flekkefjord
NM 2021Gillsvann2021Finale -
54Süss, Linda Marie
Moen, Eira Dybvik
Vatland, Severin Fladen
Haneberg, William Tegnander
Flekkefjord
Flekkefjord
Flekkefjord
Flekkefjord
NC4Gillsvann2023Final -
55Juul, Aleksander
Laukeland, Karen Haug
Frengstad, Brage
Sverdrup, Fredrik
Strand
Strand
Strand
Strand
NC2 2018Årungen2018Final -
56Brunner, Ylva
Brunner, Mattis
Stinessen, Ludvig
Stinessen, Karen
Njørd
Njørd
Njørd
Njørd
NC5 2018Tysvær2018Final -
57Iversen, Iver Oskar
Rød, Johannes øvretveit
Narevik, Annika Liv
Steensnæs Fjeldheim, Stella Johanne
Tysvær
Tysvær
Tysvær
Tysvær
NC3 og UM K1 2023Gravdalsvannet2023Final -
58Storhaug, Elisabeth
Kyvik, William
Helgesen, Kesia
Fjeldheim, Vilma
Tysvær
Tysvær
Tysvær
Tysvær
NC1 2019Tysvær2019Final -
59Osen, Einar
Solvik, Martin
Markussen, Daniel Karlstad
Nyiredy, Sebastian
Flekkefjord
Flekkefjord
Bærum
Bærum
NC1 2019Tysvær2019Final -
60Häfliger, Eowyn-Celeste
Solvik, Natalie
Vollesfjord, Live Lovise
Lilledrange, Leon Bru
Flekkefjord
Flekkefjord
Flekkefjord
Flekkefjord
NC6 2021Årungen2021Final -
61Solvik, Natalie
Spjuth-Berg, Madelein Linnéa
Vatland, Severin Fladen
Süss, Linda Marie
Flekkefjord
Flekkefjord
Flekkefjord
Flekkefjord
NM K1/UM Lagbåt - NC5 2022Gillsvann2022Final -
62Nyiredy, Sebastian
Graasvoll, Mathea Stav
Berge, Sofie Søndegaard
Stiegler, Arild Henjum
Bærum
Kristiansand
Kristiansand
Fana
NC5 2017Gillsvann2017Finale -
63Osen, Einar
Solvik, Martin
Markussen, Daniel Karlstad
Frengstad, Brage
Flekkefjord
Flekkefjord
Bærum
Strand
NC3 2019Gravdalsvannet2019Final -
64Hetlevik-Lerhaugen, Ariana
Karlsen, Ulrik
Schønberg, Njord Cotta
Parvizi, Elina
Laksevåg
Laksevåg
Laksevåg
Bærum
NC6 2021Årungen2021Final -
65Bjørgan, Marcus Tore
Frengstad, Brage
Juul, Aleksander
Laukeland, Karen Haug
Strand
Strand
Strand
Strand
NC3 2018Gravdalsvannet2018Final -
66Sivertsen, Sigurd Nonstad
Parvizi, Elina
Jess, Marcus Andre
Haddeland, Hedda Flikka
Malvik
Bærum
Tønsberg
Flekkefjord
NC6/NM-lagbåtÅrungen2022Final -
67Helgesen, Kjerand
Kyvik, William
Egge, Mathilde
Fjeldheim, Vilma
Tysvær
Tysvær
Tysvær
Tysvær
NC5 2018Tysvær2018Final -
68Karlsen, Ulrik
Schønberg, Njord Cotta
Skaga, Julius Lokøy
Sverdrup, Odin Wadel
Laksevåg
Laksevåg
Laksevåg
Laksevåg
NM K1/UM Lagbåt - NC5 2022Gillsvann2022Final -
69Helgesen, Kesia
Storhaug, Elisabeth
Egge, Mathilde
Kyvik, William
Tysvær
Tysvær
Tysvær
Tysvær
NC2 2018Årungen2018Final -
70Fjeldheim, Vilma
Øvrebø, Line
Kyvik, William
Egge, Viljar
Tysvær
Tysvær
Tysvær
Tysvær
NC3 2018Gravdalsvannet2018Final -
71Haaland, Morten Skumsnes
Karlsen, Ulrik
Viksøy, Jon Bendik
Lysko-Misje, Martine
Laksevåg
Laksevåg
Laksevåg
Laksevåg
NC3 2019Gravdalsvannet2019Final -
72Ertvaag, Victoria Nordgård
Lønning, Matteus Nierenberg
Lønning-Odland, Felix
Slogvik, Vegard Langø
Tysvær
Tysvær
Tysvær
Tysvær
NM K1/UM Lagbåt - NC5 2022Gillsvann2022Final -
73Fostad, Zacharias Resch
Kroepelien, Fredrikke
Sending, Aksel Jensen
Strand
Strand
Strand
NC6 2021Årungen2021Final -
74Brunner, Mattis
Stinessen, Ludvig
Brunner, Ylva
Stinessen, Karen
Njørd
Njørd
Njørd
Njørd
NC3 2018Gravdalsvannet2018Final -
75Lønning, Matteus Nierenberg
Steensnæs Fjeldheim, Stella Johanne
Steensnæs Fjeldheim, Sienna Maria
Totland, Ask Hauge
Tysvær
Tysvær
Tysvær
Tysvær
NC6 2021Årungen2021Final -
76Fjeldheim, Vilma
Storhaug, Elisabeth
Øvrebø, Line
Larsen, Johan
Tysvær
Tysvær
Tysvær
Laksevåg
NC3 2019Gravdalsvannet2019Final -
77Narevik, Annika Liv
Rød, Johannes øvretveit
Slogvik, Vegard Langø
Lønning-Odland, Felix
Tysvær
Tysvær
Tysvær
Tysvær
NC4Gillsvann2023Final -
78Häfliger, Eowyn-Celeste
Lie-Jonsson, Colin
Urstad, Anne Martine
Steensnæs Fjeldheim, Sienna Maria
Flekkefjord
Flekkefjord
Flekkefjord
Tysvær
NM K1/UM Lagbåt - NC5 2022Gillsvann2022Final -
79Oelschlägel, Emil Forfang
Parvizi, Elina
Parvizi, Kiana
Pottmeyer Sneddon, Oliver Caden
Bærum
Bærum
Bærum
Bærum
NC3 2020Tysvær2020Final -
80Haugland, Amanda
Stiegler, Arild Henjum
Berland, Sara
Berland, Emilie
Fana
Fana
Fana
Fana
NC3 2018Gravdalsvannet2018Final -
81Steensnæs Fjeldheim, Stella Johanne
Hopland Kallekodt, Thea Marie
Rød, Johannes øvretveit
Iversen, Iver Oskar
Tysvær
Tysvær
Tysvær
Tysvær
NC3 og UM K1Gravdalsvannet2022Final -
82Haddeland, Hedda Flikka
Häfliger, Eowyn-Celeste
Solvik, Natalie
Süss, Linda Marie
Flekkefjord
Flekkefjord
Flekkefjord
Flekkefjord
NC3 og UM K1Gravdalsvannet2022Final -
83Tingvatn-losnegaard, Eirik
Pedersen, Olander Måkestad
Schønberg, Heine
Fostad, Serina Amalie Resch
Laksevåg
Laksevåg
Laksevåg
Strand
NM K1/UM Lagbåt - NC5 2022Gillsvann2022Final -
84Karlsen, Ulrik
Schønberg, Njord Cotta
Tingvatn-losnegaard, Eirik
Sverdrup, Odin Wadel
Laksevåg
Laksevåg
Laksevåg
Laksevåg
NC3 og UM K1Gravdalsvannet2022Final -
85Rød, Josefine øvretveit
Lønning, Matteus Nierenberg
Steensnæs Fjeldheim, Sienna Maria
Lønning-Odland, Felix
Tysvær
Tysvær
Tysvær
Tysvær
NC3 og UM K1Gravdalsvannet2022Final -
86Egge, Viljar
Hirsti, Olav Nikolai Linnes
Erland, Jonas Bjørkheim
Skåren, Kjetil Hovda
Tysvær
Tysvær
Tysvær
Tysvær
NC1 2019Tysvær2019Final -
-
88Hårklau, Mia Emilia
Schønberg, Heine
Couillault, Torry Arnesen
Skaga, Julius Lokøy
Laksevåg
Laksevåg
Laksevåg
Laksevåg
NC3 og UM K1Gravdalsvannet2022Final
The 100 fastest times for all classes and distances
The 100 fastest times for all classes and distances