NC3 2020 | NM Lagbåt
Tysvær 19.09.2020 - 20.09.2020 Tysvær 19.09.2020 - 20.09.2020
schedule Schedule menu
Sat AM 08:30
1
check
Sat AM 08:35
2
check
Sat AM 08:40
3
check
Sat AM 08:45
4
do_not_disturb
Sat AM 08:50
5
do_not_disturb
Sat AM 08:55
6
do_not_disturb
Sat AM 09:00
7
check
Sat AM 09:05
8
check
Sat AM 09:10
9
check
Sat AM 09:15
10
check
Sat AM 09:20
11
check
Sat AM 09:25
12
check
Sat AM 09:30
13
check
Sat AM 09:35
14
check
Sat AM 09:40
15
check
Sat AM 09:45
16
check
Sat AM 09:50
17
check
Sat AM 09:55
18
check
Sat AM 10:05
19
check
Sat AM 10:10
20
Men U16 K1 200
Semifinal 2
do_not_disturb
Sat AM 10:15
21
do_not_disturb
Sat AM 10:20
22
check
Sat AM 10:25
23
check
Sat AM 10:35
24
check
Sat AM 10:40
25
check
Sat AM 10:50
26
check
Sat AM 10:55
27
check
Sat AM 11:05
28
check
Sat AM 11:10
29
check
Sat AM 11:15
30
check
Sat AM 11:25
31
Men U16 K1 200
D Final
do_not_disturb
Sat AM 11:30
32
check
Sat AM 11:35
33
check
Sat AM 11:40
34
check
Sat AM 11:45
35
check
Sat AM 12:00
36
check
Sat AM 12:05
37
check
Sat AM 12:15
38
check
Sat AM 12:25
39
check
Sat AM 12:40
40
check
Sat AM 12:45
41
check
Sat PM 13:30
42
check
Sat PM 13:55
43
check
Sat PM 14:15
44
do_not_disturb
Sat PM 14:25
45
do_not_disturb
Sat PM 14:35
46
check
Sat PM 14:45
47
check
Sat PM 15:00
48
check
Sat PM 15:25
49
check
Sat PM 15:45
50
Men U18 K2 1000
B Final
do_not_disturb
Sat PM 15:55
51
check
Sat PM 16:05
52
check
Sat PM 16:15
53
check
Sat PM 16:35
54
check
Sat PM 16:55
55
check
Sat PM 17:05
56
check
Sat PM 17:25
57
check
Sun AM 08:00
58
check
Sun AM 08:05
59
check
Sun AM 08:10
60
check
Sun AM 08:15
61
do_not_disturb
Sun AM 08:20
62
do_not_disturb
Sun AM 08:25
63
do_not_disturb
Sun AM 08:30
64
do_not_disturb
Sun AM 08:35
65
do_not_disturb
Sun AM 08:40
66
check
Sun AM 08:45
67
check
Sun AM 08:50
68
check
Sun AM 08:55
69
check
Sun AM 09:00
70
check
Sun AM 09:05
71
check
Sun AM 09:10
72
check
Sun AM 09:15
73
check
Sun AM 09:20
74
check
Sun AM 09:25
75
check
Sun AM 09:30
76
Men U16 K1 500
Semifinal 2
do_not_disturb
Sun AM 09:35
77
do_not_disturb
Sun AM 09:40
78
check
Sun AM 09:45
79
check
Sun AM 09:55
80
check
Sun AM 10:00
81
check
Sun AM 10:05
82
check
Sun AM 10:10
83
do_not_disturb
Sun AM 10:20
84
check
Sun AM 10:25
85
check
Sun AM 10:35
86
Men U16 K1 500
D Final
do_not_disturb
Sun AM 10:40
87
check
Sun AM 10:45
88
check
Sun AM 10:50
89
check
Sun AM 10:55
90
check
Sun AM 11:05
91
check
Sun AM 11:10
92
check
Sun AM 11:15
93
check
Sun AM 11:25
94
check
Sun AM 11:30
95
check
Sun AM 11:40
96
check
Sun AM 11:45
97
check
Sun AM 11:55
98
check
Sun AM 12:00
99
check
Sun AM 12:35
100
check
Sun AM 12:40
101
check
Sun PM 12:50
102
check
Sun PM 13:20
103
check
Sun PM 13:50
104
check
Sun PM 14:20
105
check


Navigate using your keyboard's left/right arrow keys.

Race 19  Men U16 K1 200
  Semifinalsf
Sat AM 10:05
Place#LaneCID Name Year Club Result
14
  • 627
  • Totland, Mikal
  • 2005
  • Tysvær
  • TYS
45.38
+00.00
26
  • 168
  • Falck, Filip N. Nicolai Hole
  • 2004
  • Fana
  • FAN
45.50
+00.12
38
  • 405
  • Vangsnes, Jarand
  • 2004
  • Strand
  • SKK
48.43
+03.05
45
  • 212
  • Seljelid, Joachim
  • 2004
  • Oslo
  • OKK
48.70
+03.32
57
  • 430
  • Tønnessen, Kristoffer
  • 2004
  • Fana
  • FAN
50.19
+04.81
61
  • 136
  • Siljan, Siver M. Melbo
  • 2005
  • Strand
  • SKK
51.79
+06.41
72
  • 82
  • Solvik, Kristian
  • 2005
  • Flekkefjord
  • FKK
51.87
+06.49
89
  • 174
  • Lægreid, Oskar V. Vognstølen
  • 2004
  • Fana
  • FAN
52.25
+06.87
93
  • 110
  • Meling, Daniel K. Kreutz
  • 2005
  • Strand
  • SKK
53.74
+08.36
Trekningsnøkkel NPF

Trekningsnøkkel NPF

Deltagere Forsøk Semifinaler/finaler
1 - 9 Direkte Finale
10 - 14 2 4 beste + beste 5. til A-finale, resten til B-finale
15 - 19 2 3 beste i hvert forsøksheat til A-finale. 4.-7. + beste 8. til semifinale, resten til B-finale.
1 semifinale → 3 beste til A-finale, resten til B-finale
19 - 27 3 2 beste i hvert forsøksheat til A-finale
3.-5. til semifinale, de øvrige 3 beste tider (lucky losers) til B-finale, resten til C-finale 1
1 semifinale → 3 beste til A-finale, resten til B-finale
28 – 36 4 4 beste i hvert forsøksheat + de øvrige 2 beste tidene (lucky losers) til semifinaler, resten plasseres i C- og D-finaler i henhold til tider oppnådd i forsøket 1
2 semifinaler → 4 beste + beste 5.-tid til A-finale, resten til B-finale
37 – 45 5 3 beste i hvert forsøksheat + de øvrige 3 beste tidene (lucky losers) til semifinaler, resten plasseres i C-, D- og E-finaler i henhold til tider oppnådd i forsøket 1
2 semifinaler → 4 beste + beste 5.-tid til A-finale, resten til B-finale

1 I senior- og U18 kjøres kun A- og B-finaler; plasseringene for deltagere som ikke kvalifiserer seg til A- eller B-finaler bestemmes av tidene i forsøksheatene.

Kilde: Konkurransereglementet for flattvann, revidert høsten 2018


Tysvær kano- og kajakklubb
Norges Padleforbund